כצפוי, תומר גלאם חוזר להנהלת העירייה וימונה לסגן ראש העירממלא מקום ראש העיר, שהתפטר לפני כחודש, קיבל אתמול את הכיסא בחזרה, עם כל הסמכויות שהיו לו בעבר חוץ מתפקיד יו"ר ועדת בניין ערים שככל הנראה ישאר בידי "אחדות בתכלית". ממלא המקום החדש, אפי מור

אתמול בבוקר, במהלך פגישה שהתקיימה בין ראש העיר, איתמר שמעוני, לבין סגן ראש העיר המיועד, תומר גלאם, הוחלט שגלאם יחזור לתפקיד סגן ראש העיר ולא ממלא מקומו. גלאם יקבל כל מה שעסק בו בעבר ללא תפקיד יו"ר וועדת בניין ערים, במקום זה הוצע לו תפקיד הממונה על הרווחה, אולם גלאם סירב לכך. כך סיכמו ראש העיר והרב יצחק ברדא, 

ראש העיר, איתמר שמעוני, נועד הבוקר עם מנהיגה הרוחני של סיעת 'אחדות בתכלית', הרב יצחק ברדא, מתוך מטרה לבחון את המשך שיתוף הפעולה על רקע האתגרים הרבים הניצבים בפני העיר בשנים הקרובות, בראשם יישום 'הסכם הגג' שנחתם באחרונה.

ממלא מקום ראש העיר, אפי מור

הרב יצחק ברדא שוחח ארוכות עם ראש העיר בנושא, לאחר שנחשף להיקף העצום של העשייה הצפויה בשנים הקרובות בעיר והנחה לשוב ולאחד את השורות ולהמשיך את שיתוף הפעולה הפורה המתקיים עם הנהלת העירייה.

  ראש העיר אמר במהלך הפגישה כי רק בכוחות משותפים ניתן יהיה המשיך ולהצעיד את העיר קדימה, ולאור הדברים פנה בימים האחרונים לחבר המועצה, תומר גלאם, מי ששימש כממלא מקומו והודיע באחרונה על התפטרותו, וביקש ממנו לשוב לעשייה יחד עם הנהלת העירייה ולקבל על עצמו את תפקיד סגן ראש העיר.

 חבר המועצה, תומר גלאם, נענה לבקשת ראש העיר לאחר שקיבל את הסכמת מנהיגה הרוחני של התנועה, ועל כן כבר בישיבת המועצה הקרובה יאושרו השינויים הפרסונליים בצמרת העירייה, כך כשאת תפקיד הסגן ימלא, כאמור, גלאם ואת תפקיד מ"מ ראש העיר ימלא אפי מור, שמשמש כיום כסגן ראש העיר. בהמשך, כך סוכם, תבוצע חלוקה מחודשת של הסמכויות והדברים יובאו לאישור מועצת העיר.

 תומר גלאם, אמר בתום הפגישה: "במהלך הימים האחרונים נפגשתי עם מאות תושבים שדחקו בי לשוב לעשייה הציבורית המשותפת עם ראש העיר".

מי שיזכה לקבל תפקידים הוא חבר המועצה, חי דהרי, שקיבל חיזוק משמעותי מהרב ברדא ומראש העיר עקב העשייה הרבה בשנה החולפת ויועברו לו סמכויות נרחבות. חי מסר בתום הפגישה: "אני שמח שתומר נענה לבקשתנו, לבקשת הרב ולבקשת ראש העיר, לחזור לעשייה משותפת״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה