כתב אישום כנגד שני תושבי אשקלון שתקפו מחלק עיתוניםכתב אישום ובקשה מבית המשפט להארכת מעצרם עד תום ההליכים, יוגשו היום נגד החשודים

 לאחר שבסוף השבוע האחרון נעצרו בחשד לתקיפתו של אדם מבוגר, 70, שעסק בחלוקת עיתונים בכניסה לקניון באשקלון. השוטרים שהגיעו למקום נתקלו בהתנגדותם למעצר תוך מטר גידופים, איומים ויריקות. בתום חקירתם הראשונית בה הכחישו את המיוחס להם, נכלאו ומעצרם הוארך בבית המשפט. בהמשך קשרו עצמם לאירוע אך טענו כי הם אלו שהותקפו על ידו.

במשטרה התייחסו בחומרה לאירוע וכבר היום יוגש כנגדם בבית המשפט באשקלון כתב אישום ובקשה להמשך מעצרם עד תום ההליכים.

בבוקר יום שישי התקבל דיווח במוקד מאה של משטרת ישראל על חשודים שתוקפים את מחלק העיתונים, 70, בקניון בעיר אשקלון. ניידות משטרה שחשו למקום הבחינו בהמולה בכניסה למקום ובצעיר חשוד המנסה לתקוף אחר ואזרחים אוחזים בו בחוזקה תוך שזה מנסה לבעוט ולאגרף את הסובבים.

השוטרים שהגיעו החלו לבצע את מעצרו תוך שחשוד נוסף קופץ לעברם, אך גם על זה השתלטו השוטרים וזה נעצר גם כן, תוך ששוטרים נוספים שחשו למקום מסייעים בידי חבריהם לכבול את החשודים שכל זמן זה מקללים ויורקים על פניהם של השוטרים. שני החשודים, תושבי אשקלון בני 19 ו- 32, הובהלו אל ניידת המשטרה תוך ששניים נוספים מנסים כל העת להפריע לעבודת השוטרים ולשחרר את החשודים מידי החוק, ובעקבות כך עוכב גם אחד מאלה לחקירה שבסיומה שוחרר. גם במהלך שהותם בתחנת המשטרה לא חדלו החשודים לגדף את השוטרים תוך אמירות מאיימות, "י'שוטר מניאק שתמות אמן" והמשיך "אתה מת חכה תראה" ובין היתר שוטרת שטיפלה גם כן באירוע "זכתה" לשמוע "יהודית מסריחה". בחקירתם במשטרת אשקלון בחרו החשודים בתקיפה בתחילה להכחיש את המיוחס להם ומעצרם הוארך בבית המשפט באשקלון.

בהמשך, בחקירה נוספת, הוצגו בפניהם סרטוני מצלמות האבטחה אז קשרו עצמם לאירוע אך טענו כי הם אלו שהותקפו על ידי מחלק העיתונים. לאחר שבוצעו פעולות חקירה נוספות וגובשו ראיות בתיק החקירה, היום יוגש כנגד השניים באמצעות חטיבת התביעות במרחב לכיש כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בבית המשפט באשקלון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה