״אין לי ממש ראש לועדות האלה״בסימן כתבי אישום הסתיים השבוע החולף. גם אפי מור מקבל כפולה בעיתון ״כאן דרום״ ושם הוא חושף מה הוא יודע על ועדות העירייה ומה לא

 סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלון. רופא אחד הגיע לעיירה של תמימים ונדהם מתמימותם של אנשי המקום. "אפתח כאן קליניקה ואתעשר מהר מאד" חשב לעצמו. פתח קליניקה ותלה שלט: "אין בעיה רפואית שאני לא יכול לטפל בה, אם יש כזו אשלם 1000$ לפציינט שלא אוכל לפתור את הבעיה שלו." אחד מתושבי העיירה שנפשו חשקה ב-1000 הדולרים, ניגש לקליניקה, נכנס וישב.

"מה הבעיה?" שאל הרופא "אין לי חוש טעם" ענה האיש. "חוש טעם…" הנהן הרופא. "אחות, תביאי לי בבקשה את צנצנת מספר 12 וכפית" אמר הרופא. האחות הגיעה עם צנצנת סגורה וכפית. הרופא לוקח מתוכן הצנצנת בכפית ומבקש מהאיש לפתוח את פיו, הלה פותח את פיו הכפית נכנסת לפיו והוא מיד יורק. "טפו…מה זה? זה חרא?!?!" אומר האיש. "הנה חזר לך חוש הטעם" אמר הרופא "זה יהיה אלף דולר בבקשה על הטיפול האיש הלך עצבני מן המקום, לא רק שלא קיבל אלף דולר אלא שילם אלף דולר על בעיה שלא הייתה לו. "אחזור לשם מחר ואראה לו מה זה – אחזיר את כספי!" חשב האיש. למחרת הגיע האיש, נכנס למרפאה ואמר "דוקטור, מאז הטיפול של אתמול, אין לי זכרון, אני לא זוכר יותר כלום!"

"בעיות זיכרון…" הנהן הרופא… "אחות, תביאי לי בבקשה צנצנת מספר 12 וכפית" אמר הרופא… האיש מפוחד צרח "עוד פעם חרא?!?!?" "הנה חזר לך הזיכרון, זה יהיה אלף דולר על הטיפול…" אמר הרופא… הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. מתברר שממלא מקום ראש העיר אפי מור "סובל" מבעיות זיכרון קשות מאוד....ככל הנראה הוא "נדבק" ממנכ"ל העירייה חיים סופר!!!

2. העיתון 'כאן דרום' בחשיפה בלעדית מגלה לתושבי העיר שאפי מור נחקר בלה"ב 433 !! פרטים מחדר החקירות נחשפים וצובעים את מור בשחור כהה!!

3. הפשיעה החמורה באשקלון שוברת את שיא השיאים!! אלימות קשה נגד שוטרים!! העיתון 'כאן דרום' מוציא את "היועץ לבטחון לאומי" קטן שבקטנים!!

4. "התוכי המדבר" ממשיך במסכת "דיקלום" וטוען שהאופוזיציה משתמשת בתכסיסים ותחבולות... ביום ב' הקרוב מוגש כתב אישום חמור מאוד נגד שמעוני... ביום ב' "התוכי המדקלם" בולע את המקור ויוכח מעבר לכל ספק מי תכסיסן ותחבולן!!

5. עתירה מנהלית של חבר האופוזיציה שלמה כהן בדבר דיון במועצת העיר להדחת שמעוני נדחית ע"י שופטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע שרה דברת!! הזבובים על הקיר יודעים לספר שבכירים מאוד בעירייה עצובים מאוד מההחלט !!!

6. עו"ד תמר קידר המובילה קו תקיף ובלתי מתפשר נגד שחיתות, מנהל לא תקין ועוד טוענת בצורה חד משמעית "הציבור באשקלון מתבייש בחוסר הבושה של ראש העיר"!!

7. תושבי ברנע ב' באשקלון שמול בתיהם מתבצעות עבודות להקמת תחנת סניקה טוענים כי התנועה היחידה שמתבצעת באתר הבנייה המגודר בחומות היא כניסה ויציאה של משאיות עם חול..." זה נראה יותר כמו מפעל לחול מאשר בניית תחנת סניקה" אמרו ....😂😂

8. השוק החדש באשקלון עדיין נוזל!! עיריית אשקלון עדיין לא הצליחה למצוא פתרון לחדירת מי הגשמים בשוק המקורה... הסוחרים מסתפקים בגיבוי של יריעות ניילון!!! כ 15 מיליון ₪ השקעה וזו התוצאה הרטובה?

9. "אין לי ממש ראש לוועדות הללו, הן מתישות ואין לי את הידע המקצועי הדרוש" 😂😂 לא טעיתם! את זה אמר "היועץ לבטחון לאומי"! לטענתו הוא בקי יותר בביטחון וכיו"ב 😂😂 נו "יועץ לבטחון לאומי" או לא😂😂😂!!! 10. המצב הכספי של עיריית אשקלון גרוע ביותר!! העירייה מעכבת את המענק המגיע לעובדי הקבלן המנקים את רחובות העיר בשירותיה... עוד בשורה קשה... עיריית אשקלון ביטלה את ההנחות והפטורים לתושבים נכים וקשישים במפתיע ובלי לנמק מדוע!!😠😠😠!! 11.

אשקלון שוב רושמת ירידה חדה ביציבות הפיננסית ביחס לערים הגדולות בארץ וצונחת למקום ה 13... מדובר בצניחה של 8 מקומות בתוך שנתיים בלבד!!! בעיריית אשקלון דווקא מרוצים מהמיקום החדש😂😂 "התוכי המדבר" טוען "זו לא חוכמה גדולה לשמור על כסף בבנקים כשהילדים שלנו מסתתרים באזעקות מתחת לשולחנות כי לא בנו להם ממד"ים...." את השקר הגדול אוכיח בסקירה של העיתון 'כאן דרום'!!!

1. 'כאן דרום'... עמודים 20 עד 22 פרסום ראשון! העדות של ממלא מקום ראש העיר אפי מור בלה"ב 433!! אין לי ממש ראש לוועדות הללו, הן מתישות ואין לי את הידע המקצועי הדרוש" את המשפט שבכותרת, אמר ממלא מקום ראש העירייה, אפי מור, המכהן כיו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה, הוועדה הכי חשובה והכי משפיעה ברשות המקומית. את הדברים הוא אמר בפני חוקרי יחידת לה"ב 433, במסגרת חקירת השחיתות בעירייה. אחד האנשים ששמם לא עלה כלל במהלך כל פרשיית השחיתות בעיריית אשקלון, הוא ממלא מקומו של ראש העירייה, אפי מור, שהוא גם האיש אותו מייעד איתמר שמעוני, לרשת אותו.

שמעוני מצהיר בעצמו כי אם יוגש נגדו כתב אישום והוא יושעה מתפקידו, האיש שהוא יתמוך בו להחליף אותו, יהיה אפי מור. מור אכן היה אחד הנעלמים במשוואה המושחתת לכאורה של הנהלת העיר אשקלון. אך יחד עם זאת, במשטרה לא פסחו עליו וזימנו אותו לתשאולים קצרים בהם הוא מסר עדות בנושאים הנוגעים אליו שזה הוועדה המקומית לתכנון ובניה וכן המגבלות שהוטלו על איתמר שמעוני. למרות שהחקירה התפוצצה כבר בתחילת חודש ינואר ומור, יד ימינו של שמעוני, תפס כבר אז את מושכות השלטון כממלא מקומו, הוא זומן למשרדי לה"ב 433 רק באמצע חודש פברואר. תחילה מנסה החוקר לרחרח קצת אצל מור בנוגע לחברותו בוועדה המקומית לתכנון ובנייה ותוהה מה הניסיון שיש למור בתחום של התכנון והבנייה ומור משיב בצורה ישירה: "אין לי ניסיון בכלל".

חוקר: "כיצד מתקבלות החלטות בוועדה שאתה חבר בה?". מור: "הוועדה מתכנסת וחברי הוועדה מקבלים חוברת שבה כתוב כל סדר היום של הוועדה ועל אלו נושאים ידונו בהם. אומר לך כי לי אין זמן לעבור על החוברת ככלל, ולכן אני בא לדיון ומתעדכן תוך כדי הדיון". חוקר: "מי הן הסמכויות ההנדסיות והמקצועיות בוועדה?" מור: "המהנדס ואריק האדריכל והיועמ״ש. אני הולך לפי החלטות שלהם ואני גם מצביע לפי החלטותיהם, כי הן הדמויות המקצועיות. אני רוצה לציין שכשתומר התפטר היו שתי ועדות שאני הייתי היו״ר הזמני.

מדובר על שבועיים עד ארבעה לכל היותר. לא רציתי כממלא מקום לעצור היתרים, וזאת מכיוון שהאינטרס המערכתי חייב זאת. התייעצתי עם היועמ״ש שאמרה לי שאין לי בעיה לחתום היות ויש לי הסמכות". "זו לא ועדה שממש מעניינת אותי" בשלב הזה החוקר כבר מכוון לישיבה שבה אושר פרויקט 'סילו', הידוע בעיר בשם מרכז אביאל, הנבנה ליד בית הסוהר. בישיבה שהתקיימה בספטמבר 2014, הובא לידיעת חברי הוועדה כי ישנה התנגדות של אגף התכנון לעניין המיקום של חדר הפריקה המכוון לעבר רחוב בן גוריון, אך דוידי מצידו התעקש על המיקום. אדריכל העיר, אריק ברששת ומהנדס העיר דאז, דוד ירון, הסבירו בישיבה את התנגדותם לתוכנית כפי שהיא ואמרו כי יש להפנות את חדר הפריקה לכיוון אחר כי המיקום המבוקש על ידי דוידי הוא מפגע אסתטי. למרות התנגדותם של השניים, אושרה התוכנית והדבר נחשב חריג לאור זאת שמדובר בהתנגדות של הגורמים המקצועיים.

חוקר: "האם קיימת לעיתים התנגדות של הסמכויות ההנדסיות המקצועיות של הועדה לתוכניות מסוימות?". מור: "לא זכור לי. אין לי ממש ראש לוועדות הללו והן מתישות ומתרחשות אחת לשבועיים וגם אין לי את הידע המקצועי הדרוש. אני יותר בקי בביטחון וכיו"ב". חוקר: "אני מזכיר לך פרויקט בשם סילו, אביאל. מה אתה זוכר מזה?". מור: "אני לא זוכר. אני אגיד לך שזה גם לא מעניין אותי. זו לא ועדה שממש מעניינת אותי. הנושא של בנין ערים לא היה כל כך חשוב לי ולכן כמעט ולא קראתי חומר". התשובות הישירות של מור, המכהן כיו"ר הוועדה אולי החשובה ביותר בעירייה, מקוממות מעט את החוקר.

433 .. קוראים יקרים החקירה של מור ארוכה ורצופה בתשובות עלובות ומעליבות את האינטילגינציה של הקורא הממצוע וקל וחומר את הקורא שמגלה ומבין עניין בבניין ועוד.... את המשפטים " לא זוכר בדיוק... לא זוכר....לא יודע... לא זכור לי...לא ממש זוכר.. " תמצאו המון פעמים בחקירתו של מור! הסיבה? ככל הנראה "בעיות שכחה" ונגיף שהוא נדבק ממנכ"ל העירייה חיים סופר!! את כל החקירה אתם תקראו בתגובות וכרגע אני בוחר לצטט חלק מאוד מאוד חשוב שיסביר לכולם מי האיש שאותו מייעד שמעוני לרשת אותו ... "איתמר יכול להגיד לי משהו כמו 'תירגע' או 'תאיץ'" חוקרת: "האם מאז שאיתמר נעצר הוא יצר איתך איזשהו סוג של קשר?". מור: "כשהוא חזר דברנו יומיים ועל זה מסרתי עדות אצלכם ואז כשהבנו שאסור ניתקתי מגע". חוקרת: "ומאז?". מור: "אחרי שהוא חזר לעירייה עם ההגבלות, כל דיון שנקראתי על ידי הלשכה בשלושת סוגי המפגשים שתיארתי הגעתי.

לפני המעצר היינו עושים פגישות עבודה רק שנינו ועם נוספים, אצלו בלשכה היום, אחרי ההגבלות אני לא מגיע לדיונים אצלו במשרד. אני לא רוצה להכשיל אותו. נקודה מאד חשובה שאני רוצה להבהיר אותה: במועצה אני יושב לידו כממלא מקום. ככלל אנחנו לא משוחחים אבל יש דברים אישיים אז הוא מתעניין, כל זה קורה בדיונים ולא מתעניין באופן מיוחד. במהלך הדיון במועצה לדוגמא, יש דין ודברים שמתנהל עם חברי המועצה.

בדיונים האלו מטבע הסיטואציה שנוצרת אני יכול להתפרץ ולהפריע למישהו שמדבר ואז איתמר יכול להגיד לי משהו כמו 'תירגע' או ההיפך 'תאיץ'. הדוגמא הטובה ביותר הייתה במועצה ביום שלישי, אחד מחברי הקואליציה אמר לאיתמר שהוא קטן וסימן לו עם היד ואני כמובן התערבתי ואמרתי לו אתה מדבר לא יפה לראש העיר ושהוא היה נעלב אם היו אומרים עליו משהו ואז איתמר התערב לי 'תעזוב אותו' או משהו כזה. יכול להיות שיחות מהסוג הזה. אני רוצה לציין וחשוב לי להגיד את זה שבשום סיטואציה הוא לא דיבר איתי על החקירה ובשום פנים ואופן לא נדבר שנינו מבינים את זה לגמרי". חוקרת: "אבל ההגבלה של איתמר לא נוגעת רק לענייני החקירה. אסור לו במפורש לדבר איתך על שום נושא. בישיבת המועצה האחרונה נראה איתמר לוחש לך משהו באוזן. מה לחש לך?". מור: "לא זוכר. יכול להיות שזה היה קשור לשלמה כהן. בוודאות לא קשור לחקירה". חוקרת: "האם ידוע לך על אנשים נוספים איתם איתמר מדבר שלא בענייני החקירה?". מור: "לא יודע". כזכור, לפני מספר חודשים הורה משרד הפנים לעיריית אשקלון, לקיים שימוע למנכ"ל העירייה חיים סופר, זאת לאור החשדות הפליליים נגדו. מי שביצע את השימוע היה מור בעצמו. הדבר עורר מספר תהיות.

חוקרת: "ספר על השימוע של חיים סופר?". מור: "חיים בא עם עו״ד והיו נוכחים אני והיועצת המשפטית. איתמר לא יכול לבצע את השימוע כי אסור לו לטפל בכוח אדם ואני גם ממונה על כוח אדם בין היתר. הקראתי בפניו את מה שמשרד הפנים כתב ובקשתי את תגובתו. הוא והעו״ד הגיבו תגובה ארוכה מאד ובשלב הבא לתת את עמדתנו. זה בגיבוש כרגע. יש לי את עקרי הדברים ואני צריך להגיש אותם למשרד הפנים". חוקרת: "מתי היה השימוע?". מור: "לפני שבוע בערך". חוקרת: "ואת מי עדכנת?". מור: "לא עדכנתי אף אחד ואני לא חייב לעדכן אף אחד". שלב השאלות "ליועץ לבטחון לאומי" וקביעת עובדות!!

1. אתה טוען שאין לך ראש לוועדות הללו...זה מתיש אותך ואין לך את הידע המקצועי!! אז מה אתה עושה שם בדיוק? לא חייב לקפוץ על כל תפקיד! מורה מחליפה שיכולה להעביר שיעור בלוח הכפל לא תעביר שיעור בנגזרות!!!

2. שמעוני מייעד אותך לרשת אותו עד לסיום משפטו...ביום ב' הקרוב כתב אישום חמור מאוד יוגש נגד המנטור שלך ואז יוכח מעבר לכל ספק שמעבר לחקירה במוציאה אותך קטן מאוד יוכח שמעבר ל "בעיות הזכרון" שלך אתה גם סוג של "עיוור" אתה תראה בדיוק מה חוקרי משטרה מקצועיים ראו ואתה לא ראיתה!!!!

3. בכל החקירה חוזרים על עצמם התשובות "לא יודע... לא זוכר.... לא זכור לי... " ועוד האם תושבי העיר אשקלון צרכים בהנהלת העיר "קברניט" שלא זוכר כלום?

4. בעניין השימוע של מנכ"ל העירייה חיים סופר שואלת אותך החוקרת "ואת מי עדכנת?" אתה עונה " לא עדכנתי אף אחד ואני לא חייב לעדכן" תגיד אפי בתור נבחר ציבור לא נראה לך הגיוני, ראוי ונכון לעדכן את הבוחרים בשימוע כל כך חשוב שנערך למנכ"ל עירייה שהיה עצור בפרשת השחיתות או שאתה והגיון לא הולכים יחד?

5. החוקר אומר לך נחרצות לגביי מהנדס העיר והאדריכל את המשפט הבא:" אתה בעצם הופך את המהנדס והאדריכל לחותמת גומי"!!! האם נראה לך הגיוני שאתה יו"ר של וועדת המשנה לתכנון ובניה שאתה לא מבין כלום בנושא כלום ואתה מתנגד להחלטות מקצועיות שלהם? את עונה לחוקר :" לא. הם לא יקבעו להנהלה ולנו את המדיניות שנקבעת ע"י ההנהלה"😂😂 אפי, עכשיו תהיה רציני.

את המשפט הזה חיברת לבד?? נראה שמדיניות "הסרת החסמים" גרמה לך נזק ציבורי ותדמיתי בלתי הפיך!!!!

6. אני מצטט אותך :" הוא פוגש את אלון קפח שהוא מנהל אגף תקציבים או סגן ואני מניח שהוא מעדכן אותו. הוא לא יכול לדבר עם נחמה הגזברית" תגיד אפי, אלון היה סגן או מנהל אגף? לא לדעת מה התפקיד המדוייק של בכיר בעירייה זה חמור מאוד!!! ככה לא מנהלים עיר... ככה "קברניטים" מטבעים את הטיטאניק!!!! ואיך אפשר בלי התגובה של "התוכי המדקלם" :" עיתונכם ממשיך באופן מגמתי לעשות שימוש פסול בחומרי חקירה חסויים ולפגוע בעירייה ובעומדים בראשה, כל זאת במטרה לייצר כותרות שאין בהן דבר"

1. גול עצמי ברור של "תוכי מדקלם" שטוען שהכתבה פוגעת בעירייה ובעומדים בראשה!!

2. אם העומדים בראשה מתנהגים ומתנהלים לפי מה שמופיע בחקירה אז מובן בהחלט איך העיר אשקלון שקעה למצולות.

3. אם השימוש בחומרי החקירה פסול וחסוי מדוע אפי מור לא תובע את העיתון 'כאן דרום'?

4. אם ממלא מקום ראש העיר נחקר לפני כשנה בערך ורק היום הציבור יודע על כך בפרסום ראשון של העיתון וזה לטענתכם במטרה לייצר כותרת שאין בה דבר! אז מה זה כן כותרת? עמוד 26 עיריית אשקלון מעכבת את המענק המגיע לעובדי הקבלן המנקים את רחובות העיר בשירותה... ועוד "התוכי המדבר" טוען שהמצב הכספי של העירייה טוב😠😠.... עמוד 34 אשקלון שוב רושמת ירידה חדה ביציבות הפיננסית ביחס לערים הגדולות בארץ וצונחת למקום ה 13 ... מדובר בצניחה של 8 מקומות בתוך שנתיים בלבד. בעיריית אשקלון דווקא מרוצים מהמיקום החדש😂😂 כאן אני חייב להוכיח לכם שמדובר בחבורה של חובבנים בלשון המעטה! הם טוענים שכל הכסף מושקע בתושבים... הם טוענים לאיתנות כלכלית ועוד בלה בלה בלה ... אצטט שקר גס אחד של "הקרקס המעופף של מונטי פייתון" .... " זו לא חוכמה גדולה לשמור על הכסף בבנקים כשהילדים שלנו מסתתרים באזעקות מתחת לשולחנות כי לא בנו להם ממד"ים......"

בבית הספר נאות אשקלון כבר שלוש שנים עיריית אשקלון לא מצליחה לסיים 4 ממד"ים שנמצאים בשלב של אחרי יציקת רצפה בלבד!!!! איתנות פיננסית? חוכמה? חלמאות? מוות וחיים ביד הלשון? כל התשובות נכונות!!!! עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית לחלוטין כולל עורך מעולה הציון בהתאם... מעולה!!

2. 'סטאר' ... עמוד 20 תוצאות דירוג של חברת מידע עסקי לשנת 2017 מציבות את העיר אשקלון במקום ה13 בדירוג היציבות הפיננסית.....תגובת "התוכי המדקלם" ... " זו לא חוכמה גדולה לשמור על כסף בבנקים....זו לא חוכמה להגדיל את הפיקדונות..." מדוע אתה לא מספר על הלוואות של כ 300 מיליון ₪ שלקחתם אדון "תוכי מדבר"??? עמוד 21 שני ארועים של הצתות רכבים.... רק רציתי להזכיר לכם שאפי מור טוען בחקירה שהוא בקי יותר בביטחון וכיוצא בזה 😂😂😂 עמודים 28 ו 29 פשיעה חמורה ביותר באשקלון...גבר חמוש בשני אקדחים מאיים על שוטרים!! נחזור עוד פעם על הבדיחה שהממונה על הבטחון בעיריית אשקלון אפי מור בקי יותר בביטחון מאשר בנושאי תכנון ובניה😂😂

עמוד 32 ו 33 בית המשפט דחה השבוע את העתירה שהגיש חבר האופוזיציה שלמה כהן במסגרתה ביקש לחייב את מועצת העיר לדון בהדחת שמעוני.... עורכת הדין תמר קידר המובילה קו תקיף מאוד נגד שחיתות שלטונית טוענת "הציבור באשקלון מתבייש בחוסר הבושה של ראש העיר" צודקת בהחלט!!! "התוכי המדבר" עולה מדרגה בכלוב וטוען :" הדרך היחידה להחליף ראש עיר מכהן היא הדרך הדמוקרטית ולא דרך של תכסיסים ותחבולות"😂😂 אז ככה "תוכי מברבר" זה ששלמה כהן "תכסיסן ותחבולן" זה נכון בהחלט!! עברו המפואר בתור סגן ראש השב"כ מוכיח זאת מעבר לכל ספק!!!

מר כהן סיפק לך הרבה שעות שינה בטוחות בכלוב שאתה מדקלם בו!!! התכסיסנות והתחבולנות הקונסטרוקטיבית שבה השתמש מר כהן כדי לחשוף שלטון כושל ומושחת שביום ב' הקרוב יוגש כתב אישום חמור מאוד נגד שמעוני ראויה לשבח והלל בכל חברה בריאה שמקיאה מושחתים ושחיתות!!!! תגובתו של שלמה כהן חושף השחיתות: "העותר, מר שלמה כהן מקבל ומכבד את החלטת בית המשפט הנכבד בהחלטתו לדחות את העתירה המנהלית. עם זאת, מר כהן, חבר האופוזיציה במועצת העיר, סבור כי ראוי שיתקיים דיון ציבורי במעשים הפליליים של ראש העיר שמעוני. זוהי חובתם של חברי המועצה כשליחי הציבור להתעלות על שיקולים פוליטיים ולפעול לטובת האינטרס של תושבי אשקלון כולם.

לנוכח ההגבלות הקשות שהוטלו על ראש העיר, לנוכח כתב החשדות החמור שהוגש נגדו, לנוכח שיתוק מערכות העירייה, לא היה, ואין מקום, להמתין להגשת כתב האישום. איננו יודעים מתי יוגש כתב אישום, ובינתיים מוטל קלון על העומד בראש העיר המטיל דופי בכל תושבי העיר. כהן סבור כי בית המשפט המחוזי הנכבד פירש את החוק באופן שאינו עולה בקנה אחד עם החלטות בית המשפט העליון ובהתעלמות מהמחויבות של רשות שלטונית לחזק את אמון הציבור בנבחריו. סירובו של ראש העיר שמעוני להעלות הצעה לגיטימית לישיבת מועצה מעידה עד כמה הוא חושש מהביקורת הציבורית כלפיו.

לצערינו שמעוני מנצל באופן ציני את היכולת שלו לחסום הצעות על סדר יומה של המועצה כשלנגד עיניו עומדת טובתו האישית בלבד. הציבור באשקלון מתבייש בחוסר הבושה של ראש העיר. לפיכך, כהן שוקל להגיש בסיוע באת כוחו, עורכת הדין תמר קידר ערעור לבית המשפט העליון. מדובר בהחלטה תקדימית הן ציבורית והן משפטית. נכון יהיה כי ההליך המשפטי ימוצה בעניין זה, גם לנוכח עמדת משרד הפנים שתמכה בדעת כהן.

לדעת כהן יש להלחם באופן חסר פשרות בשחיתות שנחשפה בפני תושבי העיר בשנה האחרונה ולנקות את הכתם שהוטל על עיר שלמה. הקורבן האמיתי של מעשי שחיתות ושוחד הוא הציבור. אך, לא כל נבחרי הציבור הינם מושחתים. חשוב וצריך להלחם תמיד לחזק את אמון הציבור בנבחריו. ולכך שואף מר כהן. צר לכהן שהעניין נגרר לבית המשפט בשל סירובו העיקש של ראש העיר לקחת אחריות על מעשיו. מר כהן, סבור כי בית המשפט העליון יאמר את דברו בעניין ויהפוך את החלטת בית המשפט המחוזי". כרגיל "התוכי המדבר" יורה לעצמו בראש ומדקלם :" ראוי היה שחברי האופוזיציה ילמדו את החוק, את פסק הדין ויפיקו את הלקח... צר לנו על הזמן שנאלצנו לאבד בשל ההתמודדות עם העתירה המיותרת הזו ועל כספי ציבור שהושקעו לשווא בשל הטיפול בה..."

1. אם חברי האופוזיציה לא יודעים את החוק והיועצת המשפטית של עיריית אשקלון עו"ד הילה רווח כן יודעת.. מדוע המחלקה המשפטית שכרה את שרותיו של משרד עורכי דין חיצוני גדול ויקר? האומדן כ 50000 ₪!!!

2. כספי ציבור הושקעו לשווא בשל אי מקצועיותה של עו"ד הילה רווח שלא הייתה מסוגלת להגן לבד על העתירה של מר כהן או מה בדיוק? 3. לטענת "התוכי המברבר" כספי ציבור הושקעו לשווא.... מדוע לא מוצג הסכום? אולי זה 20 אלף₪ ? אולי 80 אלף₪ ? רק לעדכן אתכם קוראים יקרים שמספר בכירים ואפילו בכירים מאוד בעיריית אשקלון מאוכזבים מאוד מהחלטת השופטת שרה דברת!!!! עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית וציון מעולה.

3. ' ידיעות אשקלון '.... עמודים 20 ו 21 אשקלון מתחזקת... שמעוני החל לחבוש כיפה שחורה סרוגה ונדמה שיחד איתו תושבי העיר כולה נדרשים להתחזק בדת.... אירועים במימון העירייה בהפרדה בין נשים לגברים הפכו לעניין שבשגרה לצד ערבי הפרשת חלה, עצרות רבנים ונסיעות להילולות... לדעתי הוא מאמין שרק זה יושיע אותו" אמר מקורבו... בהצלחה. עמוד 22 היישורת האחרונה... הפרקליטות ביקשה דחייה של שבוע נוסף בהגשת כתב האישום נגד שמעוני שחשוד בעברות שוחד והלבנת הון... עמוד 24 לטענת תושבים בשכונות ברנע ב' ו ג' מדי יום יוצאות מהאתר להקמת תחנת הסניקה משאיות עם חול.. לאן נלקח? לאילו מטרות הוא משמש? הם תוהים!! התושבים טוענים "זה נראה יותר כמו מפעל לחול מאשר בניית תחנת סניקה" 😂😂 " עשו לנו מפעל בתוך שכונת מגורים מפעל לניפוי חולות. בעין לא מקצועית אנו יכולים לקבוע שהחול יוצא משם.. השאלה היא לאן? מי לוקח אותו? לאילו מטרות הוא משמש? לכל השאלות האלה לא הצלחנו לקבל תשובה"... עמוד 26 עיריית אשקלון עדיין לא הצליחה למצוא פתרון לחדירת מי הגשמים בשוק המקורה!! לאחר השקעה של כ 12 מיליון שקל השוק עדיין דולף!! הפתרון? יריעות ניילון מסביב למבנה😂😂 לדברי הסוחרים כמעט מדי שבוע נקרע הניילון בשל הרוחות העזות " ועד שמגיעים עובדי עירייה לשים שוב ניילון חולפים כמה ימים. אנחנו מתקשרים למנהל מינהלת השוק ראובן ביטון ולמוקד העירוני והתשובה שאנחנו מקבלים היא שהנושא בטיפול. נראה שהם מחכים שהחורך ייגמר"😠😠 תגובת "התוכי המדבר" ?

אין תגובה!!! זה מה שקורה שאין מה לדקלם!!!!!😂😂 עמוד 38 עיריית אשקלון ביטלה את ההנחות והפטורים לתושבים נכים וקשישים במפתיע ובלי לנמק מדוע!!😠😠 "התוכי המדבר" טוען שמצבה הכספי של העירייה טוב לא?? עיתון מעולה עם ציון מעולה. 4. 'קול העיר אשקלון' ... עמודים 12 ו 13 יצחק קאפח בטור דיעה.... סך הכל טור טוב....ברוך שובך קאפח אם אינני טועה בערך שלוש שנים לא הייתה כאן...עמוד 18 ו 19 דחייה נוספת לפרקליטות בעניין כתב האישום בעיינו של שמעוני... עמודים 32 ו 33 פרסום של גרעני עפולה של שמעון בן חיים... בהצלחה...עמוד 48 מתכון לאלפחורס חלווה ... מקומון נחמד עם מגמה מעוננת חלקית... ציון עובר.

5. 'אובייקטיבי'.... בשער האחורי גרעיני עפולה של שמעון בן חיים רחוב גולומב 1 צמוד לקפה גולומב... הבוקר הייתי בחנות ומדובר בחנות איכותית מאוד ממליץ בחום... עמודים 14 עד 22 קומוניקטים של עיריית אשקלון ושדרות...עמודים 28 עד 30 כתבה מדהימה על רבי ישראל אבוחצירה זצוק"ל שזכה לכינוי "הבבא סאלי" ... הבבא סאלי זכותו תגן עלינו אמן! עמוד 59 מתכון ללחם "פראי" עם תאנים ואגוזי מלך.... בן חיים אתה מתחיל להתפרע?😂😂 דרך אגב את כל החומרים לעוגה אתם יכולים למצוא בחנות החדשה של שמעון בן חיים... תאנים... אגוזי מלך... ועוד... מגזין נחמד עם ציון עובר.

6. 'סקופ' בליץ של קומוניקטים כולל כתבות עם נגיעות וטביעות אצבעות חזקות של "הכתבת" חלש מאוד השבת... אין ציון. קוראים יקרים.. ביום ב' הקרוב יוגש כתב אישום חמור מאוד נגד שמעוני.... אתמול בוצעה בתיק החקירה ההשלמה האחרונה!!! את ההצגה גונב השבת העיתון 'כאן דרום' עם העורך דודי לוי... ממלא מקום ראש העיר אפי מור נחקר יותר מפעם אחת בלה"ב 433 וצובע את עצמו לבד בשחור כהה!!! "אין לי ממש ראש לוועדות הללו, הן מתישות ואין לי את הידע המקצועי הדרוש"... זה בדיוק כמו מצב שאינסטלטור מגיש מועמדות למשרה של רופא שיניים!!! החוקרת שואלת של מור :" ... בישיבת המועצה האחרונה נראה איתמר לוחש לך משהו באוזן. מה לחש לך?" אפי עונה :"לא זוכר. יכול להיות שזה היה קשור לשלמה כהן....." כן אתם קוראים היטב שעיקר ההתנהלות של "הקרקס המעופף של מונטי פייתון" התעסק והיה עסוק בחבר האופוזיציה חושף השחיתות שלמה כהן!! השבוע "זכו" החבורה בבית משפט בבאר שבע בעתירה שהגיש שלמה כהן... התגובה של "התוכי המדבר" שמדקלם את השטויות של החבורה מוכיחה מעל לכל ספק שההתעסקות בשלמה כהן ממשיכה להרוס ולהחריב אותם!! התגובה :" ראוי היה שחברי האופוזיציה ילמדו את החוק, את פסק הדין ויפיקו את הלקח...

צר לנו על הזמן שנאלצנו לאבד בשל ההתמודדות עם העתירה המיותרת הזו ועל כספי ציבור שהושקעו לשווא בשל הטיפול בה...." מתגובת "התוכי" ניתן להבין ששלמה כהן גרם לביזבוז כספי ציבור.... בפועל התגובה קוברת חיים אותם ואת היועצת המשפטית!! אם "התוכי" טוען שהיה ראוי שחברי האופוזיציה ילמדו את החוק סימן שהיועצת יודעת את החוק !! ואם כן אז מדוע היא שכרה את משרד עורכי הדין אילן שרקון ושות' לטפל בתיק בעלות של כ 50000 ₪ ? האם היועצת המשפטית לא יכולה לטפל בעתירה כזו "פשוטה" ? מדוע "התוכי" לא מציין את הסכום שהושקע לשווא? לאחר הגשת כתב האישום תתכנס תוך חודש ימים וועדה בראשות שופט מחוזי בדימוס שתשעה את שמעוני... בחירת ראש עיר תתקיים בתוך המועצה ומי שיכריע אלו הם חברי המועצה!! שמעוני מייעד את אפי מור לתפקיד... הייתי שמח לעשות השוואה בין אפי מור לבין שלמה כהן אך לשמחתי אפי מור עשה "עבודה מצויינת" בחקירתו בלה"ב 433 כך שאין שום מקום להשוואה!!!! מי שינהיג את העיר אשקלון ביושר ושקיפות זה חושף השחיתות מר שלמה כהן!!! את המשפטים "לא זוכר... אני לא זוכר... לא ממש זוכר..." לא שמעתם ולא תשמעו לעולם ממר שלמה כהן!!! תושבי העיר אשקלון אתם לא תמימים!!! קריאה מהנה ושבת שלום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה