האם איתן קסנטיני כבר לא יו״ר הקבוצה ?איתמר שמעוני ממשיך לעסוק בפוליטיקה המכוערת, יחד עם האיש שעובר על החוק בגלוי, חיים סופר. הפעם שלחו את חברי העמותה לקחת את ההזמנות ליציע הכבוד

 התמיכה של אנשיו של איתן קסנטיני, ברב יעקב אביטן, מתחילה לתת תוצאות. ברמזים עבים מחליטים, שמעוני וסופר לנסות ולסרס את היו״ר, איתן קסנטיני, גם על ידי שליחת חברי העמותה לקחת כאופן חריג את ההזמנות ביציע הכבוד, מספר משחקים לפני סיום העונה.

הדבר כל כך בולט וגלוי עד כדי גועל נפש. השיטות של האיומים על חברי מועצה, כנראה לא עושות רושם והם מנסים בשיטות אחרות, ככה מתנהגים אנשים שנמצאים בלחץ וזה המאפיין גם את ראש העיר וגם את מנכ״ל העירייה. הכניסה של הפוליטיקה לספורט הייתה בשלוש שנים האחרונות בצורה הכי גלויה ונעשית עכשיו בצורה מכוערת.

בעוד מספר ימים יושעה ראש העיר והמרוץ אחרי וסביב חברי המועצה נעשה יותר אינטנסיבי. חבר המועצה, יוחאי יפרח, חוזר לתמוך ברב יעקב אביטן, ובסביבתו אומרים חכו ליום אחרי ההשעיה של ראש העיר וההפתעה תהיה גדולה מאוד. יש כבר אומרים שאם לאפי מור לא יהיה רוב של חברי המועצה, כפי שמסתמן עכשיו, הולכת להיות נהירה של אלה שתמכו בו לעברם של הגוש הגדול: אביטן, גלאם וכהן, וחלק מחברי המועצה כבר נפגשו איתם לשיחות על פי בקשתם, כדי לבדוק האם הן ישארו בתפקידם והתשובות שהם מקבלים ״רק אם תהיו חלק קודם להצבעה״.

המתנדנדים: יורם שפר, ששלח כבר רמזים שהוא מוכן לחזור, שרה זכריה, יוסי כהן שלא פסלו את האפשרות להיות חלק מהגוש.

בשבוע הבא יוזמן ככל הנראה מנכ״ל העירייה לבירור במשרד הפנים, לשמוע מפיו על פעילותו בקרב חברי מועצת העיר ועיסוקו בנושאים פוליטיים האסורים על פי החוק על עובד רשות.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה