״דן דרום״ לא מה שחשבתםחייל בן 18 מאשקלון העלה פוסט שמסביר את חבלי הלידה של החברה החדשה שפועל בינתיים באשקלון ומחוצה לה. חיילים נענשים בגלל איחורים לבסיס. ככתבו וכלשונו של החייל

 Daniel Gonikman אני חייל בן 18 מאשקלון , משרת במשמר הנגב שליד באר שבע. בזמן האחרון חברת ״דן בדרום״ החלה להפעיל את התחבורה הציבורית בצפון הנגב ומאז החיים של כל משתמשי התחבורה הציבורית באיזור הפכו לסיוט אחד גדול.!
הנהגים לא עוצרים בתחנות שהם צריכים לעצור , התדירות של הקווים אפסית וכאשר אחרי שעות מגיע האוטובוס שאנו מחכים לו הוא מפוצץ באנשים.! לדוגמא : קו 364 מבאר שבע לאשקלון הגיע פעמיים בשעה כאשר אגד הפעילה את התחבורה הציבורית באיזור ועכשיו עם ״דן בדרום״ הקו הזה לא מגיע בכלל.

חיכיתי עם חיילים רבים מחוץ לבסיס בתחנת ״צומת הנשיא״ לקו 364 ואחרי שעה ורבע של ציפיה האוטובוס חלף על פנינו וכלל לא עצר בתחנה (כנראה בגלל שהוא היה מפוצץ). אחרי ארבע וחצי שעות הגיע האוטובוס המיוחל והוא היה מפוצץ באנשים שכולם כעסו והפנו תלונות ושאלות לנהג שלא ידע לספק שום תשובה .!
חיילים לא מגיעים לבסיס בכלל או שמאחרים בשעות רבות ונענשים על כך בחומרה , אנשים לא מגיעים לעבודה ומפסידים כסף וכל זה בגלל חברת אוטובוסים לא אחראית ולא מסודרת.!
כשרציתי לפנות לגורמים כלשהם בנושא מצאתי את עצמי לבד משום שאתר החברה נמצא בבנייה ולא ניתן לקבל מידע בנוגע ללוחות הזמנים והשינויים בזמני ההגעה של האוטובוסים. כמו אתר החברה, גם מרכזי המידע של ״דן בדרום״ בתחנות המרכזיות נמצאים בבנייה ויתרה מכך, אין מספרי טלפון של החברה לבירורים ותלונות על קווי החברה.
לא ברור למה האוטובוסים של חברת ״דן בדרום״ פועלים כאשר אין להם שום תשתית! אני בטוח שאם נעלה את הבעיה לתודעה התקשורתית משהו יישתנה בהתנהלות חברת ״דן בדרום״!!
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה