יובל, אני מתבייש בשבילךמנסה לזכור מהתקופות בהן אני מסקר את הפועל אשקלון, האם היה מאמן חסר בושה שלמרות שאפשר לסתום את הגולל על הקבוצה העונה כמו, יובל נעים, שלא קם והלך אחרי הפאדיחות של קבוצתו. לא רוצים לחכות לינואר עדיף לבקש שיקדימו את חודש מאי

 אם הפועל אשקלון לא ניצחה את הפועל כפר סבא ומרוצה מהתיקו שהשיגה בבית, אז באמת חבל לבזבז כסף על כרטיס כניסה למשחק ועל רכש עתידי, אפילו בחינם לא צריך לבוא. נכון, אני עכשיו בטקסס ולא ראיתי את המשחק, אבל אינפורמציה על קבוצה שיזמה במחצית הראשונה וירדה לבונקר במחצית השניה, לא היתה מפתיעה, הרי השיטה של יובל נעים על בונקר, נועדה להשיג לפחות נקודה ואם על זה יובל ממשיך לקבל שכר, משהו דפוק בשיטה.

לא יודע אם הססמאות המצחיקות של המאמן וחברי ההנהלה על החיזוק בינואר, לא מעליבות את האינטיליגנציה שהרי אולי בונים על כסף עירוני שאולי יבוא ועל ראש עיר שאולי ישאר, אבל מה קרה אם אלה שהבאתם ובניתם עליהם ובכל זאת לא סיפקו את הסחורה, כמו פדרו גלאבן, שמי שראשו ג על כתפיו ראה שחקן עם חמישה קילוגרמים עודפים, מה זה?.

עכשיו להסות להתפטר ממנו זו לא בושה זה עשיית צחוק מאוהדי הקבוצה ואני מדבר על הרוב שעדיין דומם ולא על להקת המעודדות של נעים, שרובם אפילו לא משלם כרטיסי כניסה למשחקים. עכשיו אתה אדוני ראש העיר מר, איתמר שמעוני, הזלזול של אנשי הקבוצה ואני מדבר על הצוות המקצועי בעיקר, כלפי אוהדי הקבוצה, באה לידי ביטוי שבוע אחרי שבוע.

נכון, אתה רוצה לחזק ואני אומר לך מכאן שזה בזבוז כספי ציבור. תעצור את זה, עדיף לאשקלון לשלב כמה שחקנים מהנוער שלה על פני הבאת עוד רכש שעד כמה שידוע לי, מקסימום שווה ליגה לאומית, הפנטזיות על קבוצה לאורך זמן בליגת העל, לא מבוססות על עובדות אלא על השערות נטולי אחיזה במציאות. טוב תעשה אם תעצור את תהליך הנפילה לפני ההוצאה הכספית הכבדה שיוצאת מכספי הציבור אי לחילופין לחפש לקבוצה רוכש שיקח על עצמו אתהאחריות, גם הכספית. הפועל אשקלון היא קבוצה ללא שחקני בית ואם יש הם לא משחקים ובמקומם משחקים שחקנים ללא קבוצה ברמה טובה לליגה הלאומית במקרה הטוב. בתמונה: ראש העיר מדליק נרות במחצית המשחק. גם חכם חנוכה לא היה עוזר.

מילה טובה למאמן הנוער של המועדון, עומרי כהן, יש סיכוי שעוד העונה תאמן בליגת העל את הבוגרים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה