הסקר של "אשקלון נט" חשף מי הכי חלשה ומי החזק ביותראיזו נפילה לכמה אנשים שחשבו שהם שווים משהו מבחינה ציבורית, אבל הם ממש לא. לעומת זאת הסקר מגלה את מי הציבור מעריך

ניצחו בגדול. שמעוני ואלטיט זה שראש העיר, איתמר שמעוני, חזק, ידעו גם 35 האנשים שנגדו ומתחילים לכתוב בפוסטים ברמה של  ילדים בכיתה ג'. 
קראתי כמה פוסטים אתמול והיום והבנתי שאנחנו בגן ילדים עדיין ובני אדם לא יודעים להפסיד. התוצאה כבר עכשיו, יום קודם לפרסום התוצאות הרשמיות והאמיתיות, מראות על ניצחון ברור לשמעוני, כבר בסיבוב הראשון. זו לא הבעיה של הסקר שמראה שאחריו נמצאת חברת המועצה, מיריי אלטיט, הדבר מצביע על דפוסי עבודה שלא באים בכותרות אלא בעשייה בשטח וזה מה שנותן לה כנראה את הפער המשמעותי מהמקום השלישי ואלה שאחריו, אבל עם פער משמעותי מתחת לראש העיר.
במקום השלישי נמצא, בני וקנין  יחד עם המועמד של אלה שבחרו לא להחליט עדיין. אחריהם משתרכים הרב, יעקב אביטן, תומר גלאם, איתן קסנטיני וסוגרת את הרשימה, ריקי שי, שמשום מה מופתעת ממיקומה ואף העבירה באמצעות כמה אנונימיים שמסתתרים תחת שמות בדויים (ממה אתם פוחדים) כמה שליחי פינכה, מה שנקרא "ייסמנים" כלשונה. בישיבה שהייתה ביום שני השבוע היא קראה לחברי המועצה בכינוי זה.
המתחזה. קדישמן
אין לי מושג מי זה, מנשה קדישמן (פחדן), בטוח שהוא לא אומן ואין לו כבשה בבית, אחרת היינו שחטים אותה לפחות לצלעות. אבל על פי הפייסבוק שלו הוא בכלל גר בלונדון, אם זה הוא, אבל הפוליטיקה הקטנה של אשקלון, מעניינת אותו. עוד זיוף של פייסבוק שנחשוף בקרוב כמה הוא קרוב לריקי שי ולמה בכלל. כמה בן אדם יכול להיות מטומטם, כי אם הוא היה אמיתי היה מאיפה לקחת כסף בתביעת דיבה. נכון, יש עוד מנשה קדישמן, אבל ריק מתוכן ויכול להיות שזה גם הוא.
גם האדם שמסתתר תחת הכינוי 433, הוא מתחזה שכבר התחזה לבחורה, חן דנינו, (כביכול עובדת עירייה בלונדינית) עד שנחשוף את פרצופו האמיתי והוא בכלל "גבר" בקרוב יהיה על מסך זה עם כל כובד משקלו.
אלה רק שניים שיצאו להגנתה של ריקי שי. השלישי הוא אלון יוספי, כנראה כבר משהו אמיתי ויש לו דעות, אבל המסקנות שלו מראות על בורות פוליטית ומניעיו אינם אמיתיים אלא עוד שליח של כבודה מהמקום האחרון.
ויש אחד, מישל טל סבח, זמר לעת מצוא, לפחות מתפרנס בכבוד, רק שכח לציין שאת העבודה מידי פעם במתנסים, סידרה לו כבודה מהמקום האחרון, "זמר המתנסים לפעמים". כדאי לבדוק את אותם מתנסים שנלקחו מכבודה, בגלל רצונה להכניס את איציק ספוקוייני לעבודה שם. אגב, מה הקשר בינהם?.
שלום לך נתן שרייבר, להיות עו"ד פלילי עדיין לא מקנה לך את הזכות לדבר שטויות ולהתעסק בדברים שאין לך מושג בהם. עברת לגור באשקלון? מאוד יפה מצידך, כי הפייסבוק שלך מראה על תל אביבי שעבר גיור, רק אולי תלמד קודם כל על הסביבה עליה אתה כותב? נכון, אשתך עובדת בבית החולים והיא עברה איזה קורס אצל ריקי שי, אבל לחשוב שיש לך מושג כיצד מתבצעים סקרים? יש לי הפתעות בשבילך, אתה לא יודע ולא מבין, תואר עורך דין עדיין לא מקנה לך את היידע לייצג את האמת שלך בצורה מסולפת. עצם התייחסותיך לסקר מראה שאתה פשוט לא מבין, אולי עושה רושם על ארבעה אנשים מקבוצת כבודה, אבל לא יותר מכך. כתיבה מיוחדת אין לך. אולי בעצם אתה מתכוון להתמודד על תפקיד ראש העיר וזו הזדמנות להיצמד לכבודה.
השאר גם ברור למה יצאו נגד הסקר שבו הצביעו נכון להיום (רביעי) בערב 4,590 איש ואשה.
מחר יסגר הסקר ואז באמת ידעו אלה שחשבנו שהם מועמדים אפשריים מה הם שווים באמת, נכון לעכשיו, וזה יהיה כבר במספרים מדוייקים. נגלה רק שאלה שמאמינים בריקי שי הם 138 אנשים בלבד, אז איפה המאות והאלפים שהתקשרו לעודד אותה כדבריה.  
לראש העיר הצביעו 2,432 איש. התוצאות המלאות יפורסמו מחר ומסתמן שלא יהיה שינוי ניכר. בינתיים למתחזים והמזוייפים ואלה שתקפו את הסקר שלא מחמיא להם, בקרוב נחשוף מי אתם באמת.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה