סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלוןמייק אטדגי, על מה שאמור להיות בלוחות זמנים מדויקים. על הקומה הרביעית וההגרלה בשוק, אלו חלק מהנושאים שאטדגי עוסק בהם בלי התייפיפות

אישה זקנה הולכת ברחוב עם שני שקי אשפה מלאים ומאחד מהם נופל בכל פעם שטר של $100 על המדרכה.

שוטר שמבחין במתרחש מסב את תשומת הלב של הזקנה. הזקנה אוספת את השטרות ומודה לו.

פתאום השוטר מבחין שהשק מלא בשטרות, הוא קורא לה:

"הלו גברת מאיפה כל הכסף הזה???? האם את גנבת אותו???"

האישה הזקנה עונה: "מה פתאום!!! פשוט יש לי חצר עם גינה שגובלת במגרש כדורגל.

בכל פעם שיש משחק הם באים ועושים פיפי על הפרחים שרק שתלתי. זה מאוד מרגיז אותי!!!

אז, אני מתחבאת מאחורי השיחים שבגדר עם מספריים לגיזום ואני תופסת להם ב…. ואומרת: או שאתה מביא לי 100$ או שאני חותכת לך את ה……"
השוטר עונה לה: "רעיון לא רע !!! ומה בדיוק יש לך בשק השני?"
"נו…טוב…", אומרת הזקנה, "לא כולם משלמים !!!!!!"

הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. בתאריך 27/11/2016 שימוע לראש עיריית אשקלון איתמר שמעוני... בתאריך 22/11/2016 דוח מבקר המדינה!!! 
3. אדריכל העיר אריק ברששת "התקבל" לתכנית להדחת עדים והתעללות בהם!! הסיבה? ברששת נחקר.. אמר את האמת ויהיה עד תביעה משמעותי בתיק!!! תומר גלאם אתה לא לבד!! 
2. תכנית הדחת העדים של קומה 4 בעיצומה!! "מהנדסי" התכנית שמעוני&חיים סופר&אפי מור גורמים גם לעצמם נזק בלתי הפיך!! הסיבה? רוע, חיסול חשבונות ונקמנות הורסים כל חלקה טובה במידות האדם!!! 
3. כשלון נוסף בקנה מידה עצום של קומה 4!! הוועדה המקומית לתכנון ובנייה באשקלון כבר לא עצמאית!!!! משרד הפנים שולל את עצמאות הוועדה!! המשמעות? קבלנים רבים יטופלו בוועדה המחוזית שם זמן הטיפול ארוך מאוד קשה ומייגע!!! 
4. מחלקת הדוברות של עיריית אשקלון או בשמה האמיתי "תוכי מדבר" הופכת את עצמה לבדיחה הכי "טובה" בארץ!!! מחלקת הדוברות של צפון קוריאה פראיירית לידה!!! 
5. עורך דינו של שמעוני, ששי גז, טוען לפרסומים מגמתיים בעיניינו!! מעניין מאוד שעד היום תושבי העיר אשקלון "נהנים" מפרסומים שגורמים להם לחשוב שהם גרים בשוויץ ואף אחד לא צייץ!!! 

מייק אטדגי
6. עוזר ראש העיר, רועי שוורץ, מתברר כאחד הגורמים לקריסת קומה 4!!! 
7. הגרלת הדוכנים בשוק העירוני מתבררת ככשלון אחד גדול... "התוכי המדבר" טוען שהגורמים המקצועיים השונים התייעצו בינהם ו "החליטו" לבטל את ההגרלה הראשונה לקיים הגרלה חדשה במועד מאוחר יותר.... אם הגורמים מקצועיים כיצד החלמאות שוברת שיא חדש? 
8. בבית החולים ברזילי נקלטו השבוע 150 עובדי קבלן להעסקה ישירה... בטכס נכחו שר האוצר.. שר הבריאות... יושב ראש ההסתדרות... יושב ראש ההסתדרות במרחב אשקלון... מנכ"ל בית החולים... ראש עיריית אשקלון לא הוזמן!!!! 
9. טאבלטים וטלפונים ניידים לפקחים באגף רישוי ופיקוח על הבנייה.... האמת כל הכבוד!! מה קורה עם טאבלט שהובטח לכל תלמיד בעיר?? 
10. טקס לזכרו של ראש ממשלת ישראל יצחק רבין מנוצל ע"י שמעוני לדמגוגיה נמוכה וזולה מאוד!! חבל מאוד שמנהל בית הספר אמי"ת טכנולוגי מאפשר במה כזו נמוכה בטקס זכרון !!! בטביעות אצבעות של "הכתבת" נמצאה התאמה מלאה ללא צורך במז"פ!!

1.ידיעות אשקלון...עמודים 25 ו 26... באופן מפתיע נגרע שמו של אדריכל העיר אשקלון אריק ברששת מחברי הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה.... הוועדה לתכנון ובנייה נחשבת לאחת הוועדות החשובות והרגישות ביותר בעירייה!!! רק לפני שבועיים המשטרה והפרקליטות ערכו ביקור במינהל ההנדסה ולקחו משם חומרים שונים!! חשוב לציין שאדריכל העיר הוא זה שאמור לשמור על האינטרסים שלנו מול גופי התכנון... לדוגמא המדינה מאוד רוצה לפתור את בעיית הדיור בהקמת אלפי יחידות דיור וכמה שיותר מהר וברוב הזמן אין התייחסות לאיזון עם המסחר... תעסוקה.. תשתיות ... כבישים ... ניקוזים וכדומה ... אדריכל העיר אמור לדאוג לכלול בתכנון את הפרמטרים המוזכרים.. ... מי שהתפטר מראשות הוועדה זה חבר המועצה יורם שפר וכרגיל "עלה התאנה" אפי מור שמשמש בימים אלה בתור "מורה מחליפה" הוא שמנהל את ישיבות הוועדה.. לדברי אחד מחברי הוועדה :" הרושם שלי היה שלאפי מור אין ניסיון בוועדה לבניין ערים והוא מביט על התוכניות כאילו מחכה שיסומן וי .... " נו מה יש לצפות מאחד השותפים לקריסת קומה 4 ולהרס העיר אשקלון? לדיון האחרון בוועדה המקומית הגיע אדריכל חיצוני מטעם משרד הפנים שהציג תכניות ויצר תחושה כמי שאצה לו הדרך לבנייה נרחבת בעיר ללא התחשבות בתשתיות בעומס תחבורה וכדומה😠😠😠 חבר המועצה שלמה כהן טוען שהאדריכל החיצוני דיבר לחברי הוועדה בהתנשאות!! ברששת שנחקר בפרשת שמעוני יהיה עד תביעה מרכזי בתיק וזו הסיבה להתנכלות האובססיבית ולנסיון העלוב להדחת עד!!! שמעוני וחבורתו חושבים שאם הם ממדרים את ברששת ואוסרים עליו לייצג את העיר אשקלון בפורומים חיצוניים עדותו תשתנה לטובה!!!! הזוי, בזוי ופלילי!!! חברי הוועדה טוענים שברששת נחשב לאיש מקצוע מוביל ברשויות בארץ!!! מכה נוספת נפלה על קומה 4 ... משרד הפנים לקח לאחרונה מהעירייה את אחת הסמכויות החשובות של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה: סטטוס ועדה עצמאית. המשמעות היא שבכל עניין תכנוני שיש בו תוספות והקלות נדרשים כעת העירייה או הקבלנים לגשת לוועדה המחוזית... 😠😠 מי שפעל רבות בזמנו לטובת וועדה עצמאית זה מהנדס העיר הפנמונל דוד ירון... מי שגרם לכך שהוועדה כבר לא עצמאית זה ראש עיריית אשקלון שמעוני שנחשד בפלילים!!!!!

תגובת "התוכי המדבר":

" ... נבחרה מהדסת עיר מנוסה...😂😂 באה מעיר של 20000 תושבים זה מנוסה?😂😂תכניות שהיו תקועות משך שנים בהליכי בירוקרטיה מסורבלים שהותיר אחריו השלטון הקודם.... 😂😂😂 כן "תוכי מדבר" עד לפני הבחירות היינו גרים בפחונים 😂😂 את בניין העירייה "שבניתם" באפס שקלים אפילו בלגו לא הצלחתם לבנות!!!! ... מהנדסת העיר קיבלה מנדט מלא מהנהלת העירייה לאיגום כלל ... 😂😂😂

איגום, אִגּוּם 1. ריכוז מים ליצירת אגם. 2. יצירת מאגר משאבים (משותף) למטרה מסוימת. על פניו נראה שאתם טובעים באגם שריכזתם!!!! ... כל נסיונות האופוזיציה לתקוע מקלות בגלגלים לקידום העיר לא יצליחו. חבל מאוד שהם לא משלימים עדיין עם העובדה שהציבור שלח אותם הביתה לפני שלוש שנים בלבד" 😂😂 באופן סופי אני כולל את "התוכי המדבר" ברשימת גושי הטמטומת ושם אותו במקום הראשון... שאלה אחת בלבד "לתוכי" , מה עדיף להישלח הביתה או לבית הסוהר עם קלון?

עמוד 26.. בסוף החודש שימוע לשמעוני... ב 27/11/2016 לפני שיוגש כתב אישום נגד שמעוני החשוד בקבלת שוחד הוא יוזמן להשמיע את גרסתו במשרדי הפרקליטות... בתגובה עו"ד ששי גז אומר שהוא מאמין מאוד בסיכויי השימוע והוא סמוך ובטוח שלא יוגש כתב אישום נגד שמעוני .. עוד מוסיף גז שהפרסומים שהיו השבוע בערוץ 2 מגמתיים😂😂 עו"ד ששי גז אני סמוך ובטוח שאתה יוצא מהסיבוב הזה עם המון המון כסף !!!! בכל אופן בהצלחה לכולם!! עמוד 30 כתבות על פרשת הפצת החשבוניות...כתבה על שוד קשישה... מתברר משבוע לשבוע שהפשיעה בעיר אשקלון בשיא של כל הזמנים!! במקום להשתמש באפי מור בתור "מורה מחליפה" עדיף שימשיך להיות ממונה על הבטחון תחום שהוא מוכיח בו כשלון חרוץ!!!! עיתון מעולה ואובייקטיבי לחלוטין ציון מעולה!!

2.כאן דרום... עמוד 22 חרדי מאשקלון נעצר בחשד שניהל רשת הונאות מס בסך מצטבר של מעל ל 3.5 מיליארד שקלים!!!! עמוד 24 בפעם השלישית מכתב דרישה לפיצוי בשל ניצול מיני מונח על שולחנו של איתמר שמעוני ... עובדת עירייה טוענת כי איתמר שמעוני ניצל אותה מינית לפיכך דורשת ממנו פיצוי כספי!!! עו"ד אשר אוחיון טוען :" היא מופעלת בידי גורמים פוליטיים במטרה לנגח מבחינה ציבורית את איתמר " !!! עו"ד אשר אוחיון מה שבטוח שעם הסגנון של אכלו לי שתו לי אתה עומד להרוויח יפה מאוד מהייצוג של שמעוני ... נא לקרוא היטב את המוצג!!

שאילתא בנושא מעשה שלא ייעשה אם נעשה
בכתבה ששודרה, כך אומרים, ב 24 ליולי 2015 ב"אולפן ששי" בערוץ 2 , נשמעה שיחה מוקלטת בעיוות קול בין מה שהוגדר בכיתובית כ"עובדת עירייה" ובין מה שהוגדר כ"גורם פוליטי". באותה שיחה, כך נטען, מנסים השניים, כביכול, "להלביש" רומן עם בחורה על מר איתמר שמעוני.

השאילתא: "מדובר במעשה נפשע ואנטי דמוקרטי מאין כמותו, מדוע מר שמעוני לא מגיש תלונה נגד "הגורם הפוליטי" ונגד "עובדת העירייה"? האם ההקלטה הועברה לטיפול המשטרה ? האם "עובדת העירייה" עדיין מועסקת בעירייה? האם טופלה טיפול משמעתי כלשהו? האם יש אפשרות שההקלטה "מפוברקת"? מה מר שמעוני מוכן לעשות כדי להוכיח שהיא אינה כזאת?

תגיד אדון אוחיון מדוע שמעוני לא הגיש תלונה ב 25/7/2015 ? זה נראה לך שפוי והגיוני "שמנסים" להפיל ראש עיר ואין תלונה במשטרה?? 
עמוד 26 שדד קשישה כדי לקנות סמים.. הנאשם בן ה 26 חטף את תיקה של אישה בת 68 שיצאה מקניון לב אשקלון וגרם לה לחבלות. התיק הכיל בסך הכל 120 שקל!! תחושת הבטחון בעיר אשקלון קשה מאוד!! פחד אימים לטייל עם 120 שקל בכיס!!!! עמוד 28 בהודעה שפורסמה באתר העירייה נכתב כי הסתיים השלב הראשון בהגרלת הדוכנים בשוק... לעומת זאת בבית המשפט טענה העירייה כי ההגרלה בוטלה בשל ליקויים... תגובת "התוכי המדבר" :" לאחר פרסום ההודעה הראשונה לתקשורת בעקבות התייעצות שהתקיימה בין הגורמים המקצועיים השונים הוחלט לבטל את ההגרלה הראשונה ולקיים הגרלה חדשה במועד מאוחר יותר וכך אכן נעשה"😂😂😂 שיא החלמאות נשבר בעניין השוק העירוני!!! אני מנסה לדמיין את ההודעה הבאה " הגרלת הלוטו שנערכה השבוע מבוטלת. הגרלה חדשה תתקיים במועד מאוחר יותר..."😂😂 עמוד 32 בבית החולים ברזילי נקלטו להעסקה ישירה 150 עובדי קבלן... נכחו שר האוצר... שר הבריאות... יושב ראש ההסתדרות... ועוד מכובדים רבים... ראש עיריית אשקלון לא הוזמן!!! מעניין כיצד מחלקת הדוברות של בית החולים תתגבר על הסיטואציה!! עיתון עם מגמה אובייקטיבית לחלוטין ציון מעולה.

3. אובייקטיבי..... עמוד 10 הטור של שלומי סוויסה .... שלומי מצמיד לשמעוני את "התואר" "החזון איש"... הטור מדבר על נסיגה חמורה במערכת החינוך באשקלון... מומלץ לקרוא!!! עמודים 14 עד 21 קומוניקטים מהעיר אשקלון ושדרות.... בקומוניקטים של שדרות אין זכר לפרשת השחיתות שבה נעצרו השבוע סגן ראש העיר ויושב ראש המועצה הדתית... שמעון בן חיים מנכ"ל אובייקטיבי טוען שהוא לא מתעסק ברכילות וצהובונים...😂😂 זו גם הסיבה שהוא לא מעלה את פרשת שמעוני... עמוד 54 הפרח שלי בתמונה מפולין הרחוקה... מאי אטדגי המדהימה משכבה יב' מקיף ה' דרכא אשקלון לצידה של המחנכת אנה קישרוני נמצאת בימים אלה בפולין במסע במחנות ההשמדה. לצד המראות הקשים והסיפורים המזעזעים שלג כבד וטמפרטורה של מינוס 6 מעלות מאי בחיוך ביישני אומרת לכולם ש " במותם ציוו לנו חיים " !! מאי מוסרת לכולם שבת שלום ומבורך... שבת שלום פרח יפה שלי אוהב אותך עד השמיים... עמוד 60 מתכון לחלה מתוקה... מגזין מגמתי מאוד שעניין הקומוניקטים עוזר לי בסקירה... אני אוהב חלה מתוקה... אוהב את בן חיים והציון עובר.

4. קול העיר אשקלון... עמודים 12 ו 13 פרשת החשבוניות עמוד 14 פקחי אגף רישוי ופיקוח על הבניה מקבלים טאבלטים עדי לשפר את עבודתם... סך הכל כל הכבוד... שנית מה עם הטאבלטים לכל ילד? עמוד 20 'סיירת הורים' הגישה סיוע מיידי לנער שסבל מהרעלת אלכוהול... כל הכבוד והתשבחות... עמוד 21 בשבוע שעבר אירחה אשקלון נציגי רשויות מקומיות מרחבי הארץ ואת נציגי משרד החקלאות ורשות המים במסגרת יום עיון של פורום ממוני השקיה ברשויות .... את עיריית אשקלון ייצגו בכבוד ... מישל ברק... אריה לוי... אלי יזרעאלי ושלמה פרחיה... כל הכבוד... עמודים 24 ו 25 קומוניקט 150 עובדי הקבלן בבית החולים ברזילי ... עמודים 60 עד 64 כתבות ספורט מעולות של הכתבת המעולה גייל מיכאלי... עמודים 62 ו 63 המאמן של קבוצת הנוער יוסי בילו מפוטר!!! גייל טוענת לכישלון מקצועי חרוץ.. בילו הגיב בבליץ השמצות נגד הנהלת המועדון... יושב ראש הקבוצה איתן קסנטיני אומר : " לקחתי את בילו אחרי שנתיים וחצי שלא אימן שלא ישכח שהוא קרא לאחד הילדים שלנו קוקסינל . הוא פירק לי קבוצה שעלתה ליגה" 😢😢 עומרי כהן מונה למאמנה החדש של קבוצת הנוער... בהצלחה לעומרי ולשחקנים.... מקומון שמקבל ציון טוב מאוד בגלל כתבת ספורט מעולה שהיום גם יש לה יום הולדת... מזל טוב גייל.

5. סטאר... עמודים 16 עד 18 כתבה על הכתבה ששודרה השבוע בערוץ 2... נושא הכתבה? דרישת פיצויים משמעוני ... בתאריכים הבאים ייערך שימוע:
1. ב 27/11/2016... איתמר שמעוני.
2. ב 30/11/2016 ... יואל דוידי.
3. ב 31/11/2016 ... עופר שמעוני.

עמוד 24 מפקד משטרת אשקלון סנ"צ שמעון פורטל פורש ובמקומו נכנס סנ"צ משה לוי.... בהצלחה לכולם... עמודים 36 עד 39 ראיון עם דוקטור אמיר בר מנהל מערך רפואת הריאות בבית החולים ברזילי... ראיון מעולה ומציל חיים... השבוע העיתון מתאפיין בכמות חריגה של קומוניקטים הדבר מלמד באופן ברור שהפעילות של עיריית אשקלון מועטה מאוד... לי ידוע גם על מידע רגיש שהגיע השבוע לעיתון והעיתון בצעד אנושי בחר לא לתת לזה במה... עיתון מעולה עם ציון מעולה.

6. סקופ... עמודים 14 ו 15 פרשת החשבוניות... עמודים 16 ו 17 עוד הונאת ענק : החשד, מיליוני שקלים... פרשה חמורה נוספת של עוקץ ברמה בינלאומית... עד עמוד 37 הרוב קומוניקטים... אתייחס לעמוד 36 לקומוניקט הבא ששונה מעט מהמקור " שמעוני בטקס לזכר רבין :" מכפישים אותי מדברים בגנותי" ביום ראשון השבוע צוין יום הזיכרון לרצח רבין ז"ל. בבית הספר אמי"ת טכנולוגי קיימו את הטקס בבית יד לבנים.... מנהל בית הספר יצחק אברג'ל אמר : " נושא הסובלנות ושנאת חינם חייב להיות לנגד עינינו תמיד ולא משנה אם דעותינו חלוקות, ישנן דרכים לגטימיות לגשר על מחלוקות" צודק בהחלט!! את זה חייב לספר לחלק מקומה 4!!! לאחר מכן שמעוני עולה לדוכן הנואמים ואומר : " היום לא צריך הרבה בכדי לבזות מישהו, מספיק לכתוב בפייסבוק ולא תמיד בזהות אמיתית. הקול קול יעקב והידיים ידי עשו. מכפישים אותי, מדברים בגנותי, שקרים על גבי שקרים וכל זה רק בגלל שינאת חינם..... " עלוב מאוד שבטקס לזכרו של יצחק רבין בוחר ראש עיר בישראל להשתמש בדמגוגיה עלובה ונמוכה!!! מוזר לי מאוד שמנהל בית ספר מוערך ביותר מאפשר לזה לקרות!!! הכתבת של "הכתבה"? נכון "הכתבת" !! טביעות אצבע ללא עזרת המז"פ!!

שאלות לשמעוני!!

1. ממתי ביקורת בשם חופש הביטוי והדמוקרטיה זו שנאת חינם? 
2. אם הכל שקרים על גבי שקרים מה עשו כאן לה"ב 433?
3. מדוע יש שימוע ב 27 לחודש? מדוע ב 22 לחודש יוצא דוח מבקר המדינה קשה ביותר?
4. מדוע הפרקליטות מתכוונת להגיש נגדך כתב אישום?
5. מדוע אתה לא מגיש פעם אחת ולתמיד תלונה במשטרה נגד חשבונות פייסבוק מזוייפים?

שמעוני אני אישית מאחל לך בהצלחה ומתפלל יחד איתך שהצדק ייצא לאור!!!

7. סוגרים שבוע ... עמוד 8 הכותרת? מביאים את הקדמה באגף רישוי ופיקוח על הבנייה.... הכתבה? רצח רבין... רק מקומון שהוא "תוכי מדבר" האכלת יד עושה טעויות של טירונים!!! זה מה שקורה שמקבלים מעיריית אשקלון רק 1.5 דפי פרסום השבוע!!! ציון נכשל!!!

עמוד 38 צביקה בן שבת מקים מוקד חדש ... שם המוקד קבוצת ח.א.ש ביטחון... נאחל לצביקה בהצלחה ובשם נ' יעשה ויצליח אמן... צביקה אומר בכנות מדהימה : " נפלתי, זו לא בושה. אתרומם מחדש " אנחנו תושבי העיר חייבים לעזור לאיש חסד אמיתי בעל הלב הענק להתרומם!! מחר גם יום ההולדת של צביקה נאחל לו מזל טוב אורך ימים ושנות חיים בריאות איתנה והמון הצלחה. מקומון מגמתי רובו קומוניקטים עם ציון נכשל.

קוראים ותושבים יקרים... תאריכי השימוע הוצגו לפניכם כולל תאריך דוח מבקר המדינה... לאחר שלכל אחד מהחשודים ייערך שימוע הפרקליטות מחליטה אם להגיש כתבי אישום... בעניין של שמעוני לאחר שמוגש כתב אישום החוק מחייב הדחה !!! תגובות "התוכי המדבר" שעדיין תקועות בהאשמת השלטון הקודם מוכיחות בוודאות את טביעות האצבעות של שמעוני... חיים סופר... ואפי מור... לקיחת הסמכויות של וועדת תכנון ובנייה מוועדה עצמאית לוועדה תלותית בוועדה המחוזית זה שפל נוסף וכשלון חרוץ של שמעוני וחבורתו... הברז של גזברית העירייה נחמה שריקי כמעט נסגר ואת ההשפעות של זה אתם רואים בשטח וגם תראו ותרגישו זאת בזמן הקרוב מאוד.... מידע וודאי של לפחות שתי פרשות חמורות מאוד קיים במערכת!!! נתפלל לימים טובים יותר לעיר האהובה שלנו אשקלון.

מעניין למי משמעוני וחבורתו לא היה שטר של 100$?

שבת שלום וקריאה מהנה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה