מאות מתנדבים סייעו בחיפושים אחר הנעדרת מאשקלוןבתום פחות מיממה נמצאה תושבת העיר, נינה אליגולאשוילי, בשטח פתוח בדרום העיר. מנהלת בית המתנדב, חגית קוטרו: "מאות מתנדבים עצרו הכל על מנת לסייע באיתורה. יישר כוח לכולם"

הבוקר (רביעי) אותרה בשטח פתוח בדרום העיר תושבת אשקלון, נינה אליגולאשוילי, שנעדרה מאז אתמול בשעות הצהריים.

אליגולאשוילי, בת ה-78 יצאה ממרכז יום לחולים דמנטיים ומאז נעלמו עקבותיה. במשטרה חששו כי בעקבות היותה סובלת מדמנציה היא אינה מתמצאת במרחב ועלולה להיפגע. לפיכך, מרגע היוודע דבר היעדרותה החלה משטרת אשקלון, בשיתוף, עיריית אשקלון, אגף הביטחון והרווחה לבצע סריקות נרחבות אחריה.

למאמצי החיפושים הצטרפו גם מאות מתנדבים, תושבי העיר, בהם מתנדבי יחידת מגן של בית המתנדב, יחידת בראל - חילוץ והצלה, מתנדבי ישיבת ההסדר הגרעין התורני באשקלון, מתנדבי זק"א, איחוד הצלה, יחידת כלבנים, סיירת הורים, פעילים מהשכונות, בני נוער ומתנדבים רבים ששמעו על המקרה ובאו לסייע.

לבסוף, כאמור, ובתום פחות מיממה, נמצאה אליגולשוילי והועברה לטיפול רפואי בבית החולים 'ברזילי'. כמו כן, עובדות סוציאליות מטעם הרווחה עומדות בקשר עם משפחתה על מנת להגיש להם עזרה בכל הנדרש.

מנהלת בית המתנדב, חגית קוטרו: "חימם את הלב לראות את מאות המתנדבים שמים את השגרה שלהם בצד וסורקים במשך שעות אחר הקשישה שנעדרה. אין לי ספק שבזכות ההירתמות שלהם ושיתוף הפעולה עם כלל הגורמים זכינו למצוא אותה בריאה ושלמה. תודה רבה לכל העוסקים במלאכת ההתנדבות, יישר כוח לכולם ושנדע רק בשורות טובות". 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה