צעירים מסוכניםפעילות סמויה בשלושת החודשים האחרונים שנערכה על ידי היחידה המרכזית של משטרת ישראל הביאה הלילה לגל מעצרים בעיר קריית גת ואשקלון של עשרים ושלושה חשודים צעירים בעבירות סחר בסמים

 על פי החשד, מרבית "לקוחותיהם" של החשודים, היו בני נוער והעבירות מרביתן התבצעו בבתי ספר, פיצוציות ובמועדונים. במהלך היום יובאו החשודים לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם

"בחרנו להתמקד הפעם ברובד הצעיר, שחלקו אף צעיר מידי, ושלצערנו לא בהכרח מבין את חומרת מעשיו, במיוחד כשמדובר באספקת סמים בקרב בני נוער ובכך מהווה גורם שהוא מחולל פשיעה בקרב בני נוער נורמטיביים", כך ציינו במשטרה הבוקר לאחר שבשלושת החודשים האחרונים פעל סוכן סמוי של היחידה המרכזית במשטרה בקרב בני נוער בערים קריית גת ואשקלון, ובמהלך פעילותו הצליח לאסוף ראיות מפלילות כנגד צעירים בגילאי 16 עד 20 בעבירות סחר בסמים, בוצע הלילה גל מעצרים בהשתתפות כוחות משטרה רבים, כ-150 שוטרים לוחמים ובלשים, שבמהלכו נעצרו 23 חשודים שכנגדם ראיות לעבירת סחר בסמים. 


מחומר הראיות והפעילות הסמויה שנערכה עולה כי החשודים סחרו בסמים שונים מסוג חשיש, הידרו, קריסטל ו- אמ.די.אמ.אי, בעיקר בקרב בני נוער תוך ביצוע העבירות בסמוך לבתי ספר, בפיצוציות ובמועדונים. 


במהלך הפעילות הלילה, בעת מעצרם של החשודים, נתפסו ברשותם סמים, כסף רב וראיות הקושרות אותם לעבירות. החשודים הועברו לחקירה במחלק התשאול של היחידה המרכזית, ובמהלך היום הם יובאו לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם.

צילום: משטרת ישראל

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה