מפרק זמני ל-GF&B Serviceהחברה נמצאת בבעלותו של השף גיא פרץ ומפעילה מערכי מזון באולמות ומלונות מדווחת על חובות של 21.2 מיליון שקל. news 1

שופטת בית המשפט המחוזי מרכז, עירית וינברג-נטוביץ, מינתה את עו"ד' נדב לב' כמפרק זמני לחברת המזון GF&B Sercive שבבעלות השף המוביל גיא פרץ. וינברג-נטוביץ דחתה את בקשת החברה להקפאת הליכים והורתה לנציגת העובדים, עו"ד ליזה חדש, להגיש בתוך שלושה ימים בקשה לפירוקה. חובות החברה מסתכמים, לפי דיווחיה, ב-21.2 מיליון שקל והיא מעסיקה 150 עובדים.

החברה עסקה בהפעלת מערכי המזון והמשקאות במלונות יוקרה, חדרי אוכל, מסעדות, אולמות אירועים וכנסים, לובי, שרות חדרים ועוד. לדבריה, הנכס המהותי שלה הוא שלושה הסכמים לטווח ארוך להפעלת מערך המזון ומשקאות בשלושה מלונות, במסגרתם היא מספקות 1,000 מנות ביום. המלונות, מרשתות פתאל וטרמס, הודיעו שאינם מוכנים להמשיך את ההתקשרות עם החברה ובשל כך קבעה וינברג-נטוביץ שאין תוחלת להמשך קיומה. 

בפנייה לבית המשפט, באמצעות עוה"ד משה אביקם ויוסף וקנין, תלתה החברה את הסתבכותה בהפסדים במבצע צוק איתן ובהפסקת עבודתה במלון הולידיי אין באשקלון בשל סכסוך בין בעליו. החברה גם רשמה הפסדים מפעילותה במלון פרייד ים המלח, והיא מודה שהמטה שלה היה גדול מדי. 

המכה העיקרית, טוענת החברה, ניחתה עליה כאשר בעלי אולם פברנז'ה בנס ציונה הפרו את ההסכם עם חברת-האחות השף המתלבש ונותרו חייבים לה מיליוני שקלים. החברה אומרת, כי חשבונות הבנק שלה הוגבלו, הצ'קים שלה חוזרים, הוטלו עיקולים על זכויותיה לקבל כספים ועובדיה החלו לחפש חלופות.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה