האם נמרוד גלנטה לגלג על ראש העיר איתמר שמעוני?בכנס מנהלי מחלקות עם מנהל אגף התנו"ס' העיר גלנטא על מחירי "היכל התרבות". משם, לטענת הנוכחים, גלנטה, כבר שלח אותם לכלא לקבל תשובות

אבי קמינסקי הערה של מנהל אגף התנו"ס (תרבות, נוער וספורט) בעירייה, נמרוד גלנטה, עלולה להביך את ראש העיר, איתמר שמעוני ואולי אף לגרום לסיום תפקידו בעירייה.
בכנס שנערך עם מנהלי המחלקות, ביקש לדעת גלנטה, את מחירי הכרטיסים להיכל התרבות. אחד ממנהלי המחלקות אמר לו "זו מדיניות של ראש העיר, איתמר שמעוני ואנחנו מכבדים אותה, כך היה בעבר ועל פי זאת נהגנו. גלנטה לא אהב את התשובה וענה לשואל "אז תלכו לראש העיר ואתם יודעים איפה הוא נמצא". התשובה הדהימה את הנוכחים במקום, שכן ראש העיר היה נתון במעצר. הם טוענים שיש בכך משום לגלוג על ראש העיר וזה לא היה קורה אם הוא היה יושב בכסאו בקומה הרביעית.

נמרוד גלנטה
לרבים מהנוכחים, ויש האומרים רובם, יש טענות קשות הן על גלנטה והן על ראש מינהל החינוך, אבי קמינסקי. "הם שני אנשים שבאו מפלנטה אחרת ואינם חיים את המציאות בעיר. הם אנשים יהירים שכנראה חושבים שבלעדיהם לא הייתה מערכת חינוך בעיר והם המציאו אותה. אנשים כאלה המזלזלים באינטליגנציה של מנהלי המחלקות, אינם ראויים לשבת על שום כסא בעירייה. הם מתנכלים לעובדים תחתיהם ובזלזול מופגן משפילים אותם".
דברים קשים נוספים על קמינסקי וגלנטה, שמענו ממספר מנהלי מחלקות וכאן הם מובאים בתמצית.
תגובת, נמרוד גלנטה, (באמצעות דוברות העירייה): מכחיש שאמר את הדברים. 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה