שובו של הצביבתחילת ינואר יפתח "מוקד הצבי" בניהולו של איש העסקים צביקה בן שבת. המוקד יעניק שרותי שמירה אבטחה וסיור, ויהווה למעשה המשך למוקד הישן השייך לקבוצת ח.א.ש שפעל שנים רבות באשקלון. המוקד שנמצא בשכונת אפרידר (מול קפה קינמון) יצויד במיטב החידושים הטכנולוגיים ויגייס את מיטב האנשים. "אני רוצה להודות לכל התושבים על התמיכה לאורך כל הדרך וקורא להצטרף אלינו להצלחה", התייחס בן שבת לפתיחה

 לפני מספר חודשים קבע בית המשפט כי המוקד המצליח והידוע מוקד ח.א.ש, בבעלותו של איש העסקים האשקלוני צביקה בן שבת יימכר. כעת לאחר הכנות מוקדמות ועבודה רבה, צפוי להיפתח ביום ראשון 1.1.2017, המוקד החדש. יצוין כי פתיחת המוקד מעוררת עניין רב באשקלון והשלט שמתנוסס בגאווה על המוקד שנמצא בשכונת אפרידר מעל  רשת המזון מגה בעיר, מול מתחם פנינת אפרידר, עורר הדים באשקלון. לפני מספר שבועות פורסם בכמה קבוצות וואטסאפ פופולאריות בעיר על  דבר המוקד החדש, חדשה שעוררה דיון פורה. יצוין כי רבים איחלו באותו קבוצות הצלחה לבן שבת והביעו רצון לשוב ולראותו עולה על גלי ההצלחה, כזכור בן- שבת היה מאנשי העסקים המובילים בעיר שגם תרם רבות לקהילה.

בחודשים האחרונים עסוקים בן שבת ואנשיו בארגון המוקד החדש, קניית מיטב הציוד וגיוס אנשים רבים לתפקידי סיירים ומאבטחים בחברה. בימים הקרובים יופצו  מנשרים (פלאיירים) ברחבי העיר הקוראים לתושבים, בעלי עסקים ופרטיים כאחד , לפנות  למוקד ולהשתמש בשירותיו.   

"ראשית אני רוצה להודות לכל התושבים והלקוחות הנפלאים שתמכו ותומכים בי לאורך כל הדרך", התייחס בן שבת לפתיחה המחודשת."אני שמח מאוד על הפתיחה של המוקד, שיהיה ברמה הגבוהה ביותר בשוק האבטחה הישראלי. אני קורא לכולם לבוא ולהצטרף להצלחה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה