מנהלת חדשה לאגף משאבי אנושמלכה גרשון, שימשה עד כה כמנהלת שירות התעסוקה באשקלון. "אשמח לשרת את עובדי העירייה בפרט ואת העיר בכלל", אמרה גרשון

 בשבוע שעבר נבחרה מנהלת חדשה לאגף משאבי אנוש בעיריית אשקלון - מלכה גרשון, תושבת העיר. גרשון, בעלת תואר שני בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת תל-אביב ותואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת בר-אילן, שימשה עד כה כמנהלת שירות התעסוקה באשקלון.

מלכה גרשון. מנהלת משאבי אנוש

 גרשון, שגברה על 31 מתמודדים במכרז, תחליף את יוסי לוי, שפרש לאחרונה לאחר 17 שנים בתפקיד, ותהיה אחראית בין היתר על ניהול תקני כוח האדם ברשות, ניהול מערך השכר ברשות, פיתוח ההון האנושי ותהליכים ארגוניים ברשות, ניהול תחום רווחת העובדים בארגון וטיפול בפניות ובעיות עובדים.

 ראש העיר, איתמר שמעוני: "אני מברך על הבחירה במלכה גרשון לתפקיד. אין לי ספק שהיא תביא מניסיונה המקצועי לאגף ותנהל אותו ביד רמה. אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקיד, עבודה רבה לפנינו".

 מלכה גרשון: "אשמח לשרת את עובדי העירייה בפרט ואת העיר בכלל. המוטו שלי הוא שככל שעובד מרוצה וטוב לו בעבודה, כך התפוקה שלו תהיה גבוהה וטובה יותר. ההצלחה של העובדים היא ההצלחה של העיר". 

דעה אישית

היום (שלישי), הגעתי לשרות התעסוקה בבניין משרדי הממשלה בעיר. נכנסתי לשאול כמה שאלות ואז פנתה אליי, מלכה גרשון, מנהלת שרות התעסוקה ושאלה אם אפשר לעזור לי. עצם הגישה שלה לאדם שאינה מכירה, הפתיע אפילו אותי שלא רגיל שמשרדי ממשלה מתייחסים לתושבים באדיבות. השרות הוא בראש מעייניה והיא הרגישה שיש תור ארוך מידי לשאלות או לבקשות כאלה ואחרות, פתחה משרד נוסף שיקבל את הבאים בשערי שרות התעסוקה. הלוואי וכל משרדי הממשלה נוהגים כמוה, אז לפחות נדע שאפשר גם אחרת. כל הכבוד. אכן עיריית אשקלון תקבל אדם שמבין ביחסי אנוש ובשרות לתושב ולעובדים.


 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה