ערב הוקרה לנכי צה"ל בלעדיהםאיזה ארגון מטופש של אגף בראשו עומד, נמרוד גלנטה, מנהל תרבות נוער וספורט. בערב שנועד להוקיר את נפגעי פעולות האיבה ונכי צה"ל, נראו תלמידי בתי הספר התיכוניים, מספר אנשים ואולי שני נכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה

 זה יכול להשמע אבסורד ועוד ימציאו תירוץ, למה לא הוזמנו נפגעי פעולות האיבה ונכי צה"ל לערב שנערך לכבודם?. תארו לכם שעושים לילד בר מצווה רק שוכחים להזמין אותו, זה בדיוק אותו דבר.
הערב נערך במקביל ערב הוקרה לנכי צה"ל בבית הלוחם בתל אביב, כל נכי צה"ל הוזמנו לאירוע שנערך במעמד נשיא המדינה, ראובן ריבלין, קודם כל הוזמנו נכי צה"ל אחר כך כל השאר.

עם כל הכבוד והרצון להוקיר, צריך לדעת לחשוב בפני מי נואם ראש העיר, איתמר שמעוני והתשבחות שלו לנכי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה, צריך להיות בנוכחותם של הנכים והם לא היו שם.
הגיע כדי להרצות בפני התלמידים, נכה צה"ל דרור דגן, שנפצע אנושות בהיותו לוחם ביחידת דובדבן, ואפשר לומר שחזר לחיים וסיפר לנוכחים על פציעתו והתהליך בן השנה אותו עבר בשיקום. דגן, המתנייע באמצעות כסא גלגלים, הרצה והעביר מסרים על המוטו שלו בחיים "חשוב לי להעביר הלאה את הדברים שקיבלתי" הוא אומר. 
כששאלתי את יו"ר מרחב השפלה בארגון נכי צה"ל, דני בן אבו, האם הוא יגיע, הוא לא הבין על מה אני מדבר. גם אני לא מבין. מישהו שכח את נכי צה"ל בבית.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה