אשקלונית חשודה כי ניסתה לחסל את החבר הקודם באמצעות החבר הנוכחיצעיר בן 27 שירה כמה כדורים לעבר בן זוגה לשעבר של חברתו, כנראה לבקשתה, מבוקש על ידי המשטרה. הצעירה בת ה-21 נעצרה ומעצרה הוארך בשלושה ימים. בין החשדות, במחיקת הודעות וואטסאפ לשיבוש הליכי חקירה. YNET

משטרת אשקלון עצרה אתמול (שישי) צעירה בת 21 תושבת העיר בחשד שביקשה מבן זוגה להתנקש בבן זוגה לשעבר שלטענתה מחזר אחריה באובססיביות ואף תקף אותה. מעצרה הוארך עד מחר. המשטרה מחפשת עדיין את בן זוגה הנוכחי בן ה-27 שירה כמה יריות סמוך למקום שבו נכח האקס שלה, אך לא פגע בו.

האירוע החל ביום חמישי בלילה סמוך לאולם "לשם" הנמצא באיזור השוק העירוני באשקלון. הצעירה טענה שהאקס שלה הגיע לאירוע שבו שהתה ותוך כדי פרץ קנאה ותחנונים שתשוב אליו, הוא תקף אותה וברח. היא התקשרה לבן זוגה הנוכחי, בן 27 תושב העיר, ודיווחה לו על התקרית.

החשוד הגיע למקום במהירות כשהוא חמוש באקדח וחברתו כיוונה אותו למקום שבו נמצא האקס. החבר ירה כמה כדורים אך ככל הנראה החטיא. במקום לא נמצאו כתמי דם אך נמצאו תרמילים וגם שכנים העידו על הירי.

 החשוד בירי נמלט וכעת המשטרה מחפשת אחריו. אחיו ואביו עוכבו לחקירה בניסיון לחלץ מהם מידע היכן הוא מסתתר. בשלב זה הוא טרם נעצר, אך חברתו נעצרה כאמור והיא חשודה בקשירת קשר לביצוע המעשה.

במשטרה חושדים כי היא כתבה לחברה הודעות וואטסאפ הכוללות הכוונה ומסרים מה לעשות. כשהטלפון שלה הוחרם לאחר המעצר התברר שמחקה את ההודעות וכעת היא חשודה גם בשיבוש הליכי חקירה. בא-כוח המשטרה טען אתמול בדיון בבית משפט השלום באשקלון שהיא הודתה במחיקת ההודעות. בית המשפט האריך את מעצרה בשלושה ימים.

הצעירה, המיוצגת על ידי עורכי הדין נס בן נתן וחיים שטיינברג, מכחישה את המיוחס לה. עו"ד בן נתן אמר בתגובה: "מדובר בצעירה ללא עבר פלילי, ואין לה כל קשר לאירוע".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה