חסר ביטחון, מייצג את עצמו וכועס על התקשורתדבר אחד מפחיד את ראש העיר אשקלון, איתמר שמעוני, השופט, מרדכי כהן. על התקשרות המקומית, הוא כועס. ששי גז פרש מהתיק וכעט מחפש שמעוני עורך דין אחר

השופט, מרדכי כהן, הוא האדם הכי מפחיד את חמשת הנאשמים בפרשיות השוחד, מרמה והפרת אמונים, בראש הרשימה ראש העיר, איתמר שמעוני שהחל מיום 07/03/2017, יושעה מרוב תפקידיו בעירייה ותחתיו יבחר ראש עיר אחר. אחריו מצעד הנאשמים: יואל דוידי שגם לגביו יש האשמות חמורות לא פחותות משמעוני, עופר שמעוני, משה פונטה ושרון מילר.

המשפט נדחה לתחילת חודש אפריל בגלל טענות הסנגורים שהם עדיין לא קיבלו את כל החומר ולכן לא קראו אותו.

שמעוני עוסק בקביעת מחליפו יותר מאשר מתעסק במשפט בו הוא עומד לדין על עבירות חמורות, אותם מייחסת לו המדינה. אם זה בסדר העדיפות שלו אז כדאי שיתחיל לחפש עורך דין קודם. לחפש ולהכשיר ראש עיר ומנכ"ל שאינם ראויים, לא צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלו. המדינה אמרה את דברה לגבי ראש העיר ועכשיו נותר לו להוכיח שהם טועים. התעסקות המנכ"ל בחיפוש חברי מועצה שיתמכו באפי מור, היא עבירה וממתינים לתגובה המלאה של משרד הפנים.

בינתיים ההחרמות של התקשורת על ידי ראש העיר, היא זכותו המלאה והוא בוחר למי להתראיין ותומכיו ראויים יותר. פשוט פחדנות.

אז מה היה לראש העיר, שפוסל אנשים דתיים לשמש כראשי עיר (הרב יעקב אביטן) והוא עצמו משנה את הכיפה בהתאם להוראות הרבנים (מנתיבות), להגיד לציבור האשקלוני אחרי הדיון על כתב האשמות אתמול (שלישי). שטויות ומנטרות רגילות. 

צילום הראיון עם שמעוני: סיוון אסולין, אתר אשקלונים.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה