עוקבים מקרוב אחר מצב הניקיון והאכיפה ברחבי העירבמהלך הסיור שהתקיים במספר נקודות בעיר הוצגו תהליכי הניקיון העירוניים ומצב הפיתוח הסביבתי והאכיפה על חוקי העזר העירוניים

 ממשיכים לשים את התושב במרכז: ביום רביעי האחרון ערך מנכ"ל העירייה, חיים סופר, ביחד עם גורמים מקצועיים מהעירייה, סיור מקיף ברחבי העיר על מנת לעמוד מקרוב אחר מצב הניקיון והגינון בשכונות ברנע, שמשון ונווה דקלים, סטטוס עבודות השיפוץ באתר הגזם העירוני, מצב פינוי הפסולת בתחנת המעבר, פינוי פסולת בניין בשכונת הצפוניות ואכיפתה, סטטוס הטיפול במצוק, ניקיון החופים והיערכות המצילים לקראת פתיחת עונת הרחצה.

 בסיור השתתפו סגן ראש העיר, תומר גלאם, ראש מינהל תפעול, מישל ברק, מנהל אגף תיאום מערכות עירוניות, משה ג'רפי, מנהל מחלקת תברואה, יעקב (ללו) ביטון, מנהל מחלקת פיקוח, ללו אנקאן, מנהלת המחלקה לאיכות הסביבה, נופר שואט, מנהל מחלקת דרכים ותעבורה, שמעון זליג, מנהל מחלקת גינון, אלי יזרעאלי, מנהלת בטיחות, דקלה גנון ומנהלי הגזרות.

 במהלך הסיור סקר מישל ברק בצורה מפורטת בפני הנוכחים את תהליכי הניקיון והגינון העירוניים, הכוללים שתי מכונות טיטוא חדשות שנכנסו לעבודה לאחרונה וכן את מצב איכות הסביבה והפיתוח במקומות בהם סיירו. כמו כן הציג את תוכנית האכיפה החדשה הכוללת צואת כלבים, חניות ופסולת בניין ואת היערכות מחלקת הפיקוח לקראת עונת הקיץ.

בתום הסיור הנחה מנכ"ל העירייה, חיים סופר, לקדם הקמת מרכז לוגיסטי חדש ומתקדם עבור כלל עובדי מינהל התפעול ולשפר את הטיפול באזורי התעשייה.

 מנכ"ל העירייה, חיים סופר: "היה לי חשוב להגיע לכל אותם מקומות ולבחון מקרוב את הדברים שנעשים שם. שמחתי לראות שמינהל התפעול נכנס לעובי הקורה בכל הקשור לניקיון העיר, לפיתוח הסביבתי ולאכיפת חוקי העזר העירוניים. נמשיך ללא לאות לשפר את איכות חייהם של התושבים בעיר. זה מגיע להם".

 סגן ראש העיר, תומר גלאם: "העירייה משקיעה משאבים רבים בנושא הניקיון. לפני כחודשיים ראש העיר פנה וביקש ממני להיות ממונה על מנהל תפעול. מינהל הכולל בתוכו שלושה אגפים הנותנים שרות לתושב בשיתוף ובעקבות פניות המוקד העירוני. אני שמח שחל שיפור ניכר ברמת הניקיון והסדר בעיר ומודה לשותפי, המשנה לראש העיר, יורם שפר שתמך בתהליך. נמשיך בחזונו של ראש העיר לשים את התושב במרכז".

 

 

 

 

 

 

המשנה לראש העיר, יורם שפר: "הסיור נתן ביטוי לעשייה ברוכה בשנתיים האחרונות למען השכונות והתושבים. עלינו לשמור על רמה גבוהה של שירות שאליה הגענו בחלק מהשירותים. אני סומך על סגן ראש העיר, תומר גלאם ועל ראש מינהל תפעול, מישל ברק, שימשיכו להצעיד את הנושאים לקראת התפתחותה של העיר".

 

ראש מינהל תפעול, מישל ברק: "מינהל התפעול האמון לטפל בתחומים רבים, בהם שיפור פני העיר,  שם לו למטרה לשפר את רווחתם של התושבים בנושאי ניקיון, גינון, סדר הציבורי, פיתוח הסביבתי, וכן היערכות החופים והמצילים לעונת הרחצה הקרובה. נמשיך לעשות כל שבידינו לשמור על איכות חיים גבוהה בקרב תושבי העיר בכלל השכונות".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה