לא תשתעממו לרגעטורו של מייק אטדגי, יטפל מן הסתם בחוק הפרטי שעשו לעצמם שוכני הקומה הרביעית. ״מי יעצור אותם״ כנראה שרק בית המשפט. קריאה שלא תוכלו להפסיק אותה

 סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלון. נהג משאית נכנס מאחורה ברכב בו נהגה אישה,וסירב להודות באשמה ולכן הגיעו השניים לבית משפט.

האישה הסבירה לשופט שנהג המשאית נכנס במכוניתה מאחור ולכן הוא אשם. לאחר שתי שניות מחשבה הגיע השופט להחלטה והרשיע את האישה. בכעס רב שאלה האישה מדוע והשופט השיב לה: "אין לאישה מה לעשות בכביש. היא צריכה להיות במטבח". האישה עירערה כמובן והגיעה לשופט אחר.

שוב הסבירה מה קרה, שוב השופט חשב שתי שניות, אבל הפעם הרשיע את בעלה של האישה והסביר: "בעל טוב לא צריך לתת לאשתו לצאת מהמטבח". האישה עירערה כמובן והגיעה לשופט אחר. שוב הסבירה מה קרה. שוב השופט חשב שתי שניות, אבל הפעם הרשיע את נהג המשאית.

בשמחה רבה ניגשה האישה להודות לשופט אבל לא יכלה להתאפק לשאול אותו מה הסיבה לפסיקתו והשופט ענה לה שברור שנהג המשאית אשם - "מה יש לו לעשות עם משאית באמצע המטבח שלך"? הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. " מקומם של רבנים במקום הרוחני לערוך חופות וקידושין..." את זה אמר הראשון לטבעון שמעוני! מעניין מאוד אם הוא גם חושב שמקומם של נשים במטבח😂😂!!

2. ספין תקשורתי גורם לכל העולם לגזור קופון על "הכוונה להעביר" את מיכל האמוניה לאשקלון!! מרוב גזירת קופונים המיכל התרוקן לבד😊!!

3. דילמת האסיר של "הכתבת" גורמת לה להעביר כתבה לכתב אחר! הסיבה? הערצה לכבוד הרב אביטן ולשמעוני מוכחת מעל לכל ספק!!!

4. חרושת שמועות סביב מלאכת הרכבת המשכן... נכון להיום יש 5 ממלאי מקום, 9 סגנים ו 194 חברי מועצה😂😂!!

5. שמעוני טוען ששלמה כהן הגיע משלטון החושך...צחוק הגורל ששלמה שולח אותו למקום חשוך ואפל למספר שנים טובות!!! "חיים ומוות ביד הלשון"!!!

6. מסתמן מועמד חדש למרוץ לראשות העיר... יו"ר סניף מפלגת העבודה באשקלון ישראל זיו נכנס לזירה... בהצלחה.

7. הודעה לתוכי המדבר "דוברות פוליטית על ידי דוברי הרשויות המקומיות" לאחרונה נתבקשנו, על ידי לשכת היועץ המשפטי לממשלה, להבהיר כי תפקידו של דובר רשות מקומית, כעובד ציבור, הוא להיות דוברה של הרשות כולה, ולא שלפלגים או דעות פוליטיות אישיות. אשר על כך, על דובר של רשות מקומית להימנע מלהעביר תגובה פוליטית באם הוא מתבקש לעשות כן ע"י ראש הרשות או כל גורם אחר ברשות"!!!

8. לאחר שהתוכי המדקלם לא הבין את סעיף 7 הוא מדקלם תגובה של מנכ"ל עיריית אשקלון הכושל חיים סופר שבימים אלה עוסק בפעילות פוליטית אסורה בהחלט!!! אסור וחיים סופר מתבררים כשותפים!!!

9. כאוס בישיבת מועצת העיר.... תיקו בישבת המועצה האחרונה הפך באופן "מפתיע" לרוב😂😂 אחד מחברי המעוצה אומר :" לא יעלה על הדעת שהנהלת העיר תהפוך את חברי מועצת למשתתפים בהצגה הכי זולה והזויה בעיר" מוזר שאחרי ההצגה מספר 40 זה נאמר....!!!

10. לאחר שכל הפרקליטים נטשו את הספינה! שמעוני נותר לבד ומחפש עורך דין חדש!! זה מה שקורה שיש כתב אישום מאוד חמור והתיק נחשב לאבוד!!!

11. חבר המועצה משה אטיאס שמהיום הראשון במועצת העיר אשקלון תמיד אמר מה שיש לו הוציא מכתב חריף ביותר למנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר!! בתגובה סופר טוען שחלק גדול מטענותיו של אטיאס לא ראויות לתגובה😂😂 אטיאס אני מבקש מכתבים עדינים יותר😂😂😂!!!

1. 'סקופ'... עמודים 12 עד 14 פרסומים אודות העברת מיכל האמוניה לעיר אשקלון עוררה סערה.... כמעט כל "הפוליטיקאים", קבלני הקולות והעסקנים גזרו קופון בעניין.... נכון לרגע זה המיכל התרוקן מגזירת הקופונים!!! עו"ד יוסי בנקל המייצג את 'חיפה כימיקלים' טוען שזו אפשרות שהועלתה בדיון שהתקיים בבית המשפט אולם למיטב ידיעתו היא לא רלוונטית כיום.... נו מה זה חשוב העיקר שהספין יצר גזירת קופונים של כאלה שבכלל חשבו שמדובר במיכל אקונומיקה 😂😂😂

עמוד 18 שמעוני במתקפה על הרב אביטן :"רבנים צריכים לערוך חופות" 👎👎👎 בראיון ל 'רדיו דרום' אמר :" מקומם של רבנים הוא באזור הרוחני, לא בראשות העיר" ביום שני השבוע העניק שמעוני ראיון לרדיו דרום וכאשר נשאל על ידי השדרן מנדי ריזל האם הוא חושש מכך שאפי מור לא יתמנה בסופו של דבר לראש העיר השיב "אני בהחלט חושש כי אני חושב שהראוי ביותר להיבחר הוא אפי מור. יש כאן הנהלה ששינתה את פני העיר במשך שלוש שנים. אין פה מקום לרבנים שינהלו את העיר.

רבנים צרכים לערוך חופות וקידושין ולנהל רבנות, לא לנהל עיר של 150 אלף תושבים" תגיד שמעוני אתה גם חושב שמקומן של נשים במטבח? את זה אני שואל מאחר ובאותו ראיון אתה אומר "לדעתי מקומם של רבנים לא להיות ראשי עיר מקומם באיזור הרוחני. הרב אביטן הוא רב נפלא אבל לא מתאים להיות ראש עיר"... שמעוני, אני טוען שכבוד הרב אביטן הוא אדם מדהים ואיכותי מכל הבחינות ולדעתי הוא ראוי בהחלט לתפקידים ממלכתיים!!!!! אני מסכים איתך שהוא לא מתאים להיות ראש עיר של העיר אשקלון בלבד! הסיבה? כמויות השחיתות, ההרס והחורבן שאתה משאיר לא מסתדרות לערכי מוסר גבוהים ביותר שאותם ינק כבוד הרב אביטן בבית אבא!!!!! אני מוסיף ואומר שרק אדם קטן כמוך יכול להוציא משפט כזה אומלל מפיו!! זה מה שקורה שמנגנון הדיבור מקדים את החשיבה!!!! הרב אביטן מוסר ל 'סקופ' תגובה מופלאה ונפלאה "תודה על הפרגון והפרסום, אני רואה כל דבר בעין יפה ובנימה אופטימית זו אני נכנס לעוד חופה" גאון כבר אמרתי? דרך אגב "הכתבת" לא חתומה על הכתבה מאחר והיא מעריצה של שמעוני ובטח של כבוד הרב.... טביעות האצבע שלה חזקות מאוד בכתבה שבה 'מייקל ג'קסון' יוצא קטן מאוד!!!!

עמוד 20 מדוע נערכה הצבעה נוספת בישיבת המועצה האחרונה? בהצבעה על קיום ישיבה נוספת נרשם רוב למתנגדים אך בכל זאת באורך תמוה התקיימה הצבעה נוספת בה התקבלה החלטה כן לקיים את הישיבה!!! חבר המועצה משה אטיאס שמהיום הראשון אומר לקברניטי הטיטאניק את מה שהוא חושב הוציא מכתב חריף ביותר למנכ"ל עיריית אשקלון הכושל חיים סופר... אטיאס טוען להתנהלות חובבנית... פסגת השערוריות... נסיון בוטה וגס רוח לסלף את המציאות....גמגום כרוני ומטריד בקבלת החלטות...😠😠😠 חיים סופר בתגובה טוען כי ההצבעה על פי חוות דעת משפטית הינה חוקית וכי הוא לא יתייחס ליתר טענותיו של אטיאס כי הן אינן מכובדות ולכן לא ראויות לתגובה😂😂😂 קוראים יקרים, משה אטיאס לא תומך באפי מור ולכן סופר מגיב בצורה מטומטמת אני מבטיח לכם שאם אטיאס יגלה רמז של אפשרות תמיכה במור תראו איזה דברי שבח והלל חיים סופר יכתוב😂😂😂 הסיבה? אפי מור זה בלון החמצן האחרון של סופר!!! לכם אני מגלה שסופר לא יהיה בשום אופציה בעיריית אשקלון וככל הנראה הוא לקראת כתב אישום חמור מאוד!!!! מקומון עם מגמה משתנה ציון עובר.

2. 'אובייקטיבי'... השער? דף פרסום!!! עמוד 10 טור דיעה אישית מעולה של ד"ר שלומי סוויסה עו"ד שלומי מהלל ומשבח את כבוד הרב אביטן ... אני ועוד קהל עצום מצטרפים לשבח ולהלל לכבוד הרב.... שלומי פשוט טוען לא לראשות העיר כן לעשייה ציבורית מעולה.... עמודים 14 עד 23 קומוניקטים שבאורך פלא הפכו ל "כתבות"😂😂😂 עמודים 24 ו 25 קומוניקטים של עיריית שדרות... בהמשך שפע של דפי פרסום כמו שאוהב שמעון בן חיים....עמוד 62 מתכון של מרק גריסים לחורף... בתיאבון... מגמה "אובייקטיבית" ציון עובר בקושי.

3. ' סטאר' עמודים 16 ו 17 גזירת הקופונים על מיכל האמוניה נמשכת... עמוד 18 המערכת הפוליטית רותחת על רקע הישיבה הצפויה לבחירת המחליף של שמעוני המושעה!!! השבוע שיגרו חברי האופזיציה מכתב לחבריהם למועצת העיר בו הם מתרים בפניהם להימנע מלקיים פגישות פוליטיות עם מנכ"ל העירייה הכושל חיים סופר.... "התוכי המדבר" מדקלם ואומר "מנכ"ל העירייה עסוק בימים אלו בעשייה שכל מטרתה קידום העיר לרווחת התושבים"😂😂 שאלות למנכ"ל העירייה הכושל ביותר בתולדות העיר אשקלון:

1. האם להחביא 200 אלף ₪ מעל הארון בקופסאת נעליים זה לרווחת התושבים?

2. האם להיות עצור בפרשת השחיתות של שמעוני זה לרווחת התושבים?

3. האם לקחת הלוואות של כ 300 מיליון ₪ זה לרווחת התושבים? 4.

האם לשכנע את חברי המועצה לתמוך באפי מור שגם הוא כשלון אחד גדול זה לרווחת התושבים? חיים, אני יכול להמשיך עוד ועוד אבל אני אצטט את התגובה שלך לחבר המועצה משה אטיאס " ... ולכן לא ראויות לתגובה"!!! סופר, ההתנהלות הקלוקלת שך בלשון המעטה כולל הריסת העיר אשקלון ראויה לטיפול להב 433!!!! תגובתו המלאה של "התוכי המדקלם" :

"מנכ"ל העירייה עסוק בימים אלו בעשייה, שכל מטרתה קידום העיר לרווחת תושבי אשקלון והוא אינו מוצא פנאי לעסוק בסיפורי מעשיות שבודים חברי האופוזיציה"😂😂 איך יהיה לו פנאי אם כל היום הוא עסוק בפגישות כדי לשכנע חברי מועצה לתמוך באפי מור? כאן המקום להסביר לכם קוראים יקרים שהסיכוי האחרון של סופר זה מור!!! לכם אני מגלה ששניהם לא יהיו כאן!! חיים יפוטר ואפי מהבושה יעלם מהנוף הפוליטי בבושת פנים!!!!! למה? "אוי לרשע ואוי לשותפו"!!!! האופוזיציה טוענת "ברשותנו מידע ועדויות לפיהן חיים סופר מקיים פגישות ודיונים עם חברי מועצה כדי לקדם את מועמדותו של אפי מור, מי שהיה חברו לסיעה וזאת ככל הנראה כדי להבטיח את הישרדותו הוא בתפקידו כמנכ"ל"!!!

עמוד 20 ו 21 כאוס בישיבת מועצת העיר.... אחד מחברי המועצה טוען "לא יעלה על הדעת שהנהלת העיר תהפוך את חברי מועצת העירייה למשתתפים בהצגה הכי זולה והזויה בעיר" מעט מידי מאוחר מידי מאחר והצגה זו מועלת בפעם ה 40 בערך!!! עמוד 40 עד 38 כתבה חובה על מסע מרגש אל קברו של רבי נחמן מברסלב.... עיתון מעולה עם ציון מעולה.

4. 'קול העיר אשקלון'... עמודים 12 ו 13 'טור דה פראנס' של יצחק קאפח.... מומלץ... קאפח משבח אץ כבוד הרב אביטן וטוען שהוא איש רב פעלים...חכם בתורה... אהוב על הבריות ועוד ועוד... יחד עם זאת הוא אומר שייתכן ולא כדאי לרב אביטן להיכנס לקלחת הפוליטית.... עוד טוען קאפח שיש לנו מזל שמי שדאג להפעיל את קשריו עם שר האוצר משה כחלון זה תומר גלאם ובכך מנע את הבאת מיכל האמוניה לאשקלון.... כל הכבוד תומר וברשותך נעבור לעמוד 33 ראש העיר לשרי האוצר והגנת הסיבה " נתנגד להעתקת מיכל האמוניה לאשקלון גם במחיר של השבתת העיר" בהזדמנות זו אני אומר כל הכבוד לגלאם&שמעוני ולעוד כ 20 פעילים שמנעו את הספין התקשורתי שנקרא מיכל האמוניה!!! עמודים 38 ו 30 יושב ראש סניף מפלגת העבודה באשקלון ישראל זיו מסתמן כמועמד לראשות העיר אשקלון... בהצלחה ישראל היקר! עמוד 53 מתכון לאוזני המן אפויות במילוי עלי זעתר וגבינות... בתיאבון.... מקומון נחמד עם מגמה "אובייקטיבית" עם עקיצות ורמיזות עבות... ציון עובר.

5. 'כאן דרום' .... עמודים 22 ו 23 כתבה מעולה על האמוניה... הכתב המעולה דוד לוי טוען שנכון לעכשיו באשקלון והסביבה ישנם עשרות טונות של החומר הרעיל!!! עמוד 24 שמעוני מחפש פרקליט... אחרי ירון לונדון.. אשר אוחיון וששי גז שמעוני מחפש כעת עורך דין חדש שיוביל אותו לזיכוי בתיק השוחד... על פניו נראה שעורכי דין בורחים מתיקים אבודים!!! עמוד 26 הצבעת אי אמון.... ישיבת המועצה האחרונה הסתיימה בהצבעה בה "הפסידה" הקואליציה אלה שלטענת האופוזיציה בוצעה הצבעה חוזרת בניגוד לנהלים... "ככל הנראה דבריו של תומר גלאם הטעו את הנוכחים" נמסר מהעירייה😂😂😂 זה לא מופיע בעיתון אולם האופוזיציה שלחה מכתב בעניין לגורמים המתאימים...

יום שישי 3.3.2017 לכבוד ראש עריית אשקלון (מושעה מכהונתו על פי החלטת ועדה החל מיום 7.3.2017) מר איתמר שמעוני לכבוד יו"ר וחברי מועצת עריית אשקלון. כולםבאמצעות דוא"ל ח.נ, שלום רב, הנדון: ישיבת מועצה מן המניין מס' 63-2017 הריני לפנות אליכם, בשמי ובשם חבריי, חברי המועצה הנכבדים, ה"ה ד"ר ריקי שי, בני וקנין תומר גלאם, משה אטיאס בעניין שבנדון ובהמשך למכתבה של באת כוחינו עו"ד תמר קידר מיום 28.2.2017, ולהודיעכם כי הזימון לישיבה שבנדון הינו בלתי חוקי, וככל שהישיבה לא תבוטל חבריי חברי המועצה יפנו לבית המשפט בעתירה מנהלית להוצאת צו מניעה זמני לקיומה, והכל כפי שיפורט כדלקמן: 1. אתמול, 2.3.2017 קיבלנו בפליאה (אם כי לא הופתענו) זימון לישיבה מן המניין לחודש מרץ 2017. 2. קיומה של ישיבה זו בוטל ביוזמת ראש העירייה,החלטת מועצה מן המניין 61-2017 מיום 6.2.2017. 3. לא זאת, אלא במסגרת ישיבה שלא מן המניין 62-2017 מיום 23.2.2017 הועלתה הצעה לביטול החלטה לביטול הישיבה שבנדון, והיא לא זכתה לרוב הדרוש ( נדחתה מאחר וקולות המצביעים היו שקולים). 4. בהמשך לכך, בוצע מחטף בלתי חוקי בעליל והופץ פרוטוקול אשר לא שיקף את התרחשות הדברים בישיבה, באופן שגבל בזיוף מסמך וחמור מאוד מבחינה ציבורית, שבו מנהלי הערייה מנסים באופן שרירותי ומגמתי לפגוע בהחלטה דמוקרטית שהתקבלה כדין, באמצעות הצבעה ודיון חוזר בניגוד להוראות פקודת העיריות. בעניין זה הריני להפנות אתכם למכתבה של באת כוחי מיום 28.2.2017 שטרם נענה. 5. כך גם, ראש העיר, שמעוני אשר ביום 7.3.2017 יושעה מכל סמכויותיו כראש עיר וכחבר מועצה, לא מצא לנכון לפעול, משום מה, על פי זכותו וסמכותו בהתאם לסעיף 13 לחוק הרשויות המקומיות ולא ביקש בתוך 48 שעות לקיים דיון חוזר בהצעה לביטול הישיבה שבנדון. 6. כן, לאור האמור בסעיף 46 (א) לתוספת השנייה לפקודה ו/או סעיף 13 (בהעדר דרישה של ראש העיר להצבעה חוזרת תוך 48 שעות) - הרי שההצבעה השנייה, התקבלה בניגוד להוראות הדין, היא בטלה ואין לפעול על פיה. 7. כל מי שעיניו בראשו, יכול ללמוד הן מתוך סרטון צילום המועצה והן מתוך הקלטת האודיו בישיבה, שפרוטוקול הישיבה רחוק מלשקף את האמת ואת המציאות. מתוך האודיו שלא טרחתם לבדוק, נשמעים הן מנכ"ל העיריה והן מ"מ ראש העיר מציינים בקולם את תוצאות ההצבעה 6 נגד 6. בשלב זה, ניכר משמיעת ההקלטה שהשניים לא מבינים שתוצאת תיקו בהצבעה משמעותה, דחיית ההצעה. כמתואר במכתב שנשלח אליכם על ידי באת כוחי, ההצבעה השנייה נערכה שלא כדין, בוצעה אחרי ההכרזה על נעילת הישיבה ולאחר שחלק מחברי המועצה עזב את הישיבה. 8. מכאן, שזימון וכינוס ישיבה מן המניין לחודש מרץ 2017 שבוטלה על ידי המועצה עצמה פה אחד ביום 2.6.2017 וללא תיקון החלטה זו, בהצבעה אחרת, מהווה פגיעה אנושה בשלטון החוק ועקרונות הדמוקרטיים. 9. מדובר בישיבה מיותרת לחלוטין שחלק מהנושאים על סדר יומה, מן הראוי היה שלא יועלו כלל משום חשש לשוחד בחירות. נראה כי הנהלת העיר הנוכחית, לא די לה בחקירות הפליליות שבהן סיבכו והסתבכו עד כה. 10. לגבי סעיף ה"שונות" מדובר בהצעה לסדר יום שאינה חוקית, ולא הוכרה בפסיקה כהצעה שחברי מועצה יכולים לדון בה. הוראות היועץ המשפטי לממשלה אוסרות מפורשות קיומו של סעיף כזה. במיוחד אם נכונה הידיעה, הזויה ככל שתהיה, שמטרת הישיבה ומטרת סעיף זה להעלות להצבעה את מינוי מ"מ ראש העיר בעקבות השעיתו של ראש העירייה. 11. לפיכך, אנו נפעל להוצאת צו מניעה מבית המשפט ביום ראשון, 5.3.2017 שימנע קיומה של הישיבה וכמו כן, ככל שתתקיים ישיבת מועצה מן המניין בחודש מרץ 2017, הרי שכל ההחלטות שיתקבלו במסגרתה יהיו ממילא בטלות ומבוטלות וללא כל תוקף משפטי. 12. עולה הרושם כי ראש עריית אשקלון שיושעה מכהונתו בעוד מספר ימים, מזלזל בזמננו ופועל כשריף במערב הפרוע. ולכך, לא ניתן יד. ראש העיר מנצל את ימיו האחרונים בתפקיד, לא כדי להכות על חטא אלא, להותיר אחריו אדמה חרוכה להכתרת "יורשו". 13. על כן, אבקש לפנות לחברי המועצה ולומר לכם כי נפלה בידיכם ההזדמנות להוקיע אחת ולתמיד את מעשיו של ראש העיר ומנכ"ל העיריה אשר אינם בוחלים לנצל את הסמכויות שבידיהם באופן ציני ומכוער שעושה מהחוק "חוכא ואיטלולא". 14. בשולי הדברים, אבקש מכל חברי המועצה, ללא יוצא מן הכלל, להצטרף לקריאתנו זו, ולמנוע פגיעה נוספת באמון הציבור בנו כנבחריו. 15. ככל שלא תתקבל הודעה עד לשעה 10:00 ביום ראשון 5.3.2017 לביטול הזימון לישיבה, הורינו לבאת כוחינו לפעול להגשת צו המניעה. 16. לסיום – אנחנו שומרים על זכותינו לפעול בהתאם לכל דין ולפנות לבית המשפט בצו מניעה במסגרת עתירה מנהלית , כאמור בכותרת למכתבי זה ו/או לערער על חזקת כשרות הישיבה ונושאי הדיון בה, ככל שתתקיים. 17. שבת שלום ומבורך!! בברכה, שלמה כהן העתקים בדוא"ל או בפקס: כב' הממונה על מחוז הדרום במשרד הפנים כב' מבקר הפנים , עריית אשקלון כב' יועמ"ש – עו"ד הילה רווח עמוד 27 אזכרה ועצרת התעוררות במלאת 11 חודשים לפטירתו של גאון הגאונים הרב הראשי לאשקלון מרן הרה"ג יוסף שרביט זצוז"קל ... ביום א' 5/3/2017.... עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית לחלוטין ציון מעולה.

6. 'ידיעות אשקלון'.... עמודים 20 עד 22 הכתבה הטובה ביותר על נושא מיכל האמוניה.... עמוד 24 "עם הרבה סיעתא מבורא עולם וסנגור טוב אוכל לצאת מהסיפור הזה מחייך" אמר ראש עיריית אשקלון הנאשם שמעוני בדיון בבית המשפט.... בכתבה מוזכר ששמעוני טוען שרבנים צריכים לנהל חופות ולא עיר ואז הוא הוא אמר לכיוונו של הרב יעקב אביטן.... מקורב לרב אביטן אומר "בזמנו ששמעוני הציע לו סגן ותפקידים שונים לפני הבחירות ואחריהן הוא לא חשב אז שרב צריך להגדיל תורה בלבד?"😊😊 צודק בהחלט!!!! מקורב יקר לא צריך להתייחס לכל שטות שהראשון לטבעון שמעוני מוציא מהפה!!! עמוד 40 "הילדים שלנו לא עובדי רס"ר" הורי תלמידי בית הספר לאומניות באשקלון טוענים כי ילדיהם מנקים את המבנה בזמן השיעורים.... עיתון עם מגמה אובייקטיבית בהחלט ציון מעולה. תושבי העיר אשקלון היקרים.... מלאכת הרכבת הקואליציה נמשכת בקצב מואץ.... אני בטוח שכולם כולל כולם רוצים את טובת העיר אשקלון ואין לי ספק שהתוצאות תהיינה בהתאם.... יש הסכמה מלאה בין כולם שהשלטון המושחת, הכוחני וההרסני הזה חייב להעלם וכמה שיותר מהר! התנהלות קברניטי הטיטאניק מוכיחה אובדן עשתונות מוחלט ! שימו לב שאינני מציין את אובדן הדרך מאחר ולקברניטי העיר מעולם לא הייתה דרך!!!! דרך עקומה ומפותלת היא לא דרך לנהל ולהוביל עיר של 150000 תושבים!!! מנכ"ל עיריית אשקלון הכושל עוסק בימים אלה בפעילות פוליטית אסורה בהחלט!!! מסתבר שאסור וחיים סופר מסתדרים יפה מאוד!! תגובות "התוכי המדבר" בשלוש השנים האחרונות לא תקינות בלשון המעטה!

הסיבה? "דוברות פוליטית על ידי דוברי הרשויות המקומיות" לאחרונה נתבקשנו, על ידי לשכת היועץ המשפטי לממשלה, להבהיר כי תפקידו של דובר רשות מקומית, כעובד ציבור, הוא להיות דוברה של הרשות כולה, ולא שלפלגים או דעות פוליטיות אישיות. אשר על כך, על דובר של רשות מקומית להימנע מלהעביר תגובה פוליטית באם הוא מתבקש לעשות כן ע"י ראש הרשות או כל גורם אחר ברשות"!!! "תוכי מדבר" תפסיק לדקלם את "הקברניטים" זה אסור!!! ככל הנראה שבשבוע הקרוב התמונה תתבהר ויהיה אפשר לברך על המוגמר.... בשם ה' יעשו ויצליחו!! קריאה מהנה ושבת שלום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה