עיתונאי מאשקלון חשוד בקבלת מידע מאדם שעבד בהנהלת בתי המשפטעל פי החשד, העובד העביר בין היתר מידע הנוגע לכוונה לבצע פעילות במסגרת החקירה, בטרם הפיכתה לגלויה בפרשת ראש העיר, איתמר שמעוני

עיתונאי מאשקלון, נחשד בקבלת מידע מעובד בכיר בהנהלת בתי המשפט, מה שגרם לו לקבל מידע מוקדם ובכך להתחקות אחרי פרשת ראש העיר, איתמר שמעוני, עוד בטרם נעצר.
העיתונאי, קיבל את המידע עקב הכרות מוקדמת עם הבכיר ואף חיכה למעצרו של ראש העיר ליד ביתו. חוקרי יחידת להב 433 חשבו בתחילה שהודלף מידע מאנשי היחידה עצמה, אולם בהמשך חקירתם התברר שגורם בכיר האמון על קריאת חומרים של השופטים, הוא האדם שהדליף לעיתונאי את פרטי מעצרו של איתמר שמעוני, משום שלפני מעצר, השופט מאשר אותה ורק אחר כך מתבצע המעצר. אותו מעצר שבו מדובר לא התבצע בסופו של דבר והוא התבצע לאחר כשבועיים.

העיתונאי ככל הנראה זומן למסירת עדות ולחקירה, כדי לאמת את החשדות נגד הבכיר והוא אף מסר את גרסתו שאישרה את החשדות נגד הבכיר.
עוד נודע שככל הנראה נמסרו פרטים בדבר המעצר לגורמים המתנגדים לראש העיר וכעת מנסים ביחידת 433, להתחקות אחרי הנוספים שלידיעתם הובא בפניהם חומר חקירה חסוי.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה