סעד את חברתו וגנבתושב אשקלון שסעד את בת זוגתו בבית החולים, מצא "דרך יצירתית" להעביר את זמנו. ביום שישי הוא נעצר לחקירה במשטרה לאחר שנתפס "על חם" על ידי מאבטחי המקום, מיד לאחר שגנב על פי החשד מכשיר סלולארי מחולה מאושפז. על פי החשד, זה נהג בשבוע האחרון לנצל את הימצאותו במקום וביצע מספר גניבות

 מעצרו הוארך בבית המשפט וכתב אישום צפוי להיות מוגש נגדו כבר בימים הקרובים.

שוטרי משטרת ישראל הוזעקו בבוקר יום שישי האחרון לבית החולים ברזילי בעקבות חשוד בגניבה שנתפס על ידי מאבטחי המקום. החשוד, תושב אשקלון כבן 48, נעצר והועבר לחקירה במשטרת אשקלון. מחומר החקירה ועדויות שנאספו עולה כי החשוד שהה בתחומי בית החולים בעקבות בת זוגתו המאושפזת במקום.

על פי החשד זה ניצל את חולשתם של מספר מאושפזים ושם ידו על פריטים מרכושם האישי. באחד המקרים, ניצל החשוד את מצבה של אישה מאושפזת שכרעה ללדת ונטל את מכשיר הפלאפון שלה לנגד עיניה כשהיא לאור מצבה הרפואי אינה יכולה אף להניא אותו מכך. ביום שישי האחרון נכנס החשוד לאחר מחדרי האשפוז ונטל מכשיר סלולארי ממאושפז אחר, אך ערנותם של מאבטחי בית החולים הביאה לתפיסתו לאחר מכן כשהמכשיר הסלולארי מוסתר במיטת חברתו המאושפזת כאמור. בחקירתו במשטרה קשר עצמו החשוד לחלק מהחשדות המיוחסים לו ומעצרו הוארך בסוף השבוע. הבוקר נעתר בית המשפט באשקלון והאריך את מעצרו של החשוד ביום נוסף, עד מחר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה