אשקלון בתנופה: הנהלת העיר מקרטעת. העירייה: י"שראל ביתנו" לא חתמו על ההסכםבעקבות ביטול ישיבת המועצה בגלל שמפלגת "ישראל ביתנו" לא חתמה על ההסכם הקואליציוני, בה הייתה חברת המועצה, סופה ביילין להיבחר כסגנית ראש העיר, התכנסו חברי רשימתו של בני וקנין לפגישה והחליטו לאסוף חתימות להדחתו של ראש העיר

דחיית בחירתה של סופה ביילין, כסגנית ראש העיר, עיצבן בעיקר את האופוזיציה ואלה החליטו לצאת בהצהרה שבא הם מגינים על סופה ביילין, וטוענים לאי כיבוד הסכמים מצד הנהלת העיר. בהודעה לתקשורת שהוציאה סיעת "אשקלון בתנופה" נאמרו הדברים האלה:

"ישיבת מועצה שלא מן המניין, זומנה ובוטלה היום על ידי הנהלת העירייה,  5 דקות לפני מועד כינוסה כאשר חברי המועצה שהתפנו מעיסוקיהם כבר הגיעו לבניין העירייה או היו בדרכם איליו.

 ישיבת המועצה זומנה לצורך מינוי חברת מועצת העיר גב' סופיה ביילין לתפקיד סגנית ראש העיר מטעם סיעת "ישראל ביתנו" במקום אלכס סולטנוביץ שהתפטר מתפקידו.

סיעת אשקלון בתנופה רואה באופן ביטול ישיבת המועצה,הידרדרות מוסרית וערכית לתהומות חדשים של אי קיום הסכמים קואליציוניים ואי עמידה בהבטחות, כתוצאה מאובדן דרך ואיבוד עשתונות של הנהלת עיר מקרטעת.

התגובה של חברי המועצה הנזעמים על הזלזול בכבודם ובעיקר של 4 חברי סיעת " ישראל ביתנו", עשויה לתת דחיפה משמעותית ליוזמה חדשה-ישנה של סיעת "אשקלון בתנופה" להשלים את מספר החתימות החסר להדחתו של שמעוני.

 סיעת" אשקלון בתנופה" רואה בכך צעד סמלי חיוני להצלת מה שנותר מכבודה של העיר ונבחריה".

מעיריית אשקלון נמסר בתגובה: הנהלת העירייה עסוקה בעשייה וההתמודדות מול האתגרים העירוניים הגדולים העומדים על הפרק למען תושבי אשקלון, בהם גם מתן ייצוג הולם ליוצאי חבר העמים, עם איוש תפקיד הסגן. אנו מתנצלים על ההתראה הקצרה שניתנה לביטול הישיבה, בשל הנסיבות שנוצרו, ופועלים לתאום מועד חדש בהקדם. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה