מתגבש הגוש הגדול, אביטן, גלאם ושלמה כהןאנרכיה מוחלטת בעירייה. מנכ"ל העירייה, חיים סופר וממלא מקום ראש העיר, אפי מור, מפעילים לחץ כבד על חברי המועצה להיות איתם. כאילו התקופה של איתמר שמעוני לא עברה מהעולם ולא מסתיימת בכתב אישום מהחמורים שהיו כלפי איש ציבור. בינתיים בשקט יש רוב לראש עיר חדש ולא מרשימתו של שמעוני

 הלחצים שמפעילים אפי מור וחיים סופר על חברי המועצה, כדי שיתמכו במועמדותו של אפי מור, יסתיימו ככל הנראה הערב, כשהם יחגגו את ראש חודש אדר בביתו של דוד יפרח, ינסו הערב הצדדים, יעקב אביטן, שלמה כהן ותומר גלאם, להשיג את ההסכמות הדרושות לריצה משותפת, בתמיכת הרשימות האחרות. 
היום ככל הנראה' הצליחו מור וסופר, להעביר אליהם את יוחאי יפרח, שעדיין לא אמר שהוא רוצה בכללל לעבור אליהם ורק מקורביו הם שלוחצים עליו לעבור, הבטחה שקיבל איתמר שמעוני.

ההשעיה של ראש העיר תכנס לתוקפה ב - 7/3 ומיד לאחר מכן יהיה ניתן לכנס ישיבת מועצה שלא מן המניין, לבחור את ראש העיר הבא.
אז מי הבטוחים שילכו עם אפי מור? יורם שפר, יוסי כהן, זכריה, סופר ושמעוני, סך הכל 7 חברי מועצה, כשלצורך בחירה דרושים 12 חברי מועצה לפחות.
הקבוצה של גלאם, אביטן ושלמה כהן מונה 12 חברי מועצה כשהגוש של יוצאי חבר העמים עם ארבעה מנדטים, ילכו רק עם מי שראש המפלגה שלהם, אביגדור ליברמן, יורה להם להצביע. יוחאי יפרח עדיין לא החליט עם מי ללכת, אולם קולו אינו מכריע משום שהרוב כבר נמצא אצל השלושה המוזכרים למעלה.
 כך גם מישל בוסקילה, "לשכת ראש הממשלה ביקשו שלא אקבל החלטות עד חזרתו של ראש הממשלה ארצה וההחלטה תתקבל בפגישה ביננו ביום שישי" אומר בוסקילה. 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה