עבודות שרות למאמן הכדורעף מאשקלון שהורשע במעשה מגונהשלושה חודשי עבודות שרות בלבד נגזרו לאחרונה על מאמן כדורעף בכיר מאשקלון שהורשע במעשה מגונה בילדה בת 12 וחצי לאחר אימון במה שגרם לסערה גדולה באשקלון

לפני כשנתיים וחצי במהלך אימון כדורעף ניגשה אותה ילדה למחסן הכדורים הסמוך לאולם הספורט . המאמן - המוכר מאוד באשקלון - ששהה במקום ניגש אליה מאחור, כרך את ידיו על מותניה חיבק אותה ונישק אותה בכוח . בכתב האישום המקורי הוא  הואשם גם שניסה לפתותה באמצעות ממתקים והציע לה לנשקה שוב על פיה אך היא סירבה, אולם סעיף זה לא הופיע בכתב האישום המתוקן.

כאמור הסיפור עורר סערה באשקלון ופורסם בכלי תקשורת רבים בעיר. לאחר המקרה פנה המאמן לעורכי הדין לימור רוט-חזן ורובי גלבוע בבקשה כי ייצגו אותו. לאחר שהתעמקו עורכי הדין בחומר הראיות, הם הצליחו לשכנע את הפרקליטות  למחוק חלקים נכבדים מכתב האישום המקורי ולבסוף הוגש כתב אישום מקל בהרבה. בנוסף הצליחו השניים  ולשכנע את הפרקליטות לא לדרוש מאסר בפועל אלא להסתפק בעבודות שירות.  לאחרונה הוכרע כי למרות האישום, המאמן יבצע שלושה חודשי עבודות שרות בלבד. "במקרה זה הלכנו על הרף הנמוך, לאחר שהנאשם הודה די בהזדמנות הראשונה וחסך מזמנו של בית המשפט", טענו אנשי התביעה, " ואין להקל בכך ראש .... עדיין העבירה עצמה היא עבירת מין שבוצעה כנגד קטינה וזה חמור ועקב העובדה שבגין עבודתו הוא היה חשוף לנוער".

 

מנגד טענו עורכי דינו כי מדובר באדם נערץ שמעד ."עד יוני 2014 היה הנאשם אדם מוערך ונערץ בעיר אשקלון...מבלי להקל ראש מדובר ברף הנמוך בעבירות מסוד זה מדובר בנשיקה ולא מעבר לכך. מדובר במעידה יחידה של נאשם וכל עולמו התהפך עליו". טענה בדיון עו"ד רוט-חזן  עוד טענה עורכת הדין  כי המחיר ששילם עוד טרם גזר הדין היה קשה, כאשר אשתו התגרשה ממנו בעקבות המקרה שפורסם בהרחבה בכלי התקשורת. "לא ניתן להתעלם מטענותיה של הסנגורית המלומדת" נכתב בגזר הדין שניתן בבית משפט השלום באשקלון. "אלו השלכות היו במקרה דנן על הנאשם שאין לו הרשעות קודמות והוא כבר בן 58, היו לתיק זה השלכות על פיטוריו כמו גם על גירושיו מאשתו ממש נפילה מאיגרא רמה לבירה עמיקתא".

 

לבסוף נגזרו עליו כאמור שלושה חודשי עבודת שרות, חצי שנת מאסר על תנאי אם יבצע עבירה דומה בשלוש השנים הקרובות ופיצוי של 3,000 שקלים למתלוננת. 

 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה