מנכ"ל חדש לעשות אשקלוןמיכאל דיין, תת אלוף במילואים הוא הבוס החדש של המפעל הביטחוני. דיין מגיע מתעשיית הצבעים ושימש כמנכ"ל חברת "טמבור"

 מיכאל דיין, הוא המנכ"ל להחדש של "עשות" אשקלון.  כיהן בעבר היה דיין מנכ"ל חברת הארגז. דיין, תת אלוף (מיל) ולתפקידו החדש עזב את  תעשיית הצבעים של "טמבור: בה שימש כמנכ"ל.
מיכאל דיין מונה לתפקיד מנכ"ל החברה בת של תעש מערכות, עשות אשקלון. מינויו של דיין לתפקיד אושר אתמול בישיבת הדירקטוריון של עשות אשקלון והוא יחליף את המנכ"ל הוותיק שלה, דן כץ שפורש מהתפקיד בגיל 74.

 מינויו של דיין טעון אישור הוועדה למינויים בכירים בשירות הציבורי בראשות השופטת (בדימוס) בלהה גילאור ובאישורם של שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר האוצר משה כחלון.
דיין היה גם מפקד מרכזי השיקום והאחזקה ןחידת הניסויים של זרוע היבשה.
עשות אשקלון היא חברה ציבורית שנחסרת בבורסה של ת"א ומעסיקה כ-500 עובדים באתר הפעילות המרכזי שלה באשקלון ובחברת הבת שלה בארה"ב. החברה מתמחה בפיתוח ובייצור של מערכות הנעה וחלקי חילוף לרק"מ (רכב קרבי משוריין) לצד פעילותה בתחום מכלולים ורכיבים לתעשיית התעופה המבוססים על טונגסטן (מתכת כבדה). לפי נתוני החברה, כ-40% ממוצריה משמשים יצרנים מובילים בתעשיית התעופה ובתעשיית הרכב הכבד בעולם.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה