הכשרה סנטר - IN מתחם אלרוב – OUTבעקבות הרכישה של מתחם אלרוב של אקירוב על ידי אלי אלעזרא, שונה שם המתחם ל"הכשרה, מרכז העסקים החדש של אשדוד"

משהו חדש מתחיל באשדוד: לאחר שחברת הכשרה ביטוח מקבוצת אלעזרא רכשה את מתחם אלרוב של אלפרד אקירוב תמורת כ-250 מיליון שקלים, החל מו"מ נמרץ עם חברות ארציות לאיכלוס שטחי המשרדים (קומות שלמות או חלקי קומות) במרכז העסקים המתחדש.

שלב התכנון במתחם הסתיים והחל שלב בניית הלובאים של המרכז. מצ"ב לראשונה הדמיית הלובאים החדשים

הכשרה ביטוח משקיעה  עשרות מיליוני שקלים לשדרוג המתחם ומשרד מכירות כבר נפתח בבנין המשרדים.

המעבר של המתחם מידיו של איש העסקים התל אביבי לאיש העסקים הדרומי, אלי אלעזרא, נותן את אותותיו והאזור החל מתהווה לזירת עסקים מובילה שתשרת את העיר אשדוד והסביבה.

לדברי אלי אלעזרא, יו"ר הכשרה ביטוח, "הגענו לאשדוד עם הכוח שיש לנו כחברת ביטוח כדי לבנות מרכז עסקים חדש וגדול עבור הדרום כולו. בניין הכשרה סנטר המשתרע על כ-20,000 מטר הוא החלק הראשון בתכנית הגדולה שלנו לכל המתחם הכולל 54 דונם."

כזכור, בחודש פברואר האחרון הודיעה חברת הכשרה ביטוח כי היא רוכשת את מתחם אלרוב סנטר תמורת כ-250 מיליון שקל.

המתחם ממוקם באזור העסקים של אשדוד, בצמוד למתחם סטאר סנטר ובקרבה לרחוב בני ברית המרכזי. המתחם משתרע על פני קרקע בת 54 דונם ועליו מבנה ובו קומת קרקע מסחרית, 5 קומות משרדים וחניון תת-קרקעי, אליו צמודה תחנת דלק.

הכשרה חברה לביטוח בע"מ פועלת בכל ענפי תחום הביטוח הכללי ותחום ביטוח החיים, ומוחזקת על ידי קבוצת אלעזרא, המחזיקה גם בחברת הליסינג וההשכרה המובילה, "אלבר" וחברת הבנייה הותיקה, "אפרידר".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה