אמי"תים אמיתיים של נכי צה"לבניגוד לפאשלה של עיריית אשקלון ביום חמישי שעבר, הכינו תלמידי, מורי והנהלת בית הספר "אמי"ת", טקס מרשים כהוקרה לנכי צה"ל. ככה מארגנים טקס הוקרה, מזמינים את הנכים

אי אפשר בכלל להשוות בין האירוע שהתקיים היום בצהרים (ראשון) שבו כל מערכת החינוך של בית הספר "אמי"ת" התגייסה לטובת יום ההוקרה לנכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, לעומת הטקס העלוב והמעליב שערכה עיריית אשקלון, ביום חמישי שעבר, בו "שכחו" להזמין את נבי צה"ל לטקס שנערך לכבודם. 

היום נוכחו נכי צה"ל לדעת, איך מכינים טקס ראוי ומכובד וברמה גבוהה, ללא תקציבי ענק והופעת אומן של ראש העיר, שנראה ביום חמישי שמטרידים אותו מצרותיו היום יומיות

אז ללא ראש העיר, איתמר שמעוני, אבל עם הרבה מתנדבים שסייעו, העלו סרטון על נכי צה"ל שחלקם הרצו בפני התלמידים בבית הספר על סיבות פציעתם. בנוסף הגיע להרצות בפני הנוכחים, אורי שחק, טייס פנטום שמטוסו הופל מעל שמי סוריה והוחזק בשבי 8 חודשים. 

בסיום הטקס חולקו לנכי צה"ל תשורות ותמונה שצולמה בעת ההרצאה שלהם בפני נכי צה"ל בבית הספר. על האירגון עמלה העיתונאית, קרן אור אזולאי ומנהל בית הספר איציק אברג'ל.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה