הרבנית פינטו פונתה לביה"ח מחוסרת הכרההרבנית, נטלה מינון יתר של כדורי שינה ואיבדה את ההכרה. בני המשפחה פינו את הרבנית בבהילות לבית החולים ברזילי באשקלון כשהיא מחוסרת הכרה. הרופאים פעלו לייצב מצבה בהמשך הלילה חזרה להכרה. כך מפרסם האתר news1

הרבנית דבורה פינטו, רעייתו של הרב יאשיהו פינטו, פונתה בבהילות לבית החולים ברזילי באשקלון סמוך לשעה 21:00 (יום ה'), כשהיא מחוסרת הכרה. כך נודע ל-News1. 
הרבנית איבדה את ההכרה לאחר שנטלה כדורי שינה במינון גבוה. עם הבאתה לבית החולים פעלו הרופאים במהירות כדי לייצב את מצבה, אך למרות זאת - גם בחצות טרם שבה להכרה. בהמשך הלילה היא חזרה להכרה. 
בני משפחתה של הרבנית, ששהו בבית המשפחה באשדוד והבחינו כי הרבנית אינה מגיבה, הזעיקו בבהילות אמבולנס לפינויה המידי. מקורבים וגורמים רבים להם נודע הדבר, צבאו על בית החולים בדאגה לשלומה. 
מצבה של הרבנית פינטו החמיר בתקופה האחרונה, עם כליאתו של הרב יאשיהו פינטו בכלא לריצוי עונשו. הרב פינטו ובאי-כוחו הזהירו שוב ושוב, בפניות לבית המשפט, מפני נזקים בלתי הפיכים לרעייתו, מחמת כליאתו, אך הבקשות נדחו. 
לטענת הרב פינטו ומקורביו, בית המשפט העליון גילה אטימות הם למצבו הרפואי של הרב והן למצבה הרפואי הקשה של רעייתו, על-אף הסיכונים לחייה של הרבנית - שניצלו מספר פעמיים קודם עקב מצבים דומים.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה