עוד צעד חכםהסכם לשיתוף פעולה בן החוג למדעי המחשב במכללה האקדמית אשקלון לרפאל. ד"ר גיא לשם, ראש תכנית הסייבר: "זהו עוד צעד חשוב שעושה המכללה האקדמית אשקלון לשילוב הסטודנטים שלה בעולם העתידני והחדשני"

ד"ר גיא לשםבשורה לכל הסטודנטים המתעניינים בחוגים למדעי המחשב בדרום. המכללה האקדמית אשקלון פותחת בחודש הבא מגמת סייבר מיוחדת שתכלול את כל החידושים בתחום. לצורך כך חתמה המכללה על הסכם שיתוף פעולה ייחודי בתחום הסייבר עם רפאל, החברה הממשלתית המפתחת מערכות לחימה מתקדמות. על פי ההסכם תשודרג מעבדת המחשב בחוג למדעי המחשב במכללה ולסטודנטים בשנה ג' תועבר, החל מחודש אוגוסט השנה, סדנא בת 200 שעות על ידי מומחי רפאל. הסדנא תעסוק בהגדרת מעבדת הסייבר ואיפיונה, שינויים וחידושים בתחום הסייבר, איך להתגונן מהתקפות סייבר ועוד.

הסדנא תועבר על ידי שניים מהבולטים בתחום אבי ב., מתחום הסייבר ברפאל, בעל תואר ראשון במדעי המחשב בטכניון ותואר שני, MBA מהאוניברסיטה הפתוחה ועומר ק., גם הוא מתחום הסייבר ברפאל, בעל תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ממכון וויצמן בהתמחות בהצפנה. השניים כבר ניפגשו השבוע עם ראשי החוג למחשב והחלו לתכנן את ההדרכה.

ד"ר גיא לשם, ראש תכנית הסייבר במכללה האקדמית אשקלון מברך על שיתוף הפעולה. "זהו עוד צעד חשוב שעושה המכללה האקדמית אשקלון לשילוב הסטודנטים שלה בעולם העתידני והחדשני. אני מודה למשרד המדע, הטכנולוגיה והחלל וכמובן לרפאל על שיתוף הפעולה הזה. אני משוכנע שהוא יגביר ויעצים את הידע של הסטודנטים שלנו, ויסייע לשילובם בעולם הטכנולוגיה והיי טק כשיסיימו את לימודיהם אצלנו".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה