הפועל תל אביב הולכת לפרוק. המשמעות; הורדת 9 נקודות ליגההקבוצה שהיא אחת המעוטרות בכדורגל הישראלי, נמצאת במשבר כלכלי שיגרום למפרק עורך הדין, שאול קוטלר להודיע לבית המשפט שאין מנוס מהפרוק. ההחלטה משחקת לטובת הפועל אשקלון

 

קבוצת הכדורגל של הפועל ת"א הולכת לפירוק. היום, בתום המועד שנקבע ע"י בית המשפט להגשת הצעות לרכישת הקבוצה, הודיעו לבית המשפט הנאמנים עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב כי לא היו הצעות וביקשו לקבוע מועד לדיון לסיום הקפאת ההליכים ומעבר לפירוק. "למרבה הצער הדרמה לה אנו עדים נמצאת בדרכה להפוך לטרגדיה, מועדון הכדורגל המפואר של הפועל ת"א בדרכו להתפרק ולהיעלם", כתבו בבקשה. עוד צוין בבקשה כי הנאמנים לא יוכלו להפעיל את הקבוצה לאחר 5 בינואר ללא כניסה לגירעון.

מדמעות הבקשה דל עורך הדין קוטלר, הורדת 9 נקודות ליגה לקבוצה וירידה למקום האחרון בליגה. תוספות: ע"פ התקנון, אם לא תוגש הצעה לרכישת הקבוצה עד תום עונת המשחקים שאחרי העונה שבה ניתן צו הפירוק, הקבוצה תרד לליגה ג'. ע"פ הדוח שהגישו הנאמנים, היון 16 גורמים שהתעניינו ברכישה, רק 3 הגיעו לשלב של קבלת חומר מסמכים, כשהרציני ביותר מביניהם היה סתיו שחם, בעלי הפועל כפר סבא, שעימו נערכו אף מס' פגישות. חלק מהמתעניינים הבהירו כי מפאת קוצר הזמן לא היתה באפשרותם להגיש הצעה בזמן. עוד על פי הדוח זקוקה הפועל ת"א לסכום מינימלי של 7 מליון ש"ח על מנת לסיים את העונה הנוכחית.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה