שני כלבים מסוכנים נגנבו מהכלבייה העירוניתבפעם השנייה בתוך חודשיים: כלבים מסוג פיטבול שנלכדו לאחרונה במסגרת פרויקט למיגור תופעת אחזקת כלבים מסוכנים נגנבו. מנהל השירות הווטרינרי העירוני: "לא נרשה בשום אופן להחזיק בהם ונפעל במלוא הכוח למנוע את התופעה המסוכנת הזו"

 בערב שבת האחרון בוצעה פריצה לכלבייה העירונית, במהלכה נגנבו שני כלבים מסוג פיטבול, המוגדרים ככלבים מסוכנים, שנלכדו לאחרונה. לאחד מהכלבים היה שבב וידוע מי בעליו. כמו כן, נגרם ונדליזם חמור לסורגים ולמנעולים במקום.

 עם היוודע הפריצה הגיש מנהל השירות הווטרינרי העירוני, ד"ר גדי שרביט, תלונה למשטרה וצוות מז"פ ערך סיור בכלבייה ואסף את הממצאים הרלוונטיים להמשך החקירה.

 כזכור, רק לפני כחודשיים, בתחילת חודש ינואר, אירעה פריצה נוספת לכלבייה העירונית וגם במקרה זה נגנבו שני כלבים מאותו סוג.

 הפריצות, כך סוברים במחלקה הווטרינרית, אירעו בעקבות החרמה של מספר כלבים מסוכנים והעמדה של בעליהם לדין, במהלך השנה האחרונה, זאת במסגרת פרוייקט עירוני שנועד למנוע את התופעה.

 בנוסף, לאחרונה ובעקבות ריבוי מקרי הפריצות לכלבייה העירונית הוחלט על תגבור מערך האבטחה במקום ובהתאם לכך הוחלפו כל הסורגים בתאים בפרופילים עבים וחזקים והוגבהו הגדרות. 

 מנהל השירות הווטרינרי העירוני, ד"ר גדי שרביט: "במהלך שנת 2015 יצאנו בפרוייקט ללכידה והחרמה של כלבים מסוכנים המוחזקים ללא רישיונות. לצערי, בימים אלו אנו נושאים בתוצאות של פרוייקט זה. הפורצים באו מוכנים ועם ציוד משוכלל, ניסרו את הגדרות ושברו את המנעולים. למרות זאת, אנחנו לא מוותרים ונמשיך להעביר מסר לבעלי הכלבים המסוכנים - לא נרשה בשום אופן להחזיק בהם ונפעל במלוא הכוח למנוע את התופעה המסוכנת הזו למען איכות חייהם של תושבי העיר". 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה