גם ראש הממשלה בירך אותםבנימין נתניהו שלח ברכה מיוחדת בחתימתו, לתלמידי כתה ז-1 מבית הספר מקיף עירוני א' באשקלון, אשר אספו את סכום הכסף הגבוה ביותר בעיר, ביום ההתרמה לאגודה למלחמה בסרטן. כהוקרה על כך זכו הם לבקר בכנסת ישראל. הביקור התאפשר בחסות עיריית אשקלון

 תלמידי כתה ז-1 מבית הספר מקיף עירוני א'  באשקלון אספו את סכום הכסף הגבוה ביותר באשקלון ביום ההתרמה לאגודה למלחמה בסרטן. כהוקרה על כך זכו הם לבקר בכנסת ישראל. הביקור התאפשר בחסות עיריית אשקלון.

תלמידי הכתה קיבלו מכתב מרגש מראש הממשלה  בנימין נתניהו בו הוא מודה על תרומתם להצלחת יום התרמה חשוב זה. במכתבו כתב נתניהו לתלמידים כי שמח לשמוע על הצלחתם באיסוף התרומות  לטובת האגודה למלחמה בסרטן , "לאגודה יש שליחות חשובה ביותר להפחת שיעורי התחלואה והתמותה מסרטן בישראל ולשפר את איכות חיי החולים. כולכם נרתמתם ברצון למבצע הקש בדלת ובכך גיליתם אכפתיות רבה לזולת, הכספים שאספתם יאפשרו לרכוש ציוד רפואי מתקדם לממן מחקרים ולמציאת תרופה ללסרטן..מעל כולם הייתם אתם, תלמידי כיתה ז-1 במקיף א' אשקלון , אספתם את הסכומים הגבוהים ביותר מכל בתי הספר ומכל הכיתות ברחבי העיר , אתם יכולים להיות גאים במאמציכם שהניבו  פירות משמעותיים  ובתמורה קיבלתם יום סיור במשכן הכנסת , אני שמח על ההזדמנות שניתנה לכם לבקר בלב הדמוקרטיה  הישראלית ולהתרשם מעבודת החקיקה של נבחרי הציבור. ברכות חמות לכולכם והמשך עשייה פורייה".

גם ראש העירייה איתמר שמעוני כתב בדף הפייסבוק שלו כי, "תלמידי כיתה ז'1 מבית הספר מקיף א', אספו את סכומי הכסף הגבוהים ביותר מכל בתי הספר ומכל הכיתות בעיר לטובת האגודה למלחמה בסרטן, במהלך מבצע 'הקש בדלת' שהתקיים באחרונה. בזכות ההישג הזה הם הוזמנו ליום סיור במשכן הכנסת וגם קיבלו מכתב הוקרה אישי מראש הממשלה, בנימין נתניהו. כיף לגלות בכל פעם מחדש שאלו בני הנוער שמייצגים את העיר שלנו ושזה דור העתיד שלנו. אני גאה בכם".

בשבוע שעבר התקיים הסיור בכנסת  שם סיירו התלמידים במשכן אף קיימו דיון בדבר הצעת חוק לקיצור שבוע הלימודים וכן נפגשו עם חבר הכנסת אורן חזן שסיפר להם על עבודת חברי הכנסת ובתום המפגש אף שיתף את עוקביו במפגש. .

מנהלת בית הספר אורית בלאו פנחס אמרה כי בית הספר מחנך את תלמידיו לעשיה חברתית רחבת היקף בכל התחומים בעיר . "אני  גאה  בתלמידים אשר מגיל צעיר מוצאים את הדרך לתרום מזמנם ולסייע. אנו מחנכים אותם כי המצויינות היא דרך חיים הן בלימודים והן בתחומים הערכיים חברתיים. שמחה על ההזדמנות שניתנה להם לבקר בכנסת ישראל וללמוד על הדמוקרטיה הישראלית".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה