35 דו"חות לנהגי טרקטורונים ואופנועי שטחפעילות משותפת של משטרת ישראל יחד עם רשות הטבע והגנים' נערכה אתמול בשעות הצהריים בחופי העיר אשקלון. נבדקו עשרות רכבי שטח, לחלקם נרשמו דו״חות בגין נסיעה בשמורת טבע ובחוף. באחד המקרים ניסה טרקטורון להסתתר ללא הצלחה הודות למסוק שחג מעל בעקבותיו

אתמול, (שישי) בשעות הצהריים, ערכו שוטרי משטרת ישראל פעילות משותפת יחד עם פקחי רשות הטבע והגנים ומסוק היחידה האווירית של משטרת ישראל, במסגרתה בוצעה אכיפה כנגד עבירות כלי רכב בחופי הרחצה באשקלון ושמורת הטבע הסמוכה, פעילות שמטרתה מניעת סיכון לאזרחים בחופי הרחצה על ידי אותם כלי רכב ומניעת פגיעה ונזק בשמורת הטבע עצמה.

במהלך פעילות הכוחות אתמול, נבדקו עשרות טרקטורונים ואופנועים, בדגש לאופנועי שטח, כמו כן נאכפו ונרשמו כנגד 26 מהם דו״חות תנועה על ידי השוטרים ו-9 דו״חות על ידי פקחי רשות הטבע והגנים בגין נסיעה בשמורה ובחוף. בנוסף לאלו, בוצעו במספר מקרים השמדות אלכוהול, ונעצרו פסול נהיגה ודרוש חקירה. באחד המקרים ניסה רוכב טרקטורון להימלט מפני אנשי החוק עד שמצא מסתור, אך ככל הנראה לא לקח בחשבון כי מסוק המשטרה שחג מעל משגיח על נתיב בריחתו ומכווין את כוחות המשטרה ישירות אליו. במשטרה ציינו כי פעילות זאת שנערכה אתמול, ומתקיימת באופן תדיר במהלך חודשי הקיץ, נועדה להגן על ביטחונו של הציבור המגיע אל חופי הרחצה להנאתו, תוך שימוש בכוחות קרקעיים ואוויריים.

צילום: דוברות המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה