שמעוני והטעויותאין לי מושג מה עבר על ראש העיר כשיצא נגד הרב, יעקב אביטן. ההתבטאות של ראש העיר הייתה אומללה וכנראה סתמה את הגולל על שלטונו בעיר

 אפי מור, לא יהיה ראש עיריית אשקלון הבא, חיים סופר לא יהיה מנכ"ל עיריית אשקלון וכל הגוורדיה של איתמר שמעוני, תתחיל לארוז לקראת העזיבה של הקומה הרביעית. מסתבר שמאחורי הקלעים משחקים הגדולים ואנשי הקומה הרביעית משחקים בנדמה לי ועוד משחקי "שבץ נא", האם יוחאי איתם או לא? האם שפר יחזור ויתחבר לתומר גלאם? האם רמי סופר מאוהב בגיסו מנכ"ל העירייה פתאום? האם שרה זכריה תתצטרף לגוש? האם יוסי כהן עושה קמבאק לאטיאס?.

כאב הראש של מור-סופר, הוא לא רק מהמתמודדים מול אפי מור, אלא גם מראש העיר עצמו, שאתמול אולי אמר בפעם האחרונה "תמות נפשי עם פלישתים" ויצא נגד אחד מעמודי התווך שהיו לו, הרב יעקב אביטן. שילך לערוך חופות?, איזו רוח שטות נחה על שמעוני שיצא נגד הרבנים עורכי החופות? טעות של פוליטיקאי מתחיל. בוא נגיד שהכיפה על ראשו של ראש העיר, נועדה להרשים את בית המשפט, שם באים לפני השופטים עבריינים שרוצים חמלה ולא ראש עיר מתחיל את דרכו הארוכה להוכיח את חפותו מההאשמות שגזר הדין עליהם הוא 7 שנות מאסר. 

העיר במצוקה כתוצאה ממצבו של ראש העיר והדבר הטוב ביותר לחזור לשגרה עם ראש עיר אחר שידע לא להמשיך את מה שהתחלת, שמעוני, אלא ילך בדרך נקייה, ישרה וחובת ההוכחה עליך אדוני ראש העיר ולא על מתחריו של אפי מור. הם עדיין לא עמדו בפני שופט פלילי.

הפור נפל, שלמה כהן, הרב, יעקב אביטן ותומר גלאם יעמדו בקרוב בראש המערכת. עכשיו המשחק עבר לשרים, אריה דרעי, משה כחלון ואביגדור ליברמן, שלושה מהשרים הכי חשובים בממשלה ואם זה תלוי בראש הממשלה, בנימין נתניהו, אז גם מישל בוסקילה יצביע עם אחד מהשלושה, שהרי שמעוני אינו מחביביו של ראש הממשלה. פה זה לא טוטו אבל בהצלחה למנחשים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה