מטופלת בברזילי: הרופא ביצע בי מעשה אינוסבחורה צעירה כבת 30 טענה כי במהלך בדיקה הרופא ביצע בה את המעשה. משטרת אשקלון פתחה הבוקר בחקירה. בית החולים: תקיפה מינית אינה מתיישבת עם המציאות

 רופא בבית החולים ברזילי, חשוד כי ביצע במהלך בדיקה שערכה בבית החולים, הרופא ביצע בה מעשה אינוס לאחר שחשה כאבים באגן. משרד הבריאות עורב בחקירה. משטרת אשקלון נפתחה הבוקר (ב')  חקירה בעקבות התלונה שהגישה צעירה תושבת אשקלון בת ה - 30 לפי תלונת המתלוננת, רופא בבית החולים ברזילי באשקלון , אשר טיפל בה אמש עשה בה מעשה מגונה. לדברי המתלוננת בעת שהגיעה לבית החולים לאחר שחשה כאבים באגן בעקבות פגיעה, המתלוננת שהייתה נסערת תיארה בפני החוקרים את מה שעשה לה אותו רופא, וצוות חוקרים הגיע לבית החולים וערך תשאול ראשוני עם רופא בכיר במחלקה אשר ציין,כי לא מן הנמנע שמדובר בהליך הבדיקה השגרתי ולא במעשה מיני.

מבית החולים נמסרה התגובה הבאה: מדובר בפצועה בעצמות האגן שנבדקה על מנת לאבחן את עומק הפגיעה והטיפול הנדרש. הנושא מצוי בחקירת משטרה ולכן , מסרנו את התייחסותנו למשטרה. ניתן לומר רק לשמחתנו שהחולה שוחררה כאשר היא מהלכת על רגליה והגרסה שמדובר בתקיפה מינית ומעשה סדום אינה מתיישבת כלל עם המציאות. אנחנו מכבדים את רצונה להגיש תלונה במשטרה ושמחים שהיא בתהליך החלמה לאחר טיפול מקצועי מרשים על ידי רופאי המחלקה האורטופדית.

תגובת המשטרה: ״משטרת ישראל פתחה אתמול בחקירה שעניינה חשד לעבירת אינוס לכאורה בעיר אשקלון, וזאת לאחר שהוגשה תלונה בתחנת המשטרה על ידי צעירה בשנות השלושים לחייה. לציין, החקירה מטבע הדברים נמצאת בראשיתה, וכי בשלב זה מדובר בחשד לעבירה״.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה