ערעורו של חיים סופר התקבל במחוזישופטת בית המשפט המחוזי בראשון לציון, מיכל ברק נבו, קיבלה את ערעורו של עורך הדין, יאיר רגב, סנגורו של מנכ"ל העירייה

 מנכ"ל העירייה, חיים סופר, הגיש היום באמצעות עורך הדין, יאיר רגב, ערעור על החלטתו של השופט, מנחם מזרחי שקבע שערעורו ישמע ב -29 לפברואר.
שופטת בית המשפטט המחוזי, מיכל ברק נבו, ביטלה את החלטת השופט, מנחם מזרחי, שקבע שהערעור ישמע רק ב - 29 לחודש פברואר. סנגורו של סופר טען שאין הגיון בהחלטת השופט, מנחם מזרחי, לתאריך הדיון שנקבע והשופטת קיבלה את טענתם והורתה לנשיאת בית המשפט השלום בראשון לציון, עינת רון, לקבוע עד יום שני הבא (22.02.16)שופט שידון בבקשתו של חיים סופר באותו יום.

עורך הדין יאיר רגב
השופטת, עינת רון
תגובת עורך הדין יאיר רגב:
"מנכ"ל העירייה מר חיים סופר התנגד נחרצות לבקשת המשטרה להאריך תוקפו של תנאי שחרור האוסר עליו להיכנס לעירייה ולחברה הכלכלית בכדי לחקור עדים נוספים. הבקשה לא מידתית ואינה מאזנת באופן הוגן בין צורכי החקירה לצורכי החשוד. 
השופטת מיכל ברק נבו
כל הארכה פוגעת באופן קשה בשירות לציבור הניתן לתושבים ובעובדי העירייה.
לכן הוגש ערר מיידי לבית המשפט המחוזי אשר דן היום בהתנגדות וביטל את החלטת השופט מנחם מזרחי.
יש לנו הרגשה לא נוחה כאשר המשטרה משתפת פעולה עם גורמים פוליטיים המעוניינים לשתק את פעילות העירייה ולגרום נזק כלכלי לעיר. אין באמת צורך אמיתי בהרחקה ניתן לסייג את המגבלות כדי להשלים את החקירה.
השופט מזרחי קבע את תאריך הדיון ל-29.02, אך כאמור הערער התקבל והדיון הוקדם. שופטת בית המשפט המחוזי מרכז, מיכל ברק נבו, החליטה לקבל את הערר וביטלה את החלטת השופט מזרחי. 
השופטת הורתה לנשיאת בית המשפט השלום של מחוז מרכז עינת רון לקבוע את הדיון על פי ההסכמה בין הצדדים ליום ראשון או שני".
.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה