עקיצה של מיליוני שקלים לחברת "גלים גלים"איש העסקים צביקה בן שבת, נפל קורבן לנוכלים בין לאומיים אותם הכניס כשותפים בבניית מלון הדירות "רויאל קליף" אחד מהכנופיה הוא, ג'אק סבח, ממיאמי שבפלורידה ותושב קנדה. האיש התגלה כנוכל ומעצרו הוארך אתמול בפעם השלישית

 איש העסקים צביקה בן שבת, היה קורבן לעוקץ בינלאומי במיליוני שקלים.
הפרשה החלה לאחר שאדם בשם ג'אק סבח, המתגורר במיאמי ולעיתים בפריז ותושב עם אזרחות קנדית, והציג עצמו כאיש נדל"ן בינלאומי והוא בא לקנות דירות נופש הנבנות בימים אלה סמוך למלון הולידי אין ויקראו "רויאל קליף" ושייכת לחברת "גלים גלים". סבח אף הציג בפני בן שבת, תמונות שלו עם כלי רכב יוקרתיים ששווים מיליוני שקלים, מה שלא גרם להם לחשוד בו.

בן שבת. קורבן עוקץ
סבח, החל להתעניין בדירה אחת ולאחר מכן במספר דירות, מה שגרם לעסקה שתמורתה שילם סבח בצ'קים מזוייפים ולמרות ששהה בארץ מספר חודשים, הוא הקרין אמינות בפני הנוגעים בדבר, בינהם הבעלים, צביקה בן שבת וייתר האנשים הסובבים אותו.
לאחר שהבינו שנפלו קורבן לנוכל, פנה בן שבת למשטרה והתלונן נגד סבח ואף הוצא לו צו עיכוב יציאה מהארץ. לפני כשבועיים ניסה, סבח לצאת באמצעות דרכון מזוייף מישראל, אולם הוא נעצר על ידי משטרת הגבולות והובל לבאר שבע שם הוא עצור עד היום , כאשר שלוש פעמים מעצרו מוארך.
ג'אק סבח
צביקה בן שבת: "מדובר בכנופייה של אנשים שעושים עקיצות בכל הארץ וגורמים לנזק גם למדינה. לצערי גם אני נפלתי קורבן לנוכלים אלה שחלקם גם ישראלים וגם מחו"ל. למזלי אנחנו נתאושש מזה מאחר ויש לי את חברת האם ח.א.ש, שהיא הבסיס לכל עסקיי והיא חברה עם חוסן כלכלי מוצק ויציבה מאוד. אנחנו ממשיכים הלאה לבנות את המלון ואפילו קיבלנו  את אישור משרד התיירות להוספת שתי קומות. בשבועות הקרובים נקבל את התריי הבנייה ונמשיך עד לסיום הפורייקט".
סבח. דרכון קנדי
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה