קנו אותו בהסכם הגגפתאום יורם שפר, חבר מועצת העיר, זה שלא הגיע לישיבת מועצת העיר האחרונה, כדי לא להתפטר מהקואליציה ולעבור לאופוזיציה, יקבל ככל הנראה את תפקיד הממונה על מנהלת הגג, את זה כתבנו בשבוע שעבר. פתאום קם אדם ומעניק לו את התפקיד. שפר הכחיש שהוא מתפטר וגם שכח לציין שככל הנראה יקבל תפקיד

 פתאום קם אדם ומעניק לו את תפקיד הממונה על הסכם הגג ואת זה פרסמנו בשבוע שעבר, אחרי שחבר המועצה לא הגיע לישיבת המועצה כדי להודיע על יציאתו לאופוזציה.

חצי שעה לפני ישיבת מועצת העיר בשבוע שעבר, פרסמנו על כוונתו של שפר לעבור לשורות האופוזיציה והוא אף הכין מכתב המנמק את סיבותיו למעבר מהקואליציה לאופוזיציה. בין הייתר כתב שפר "שלטון האופל שפרח בתקופה האחרונה האפיל על כל הארועים שקרו בשנה האחרונה!, זאת לא פוליטיקה!!!תוך מידור קיצוני ושימוש באמצעות עובדי הרשות למדרנו  ולא להגיע לדיונים ופגישות" מעניין ששלטון האופל לא עמד בדרכו כדי לקבל את התפקיד ככל הנראה, ועדיין לא פורסם רשמית. מה לא עושים כדי לקבל תפקיד בעירייה המתפרקת. עד כמה שידוע חברי סיעתו של שפר, לא ידעו על המהלך שלו. שפר יודע שהרב יצחק ברדא, סירב לפנייתו של ראש העיר, איתמר שמעוני, לפגוש אותו.

הנה המכתב של שפר מהשבוע שעבר:
״תושבים יקרים וחברי למועצה, התנהלות וקבלת החלטות הזויות בניגוד לרצון ההנהלה עצמה שהיא אשר הגדירה את ה״אסטרטגיה״ ולמעשה פוגעת קשות בעצמה! וכמובן בעיר כולה! ביעדים ובמטרות  שמביאים לאיבוד הכיוון״ והתרסקות...בטח בימים טרופים אלו לאחר התלבטות קשה אישית ובחינת כל ההיבטים ועם כל הכאב העמוק  מצאתי לנכון להתפטר מכל כנבחר ציבור ויתרה מזאת כשליח ציבור שראיתי תמיד את חובתי בתפקיד לפני כל זכות. תפקידי וסמכויותי ברשות המשנה לראש העיר ממונה איכות הסביבה יו״ר ועדת איכות הסביבה יו״ר ועדת שימור אתרים חבר מועצת איגוד ערים לאיכות הסביבה  מתפקיד מרכזי שהיה ציפור נפשי ונר לרגלי מזה 18 שנים!! אני מבין שעולה השאלה התמוהה מה? ועל מה? ״ציד המכשפות״,,שלטון האופל שפרח בתקופה האחרונה האפיל על כל הארועים שקרו בשנה האחרונה!, זאת לא פוליטיקה!!!תוך מידור קיצוני ושימוש באמצעות עובדי הרשות למדרנו  ולא להגיע לדיונים ופגישות  מצב אבסורדי ביותר לפנות לגופים חיצונים שאותם לוויתי למען העיר וקידומה שקיבלו פנייה מהנהלת העיר שימנעו לפנות אלי כי אינני מוסמך לטפל בהם!? עבורי זה חציית קו אדום  מהיבט אתי ומוסרי האחריות האישית שטבועה בי וחוסר היכולת שלי להביא לידי מיצוי את ההווייה שלשמה הגעתי לפוליטיקה האמיתית ובעצם לפגוע בעשרות מיזמים ומביאים אותי לפגוע בכם התושבים!?,לא אתן יד לזה! לסיכום אני מתנצל שאינני יכול לממש עבורכם את היעדים שהצבתי לקידום העיר ולרווחתה לאור זאת אני פורש לאופוזיציה ומשם אפעל בכל דרך למענכם ולתיקון העוולות. תודה לכולכם בשלב זה״

מסיעת "אחדות בתכלית" עדיין לא הועברה תגובה וכשזו תגיע נפרסמה במלואה.

אדם שאינו מהפוליטיקה בעיר ואינו קשור אליה ישירות אמר "זה דורש חקירת משטרה ואני אפנה ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה לפתוח בחקירה נגד ראש העיר ונגד חבר המועצה".

כך כותב שפר בפוסט שהעלה על "עיר חכמה" ושכח מהמכתב על שלטון האופל בעיר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה