שלטון אופל או שלטון השררהמייק אטדגי, בטור מיוחד על יורם שפר שטען שהשלטון הנוכחי הוא "שלטון אופל", אז כיצד שפר מקבל ככל הנראה תפקיד מהשלטון הנוכחי?

האם "השרץ" או בשמו החדש "שלטון האופל" עומד לקבל תעודת כשרות "בדץ הדר הכשרות" של כבוד הרב יצחק ברדא? את שמעוני וחברותו המכונים "השילוש הקדוש" הוא מכנה "שלטון האופל".... את התנהולתם הוא מכנה בתור "מצעד האיוולת".... ופעולתם "ציד מכשפות" חבר המועצה יורם שפר מסיעת "אחדות בתכלית" קיבל רגליים קרות בדקה ה 90!! לאחר שעל פניו שפר עמד לעבור לספסלי האופוזיציה חלה תפנית חדשה בעלילה!! חבר המועצה, יוחאי יפרח, היה אמור לקבל האצלת סמכויות משמעוני בתור הממונה על הסכם הגג... לאחר שמבקר העירייה אריאל גמליאל, הוציא כרטיס אדום למהלך שמעוני האציל סמכויות ליוחאי ונתן לו להיות הממונה על החופים!! חופים? מנהלת הסכם הגג? תודו שיש מעט מן דמיון...😊😊 המכתב שיורם שפר היה אמור להקריא היום בישיבת המועצה' היה אמור להיות מכתב פרידה מהקואליציה.
ברגע שיוחאי קיבל את האחריות על החופים תפקיד הממונה על מנהלת הסכם הגג פנוי!! האם אפשר לאחל לשפר מזל טוב ובהצלחה בתפקיד החדש? הימים הקרובים יגידו!! לי אין צל של ספק ששפר הוציא כרטיס צהוב לשמעוני ושות' ובטח לא כרטיס אדום לכבוד הרב ברדא, תומר גלאם וחי דהרי... אם נודה על האמת התפקיד תפור כמו כפפה ליד לשפר! האם היה חייב מהלך כזה מורכב כדי להשיג התפקיד? מסתבר שכאשר שפר טוען שהשלטון הוא "שלטון האופל" אין שום דרך אחרת!! משלי יא14: "בְּאֵין תַּחְבֻּלוֹת יִפָּל עָם, וּתְשׁוּעָה בְּרֹב יוֹעֵץ"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה