האם ראש העיר המושעה ואנשיו בקומה הרביעית פעלו בניגוד לחוק?כמה לא מפתיע ומצער לדעת ששמעוני, סופר ואנשי שלומם היו אנשים שהחוק היה בשבילם המלצה. עשו צחוק מהחוק וגם היום אחרי הכל הם שמים פס גדול על כולם

 סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלון. איש בכדור פורח מרחף בשמיים ופתאום מבין שהלך לאיבוד.

הוא ממהר להוריד גובה ומזהה במרחק מה ממנו, איש על הקרקע. הוא מנמיך גובה עד לנקודה שבה הוא יכול לצעוק אליו "סליחה, אתה יכול לעזור לי?" "בשמחה" האיש נענה לבקשתו. "הבטחתי לחבר שאפגוש אותו כבר לפני שעה אבל אין לי מושג איפה אני" מסביר האיש בבלון. האיש מתחתיו מסתכל לצדדים "אתה בכדור פורח, מרחף בגובה 30 אלף רגל מעל הקרקע. אתה בין 40 ל-41 מעלות צפונה ובין 59 ל-60 מעלות מערבה" "אתה בטח מהנדס" צועק לו האיש מהכדור הפורח.

"נכון" עונה האיש בהתפעלות "איך ידעת?" "ובכן זה די פשוט" צועק לו האיש מהבלון "כל מה שאמרת לי כרגע הוא נכון מבחינה טכנית, אבל אין לי מושג מה לעשות עם המידע הזה ובשורה התחתונה אני עדיין אבוד. בכנות, אתה בכלל לא עזרת לי, אם כבר, רק עיכבת אותי יותר" עונה לו האיש מהקרקע "אתה בטח עובד בניהול" "נכון" עונה האיש מהבלון "איך ידעת?" "ובכן זה די פשוט" עונה האיש "אתה לא יודע איפה אתה נמצא ולאן אתה הולך. טיפסת לגובה רב בגלל כמות גדולה של הבטחות שפיזרת לאוויר אבל אין לך מושג איך לקיים אותן ואתה מצפה מהאנשים שמתחתיך שיפתרו לך את הבעיות.

בשורה התחתונה אתה נמצא בדיוק באותה הנקודה שבה היית לפני שנפגשנו, רק שעכשיו אתה מאשים אותי!" הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. עו"ד תמר קידר בטור דעה נפרדת משמעוני... הכותרת החכמה "לשחרר ולחשוב על המחר"!

2. דו"ח חמור של רשם העמותות קובע כי הפועל אשקלון פעלה בניגוד לכללי מינהל תקין "ונראה כי עליה להגיש בקשה לפירוק מרצון" מדהים😦!!

3. ישיבת מועצת העיר מיום ב' האחרון נחשבת בעיני כולם לכרטיס אדם לשמעוני וחבר מרעיו!!! רק שישה מתוך 23 חברי מועצה הגיעו לישיבה ולפי החוק הישיבה התפזרה!! לא שהחוק וקומה 4 הלכו יחד אבל סוף זה סוף!!!

4. סיעת ש"ס נגד הנהלת העירייה! הנסיון לצבוע את סיעת ש"ס בשחור ולצייר אותם בתור נהנתנים כשל כשלון חרוץ!!! מנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר ממשיך לנסות בנשימותיו האחרונות!!

5. הסכם הרוטציה בין חבר המועצה אברהם עשור נציג מפלגת 'אגודת ישראל' לבין אבשלום יעקובי נציג מפלגת 'דגל התורה' עדיין לא יצא לפועל ולכן הגיע לדין תורה כולל פסק דין בנדון!!!

6. השוק העירוני מסרב לרדת מהכותרות... הסוחרים בשוק החדש מלינים על העובדה שמרבית השערים למתחם ננעלו בשל מחסור במאבטחים!!! "פשוט פוגעים לנו בפרנסה. כואב הלב להגיע לכאן ולראות שאין לקוחות"!! שוק 'לבוקריה' הבטיחו לנו אההה😩!!

7. חברת המועצה הדוקטור ריקי שי בטור מיוחד לרגל יום האשה!!! טור חובה של אשה מדהימה!!!

8. המקומון 'סוגרים שבוע' לציבור הדתי באשקלון מגלה את פרצופו האמיתי!! "תוכי מדקלם ומדבר" זו מחמאה בשבילו!!! שוקולד ואבוקדו על חשבון הבית בסקירה!!

9. המקומון 'סקופ' עושה טעות של טירונים!! בכוונה או בשוגג? ל "כתבת" המהוללת הפתרונים!!! טעות שמוכיחה מעבר לכל ספק את טביעות האצבע של "מייקל ג'קסון"!!!

10. מחדל דו"חות החניה הגדול במתחם הרכבת נחשף!! עשרות מתושבי העיר מקבלים דו"חות בשל התנהלות מוזרה של עיריית אשקלון!!

11. תלמידי תיכון אמי"ת טכנולוגי שיפצו מצבות בבית העלמין.... כל הכבוד והתשבחות!!

1. ' סוגרים שבוע ' המקומון לציבור הדתי באשקלון.....עמוד 8 דבר "העוכר" בעל המקומון מספר לנו שאנו בוחרים להתחפש לדמות מוערכת אותה אנו רוצים לחקות, או למשאלה כמוסה שמעולם לא הצלחנו להגשים ... לי אין ספק שהשנה בעל המקומון מתחפש לאיתמר שמעוני !!! את ה "תוכי מדבר" כולם כבר מכירים ולכן היום נתרכז בבעל המקומון שהוא פשוט "תוכי מדקלם" כדי להוכיח זאת נעבור לעמוד 14 ששם הכותרת 'הפסדנו' !!! מה הפסיד הציבור הדתי נכון לעכשיו באשקלון ?! המקומון טוען שחברי סיעת ש"ס ועוד המון חברי מועצה לא הגיעו לישיבה ובכן הציבור הדתי הפסיד הקצאות קרקע😂😂 כדי שאוכיח לכם קוראים יקרים שמדובר ב "תוכי מדקלם" צבינו שהשבוע המקומון קיבל 7 דפי פרסום מעיריית אשקלון לפי כ 600 שקלים לפני מע"מ הרי שמדובר בסכום של 4200 ₪ לפני מע"מ מכספכם!!!! ואחרי הצ'ק השמן "התוכי" מתחיל את "הכתבה" ... שמעוני שבזמן הזה התפנה לטפל בעצמו מול הרשויות השאיר ללא ספק עיר יזקה שהתפתחה ב 3 שנים האחרונות מעל ומעבר. גם אחרי שתקצצו את השבחים ע"י אותם משמיצים או עבריינים מלאים באינטרס עדיין הכף המלאה תעמוד לזכותו של שמעוני למרות טענותיהם על הלוואות והידרדרות כביכול..... סדר בשקרים הגסים של "התוכי המדקלם"!!!

1. שמעוני הודח בבושת פנים על ידי וועדה בראשות שופט!!!!

2. העיר אשקלון לאחר 3 שנים מרוסקת על הלוואות עתק של כ 300 מיליון ₪!!! לא הלוואות כביכול אלה בפועל!!!!

3. לטעון שמצבו העלוב של שמעוני נגרם בגלל משמיצים, עבריינים ובעלי אינטרס זו דמגוגיה נמוכה ביותר שגובלת בטיפשות וטמטום!!!

4. מדובר בראש עיר שהוגש נגדו כתב אישום חמור ביותר הכולל שוחד, מרמה, הלבנת הון והפרת אמונים כולל הודאה שלו בתשלום דמי שתיקה לנשים!!! כל נסיון של המקומון להכשיר את "השרץ" לא יעזור!!!!

5. הנסיון להעביר מסר לציבור הדתי שבגלל חברי סיעת ש"ס לא הוקצו קרקעות וכו' הוא עלוב ולא נכון מאחר שבכל מקרה חברי הסיעה היו חייבים לצאת בזמן ההצבעה בשל ניגוד עניינים!!! כאן אני עוצר משום שגזיר הנייר מופץ אך ורק למטרת רווח כספי לבעליו!!!! שוב פעם אחדד את הנקודה שאתם תושבים יקרים שילמתם השבוע לבעל המקומון כ 4200 ₪ לפני מע"מ כדי לקרוא דברי הבל מעוותים שחלקם שקר!!!! מקומון מגמתי מאוד שמשמש כשופר של שמעוני וחבר מרעיו הציון נכשל כשלון חרוץ!!!!

2. 'כאן דרום' ... בשער של כאן דרום ראיון של הכתבת המעולה גייל מיכאלי עם שוער הפועל אשקלון, דלה איינוגבה. בראיון מדבר השוער על המאמן האמוציונאלי יובל נעים ומשווה אותו לגיא לוזון... למי שלא הבין את ההקבלה... שני המאמנים ניחנים בהתפרצויות זעם, צועקים, משתוללים על שחקנים ועושים ככל העולה על רוחם.. השחקנים בעל כורכם למדו לקבל התנהגות בזוייה שכזו...השוער מדבר גם על המשחק הקרוב מול בני יהודה, ומגלה שבזמן שפדרו גלבאן שיחק באשקלון הוא רצה לחזור לבני יהודה... מעניין גם מאיפה שואב השוער את הבטחון שהפועל אשקלון תשאר ב-100% בליגה... ראיון מעניין מאוד שווה קריאה!.

עמוד 22 המשרד להגנת הסביבה קנס את העירייה !!! העיצום הכספי בסך 100 אלף ש"ח הוטל על העירייה לאחר שהתרשלה בדיווח השנתי שלה על תחנת המעבר לפסולת למרות התראות ותזכורות סמנכ”ל המשרד להגנת הסביבה, יצחק בן דוד הודיע לעירייה כי הוא מתכוון לקנוס את העירייה בסכום של 102,315 ש"ח בשל הפרת הוראות חוק פליטות והעברות לסביבה. מאחר ועיריית אשקלון היא הבעלים של תחנת מעבר לפסולת, חלה עליה החובה חוקית של דיווח שנתי הנוגע לתחנה. אך היא לא מסרה דיווח שנתי על שנת 2015.

מהעירייה מסרו בתגובה כי הם פנו לשר להגנת הסביבה בבקשה לבטל את הקנס. חובת הדיווח, כך על פי בן דוד, נועדה לתת כלים להסדרת פעילותם של גופים בעלי פוטנציאל השפעה על הסביבה וכן מקדמת את עקרון שקיפות המידע הסביבתי לציבור. במכתב ששלח לעירייה, כתב בן דוד כי הודעת מייל בעניין נשלחה למנהל המחלקה לאיכות סביבה בעירייה נופר שואט אוזנה וכי הפניה הזו הועברה למנהל מחלקת התברואה, ללו ביטון.

במשרד להגנת הסביבה לא הסתפקו בזאת ושלחו פניות נוספות לגורמים שונים בעירייה, אלא שלמרות הכל, העירייה לא עמדה בחובת הדיווח ולא העבירה דיווח כחוק. הסמנכ”ל הודיע לעירייה כי באפשרותה להגיב ולמנוע את הטלת הקנס. מעיריית אשקלון נמסר: "במשך שנים הופעלה תחנת המעבר על ידי חברת 'שיא' אשקלון, אשר קיבלה עליה את האחריות לתחנה בתוקף היותה החברה שפינתה את האשפה בעיר.

"בשנתיים האחרונות חל שינוי משמעותי בניהול משק הפסולת של העיר וכתוצאה מכך, לקחה העירייה על אחריותה את התחנה ואף השקיעה מאות אלפי שקלים בשדרוג התחנה, כולל התקנת משקל במקום, דבר שלא היה קיים בכל שנות קיומה. נוסיף כי לפני למעלה משנה יצאה העירייה למכרז והחברה הזוכה הייתה אלייקים בן ארי.

התחנה פועלת כיום, פעלה בעבר ותמשיך לפעול על פי דרישות המשרד להגנת הסביבה. לאחרונה, נשלח מכתב לשר להגנת הסביבה מטעם הממונה על איכות הסביבה, יורם שפר, לביטול הקנס, ובימים אלו אנו ממתינים לתשובת השר. נציין כי הבקשה להטלת הקנס התקבלה לאחר שהעירייה כבר דיווחה במערכת המפל"ס. הדיווח לשנת 2016 הוגש בתחילת החודש".

תגובה מוזרה מאוד שלדעתי חברת 'שיא' חייבת להגיב בהתאם!!! לי נראה הזוי ולא מציאותי שעיריית אשקלון השקיעה מאות אלפי שקלים בשדרוג התחנה!!!! "קרקר נגד קרקר" גרסת שנת 2017.... 😂😂 “אני מאמין שחבר המועצה, אברהם עשור, יקיים את ההסכם” הסכם רוטציה בתוך סיעת יהדות התורה, בין אברהם עשור ואבשלום יעקובי עומד במרכזם של דיונים משפטיים בבתי דין רבניים, זאת לאחר שההסכם לא מבוצע. ביום שני נפסק: יש לקיים ההסכם בית דין רבני מירושלים הורה לקיים את הסכם הרוטציה בסיעת יהדות התורה, בין חבר המועצה אברהם עשור (אגודת ישראל) לבין אבשלום יעקובי (דגל התורה), זאת בעקבות תביעה שהגיש יעקובי. תחילתו של הסיפור הוא בהסכם שנחתם בין הצדדים ולפיהם כעבור שנתיים וחצי מתחילת הקדנציה, ייכנס יעקובי לתפקיד, במקום עשור. כאשר הגיע הזמן, פנה יעקובי לעשור אך לדבריו, הוא נדחה בלך ושוב, “בהתחלה הוא אמר לי שהוא מחויב לחיים סופר בהצבעה וזה יהיה לאחר מכן. הבנתי אותו שהוא רוצה להישאר עוד קצת, אמרתי ‘אין בעיה’. אחר כך כתבתי לו בהודעה ‘האם הגשת את המכתב?’ והוא לא החזיר לי תשובה. למחרת שאלתי והוא לא ענה. ראינו ככה, פנינו לדגל התורה , הם פנו אליו, חיכו חודש לא הגיב.

פניתי לבית הדין וכל פעם לפני הדיון הוא אמר שהוא רוצה לדון במקום אחר. חיכו חודש, אמרו לו שיגיד איזה בית דין, הוא אמר שהוא רוצה את הרב שרגא. הלכתי אני לרב שרגא פתחתי את התיק והזמינו אותו, ביום האחרון הוא כותב להם מכתב דרך עורך דין. יש לך טענות צודקות תגיד, אנחנו בני תורה. הוא אמר שהוא רוצה לדון בערכאות וכתב שיש לו היתר מרב אמרו לו ‘תביא את ההיתר’. לא הביא את ההיתר ולא התייחס לזה”.

בפסק הדין של בית הדין ‘הליכות עולם’ בראשות הרב ברוך שרגא שניתן ביום שני השבוע, נכתב כי עשור נעדר ממנו אך יעקובי, ודורש לקיים את הדיון מאחר ועומדים לבחור ראש עירייה וכל איחור בפסק הדין יכול לפגוע בזכותו להצביע. עשור מצידו שלח מכתב באמצעות עו”ד בו נכתב “’כי מדובר בסכסוך בין תנועת דגל התורה לבין תנועת אגודת ישראל, וכל תביעה שישנה כנגד מרשנו יש להפנותה לתנועת אגודת ישראל ולה בלבד’.

בית הדין יצר קשר עם ראשי אגודת ישראל והם הצהירו בפה מלא שמקובלת עליהם דעת תורתנו הקדושה כפי שנהגו אבותינו ואבות אבותינו ‘וכל מה שבית הדין יפסוק מקובל עליהם’”. בסוף פסק הדין נכתב כי בית הדין מורה למפלגת “אגודת ישראל” להפעיל את סמכויותיה ולקיים את ההסכם שנחתם. “הוא בן תורה והוא יקיים את ההסכם”, אומר יעקובי. “כנראה יש לו את העניין האישי בגלל בחירת ראש העיר, אבל אם היה פונה אליי אולי הייתי מסכים איתו. הוא עבד ועשה פעילות והוא הגיע לשוקת ורוצה לבחור ראש עיר, אבל פנינו אליך כבר לפני שבעה חודשים הרבה לפני שידעת על הבחירות, למה לא הגבת? כתבו מכתב, תגיב למכתב. אני לא רואה בו אדם רע, אני רואה באדם שעבד שנתיים וחצי ועשה אבל אני בטוח במאה אחוז שהוא יחליט לרדת מהעץ וכן יקיים את פסק הדין. זו דעתי האישית. בכל זאת אנחנו בני תורה, גם אם יש פסק ולא מוצא חן בעיניך צריך לקיים. כמה פעמים הפסדתי בבית דין כשאני בטוח שאני צודק". נטען כי הדבר קשור לכוונה למנות ליו"ר המועצה הדתית את יעקובי, אך הוא מצהיר: "אני מתחייב שאם עשור עומד בתנאי הסף לתפקיד, אני אלחם שיקבל את התפקיד". עורך דינו של עשור, יהושע שוירץ אישר כי אכן נחתם הסכם רוטציה אך ההסכם קבע כי עשור יפנה את מקומו ויתמנה לתפקיד יו"ר המועצה הדתית, "למרבה הצער מר אבשלום יעקובי מבקש להשתלט על שתי המשרות, הן במועצת העיר והן משרת יו"ר המועצה הדתית ובכך לנשל את אגודת ישראל מכל תפקיד. אכן הסכמים יש לכבד וכך סבור גם מרשי, אך למרבה הצער מי שמתנער מההסכם וחפץ להשתלט על שתי המשרות ובכך לא לכבד את ההסכם שהוא עצמו חתם הוא מר אבשלום יעקובי".

עוד נמסר כי עשור נשמע לדעת תורה בכל נושא וכך גם כאן, "אלא התברר למרשי כי התובעים ו\או מי מטעמם הפעילו לחצים פסולים על מי מבית הדין. לאור כך ולאחר שהתייעץ עם רבותיו אשר הורו לו לעשות כן הודיע מרשי באמצעותי לבית הדין כי אין הוא הנתבע אלא תנועת אגודת ישראל וכן ככל ומאן דהוא תובע אותו הרי שעליו לפנות לבית המשפט המוסמך". בעניין החלטת בית הדין הרבני מסר עו"ד שוירץ: "יובהר כי "פסק דין" זה נעדר כל תוקף חוקי משפטי והלכתי ואין בו יותר מאמירה המשקפת את הלחצים שהופעלו על בית הדין מצד התובעים וניסיון פסול להלך אימים על מרשי ולהפעיל עליו לחצים להתפטר מתפקידו בניגוד להסכם החתום בין הצדדים. מבירור שערך מרשי עם אנשי אגודת ישראל הובהר לו על ידם כי הם מעולם לא נתנו את הסכמתם לקיום הדיון הנוכחי. לא בכדי בית הדין "בפסק דינו" אף לא ציין שם של נציג אגודת ישראל עמו שוחח בית הדין.

יוער כי מעולם לא נשמע כדבר הזה בו בית דין מעצמו או מי מטעמו יוצר קשר עם הנתבעים. זה יש בו להוסיף טעם לפגם וללמד על מסכת הלחצים הפסולה שהופעלה על בית הדין. מצב דברים זה בו לא ניתנה הסכמה על ידי מי מבין הנתבעים לדון בפני בית דין זה לא ואף לא הובאו לבית הדין טענותיהם של אגודת ישראל ושל מרשי שאף לא חתם בוררות בפני בית דין זה מעקר את ההחלטה המתחזה להיות פסק דין אף שאינה אלא כתב פלסטר כנגד מרשי".

חברים יקרים ואהובים הרב אברהם עשור ואבשלום יעקבי נא להתנהג בהתאם!!!! שניכם אנשים מאוד יקרים לציבור ענק שמצפה מכם להתנהג בבגרות ובאחריות ציבורית ואישית!!! בהצלחה. באותו עמוד שבוע לאחר המהפך בבית המשפט המחוזי והרשעתו של היזם רונן טבקול בעבירות בנייה במתחם "הסוכה הלבנה" הוא מגיב "נגיע לבית משפט העליון וננצח"!!! אני אישית טוען שהצדק חייב לצאת לאור... באותה נשימה אני טוען בוודאות ששמעוני וחבורתו פועלים נגד החזון של עצמם!!!! סך הכל יזם מוכשר מפתח חלק קטן מאוד מרצועת החוף לטובת תושבי העיר אשקלון, תיירים ותושבי ערים אחרות ועיריית אשקלון תוקעת לו מקלות בגלגלים!!! לקרוא ולא להאמין!!!!! עמוד 40 הרב יאשיהו פינטו עד מדינה בתיק של מנשה ארביב ראש להב 433 לשעבר!! עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית לחלוטין ציון מעולה.

3. 'ידיעות אשקלון' ..... עמודים 22 ו 23 כתבה מורחבת בעניין ישיבת המועצה השבוע.... אקורד סיום.. ראש העירייה שמעוני רצה לסיים את זה יפה 😂😂 ( יפה כמו שהוא יודע זה הצגה על ידי מצגת רדודה ) ביום שני, ערב לפני השעייתו בעקבות כתב האישום נגדו הייתה אמורה להתקיים ישיבת המועצה האחרונה שלו בתפקיד!! 17 חברי מועצה הצביעו ברגליים והביאו לביטול הישיבה... ביום רביעי הוא נמנע מלהגיע ללשכה אותה ייאלץ לפנות בקרוב!!! חבר מועצה שנעדר מהישיבה אומר " רצינו להבהיר למי שחושב שאנו בכיסו של זה או אחר שהוא טועה. יש לנו עמדות בעניין בחירת המחליף של ראש העירייה!!! שוב פעם אני מחדד נקודה חשובה מאוד... חברי סיעת ש"ס לא הגיעו לישיבה משום שאחר מסעיפי סדר היום בישיבה היה אישור וועדת הקצאות... סיעת ש"ס שיגרה מכתב למנכ"ל עיריית אשקלון הכושל חיים סופר ובו דרישה להסיר מסדר היום את הנושא! חיים סופר ניסה להתחכם וטען שההצעה תועלה ויש לחברי הסיעה זכות הצבעה דמוקרטית😂😂 נו נראה לכם שחברי הסיעה יצביעו נגד עצמם? הזלזול של סופר באינטיליגנציה של סיעת ש"ס חוצה גבולות ויבשות!!! בכל סיטואציה חברי סיעת ש"ס חייבים לצאת בזמן ההצבעה בשל חשש לניגוד עניינים!!!! סופר לא נרגע והוציא מכתב לאחר הישיבה בזו הלשון ... תגובת מנכ"ל העירייה ומרכז ישיבות המועצה, חיים סופר, על היעדרותם של חברי המועצה מהישיבה אמש: "בישיבת המועצה אמש רצינו לתקן עוול שנמשך שנים רבות בסוגיית אי הסדרת פעילותן של עמותות ומבני ציבור בעיר. אי סדר מוחלט שהיה נהוג בקדנציה הקודמת וגרם לשימוש שלא כדין באותם נכסי ציבור ובניגוד לנהלי משרד הפנים. חמור מכך, אותו כאוס ששרר בסוגייה זו גרם למניעת תמיכות בקרב אותן עמותות, כמקובל בנוהל תמיכות. לצערנו, היעדרותם של חברי המועצה מנעה את הסדרת התמיכות עבור אותן עמותות חברתיות וחשובות אשר עושות עבודת קודש עבור הציבור באשקלון בנושאי רווחה, חינוך ונוער, בריאות, סיוע לנזקקים ולבעלי צרכים מיוחדים וגמילות חסדים. אני מבקש מחברי המועצה למלא את תפקידם בתור נבחרי ציבור, לנהוג באחריות ולהגיע לישיבת המועצה הבאה שתתקיים ביום שני הקרוב. ההצבעה תתקיים בכל מקרה ועל פי הרוב הקבוע בחוק. כל דחייה נוספת במתן התמיכות ובאישור ההקצאות עבור אותן עמותות תביא לפגיעה נוספת בציבור רחב שראוי וזכאי לאותן תמיכות".

תגובה דמגוגית שנועצה לצבוע את חברי סיעת ש"ס בשחור!!! נסיון עלוב וחולני של קברניטי הטיטאניק!! זה המקום להזכיר לחיים סופר שחוג השחמט כולל מועדון הווטרנים גורש לטובת ישיבה!!!!!! עמוד 24 בין כיסא לעשור... כתבה בעניין הסכסוך בין יעקבי לעשור!! עמוד 26 כתבה חשובה מאוד !! בעיריית אשקלון הצהירו כי הם מתנגדים להקמת תשעה מיכלי גז במתחם קצא"א אך במכתב שכתבה מהנדסת העיר לוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה הנוסח היה מפויס יותר ולא חד משמעי!! בקיצור תושבים יקרים חוות המיכלים תוקם בעידוד שמעוני וחבורתו!!! עמוד 40 העירייה לא הציבה מאבטחים בשמונת שערי הכניסה לשוק המקורה החדש והמשטרה נאלצה לסגור שישה מהם... הסוחרים טוענים כי לקוחות שנתקלים בשער סגור עושים אחורה פנה ומוותרים על החוויה.... ועוד שמעוני הבטיח לסוחרים שוק כמו בברצולנה😂😂 עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית וציון מעולה.

4. 'סטאר'... עמודים 16 ו 17 סיקור מדוייק של ישיבת המועצה... חברי מועצת העיר אשקלון לא הניחו לשמעוני לנהל את ישיבת המועצה האחרונה לפני שהשעייתו נכנסת לתוקף והצביעו ברגליים... רק ששה מהם התייצבו באולם הישיבות ביום שני השבונ ושמעוני המובך נותר בלשכתו !!!! גורם בעירייה אמר השבוע " שמעוני הוא היסטוריה, עכשיו כולם עוסקים במי יחליף אותו ובתרחישים מה יהיה אם שלמה כהן ייבחר...." עמוד 18 ש"ס נגד הנהלת העירייה... שלושת חברי מועצת העיר של ש"ס לא אהבו את ההחלטה להעלות לסדר היום אישורי הקצאות לעמותות הדת, רגע לפני שראש העיר המושעה מפנה את לשכתו ... אחד ממקורבי סיעת ש"ס אומר :" מדובר בניסיון כושל להציג את הדתיים כסחטנים" לכבוד מנכ"ל ערית אשקלון מר חיים סופר, אנו חברי סיעת ש"ס מבקשים ממך להסיר לאלתר מסדר היום את הסעיף בישיבה הקרובה הדן באישורי ועדת הקצאות. א. איש מחברי הסיעה לא היה מודע אליו כלל ולא ביקשנו להעלותו ובפרט לאור התזמון המתפרש תקשורתית שלא בצדק ומי כמוך יודע זאת, "כהתנהלות שלילית או שוחד בחירות" וכהנה עלילות והשמצות וזאת בכדי למנוע לזות שפתיים חסרת שחר. ב. מהם הנושאים העתידים להידון בסעיף שונות? ג. האם יש כוונה להעלות לסדר היום או להצבעה את נושא מ"מ רה"ע/בחירת חבר מועצה לראש עיר שיחליף את ראש העיר היוצא איתמר? בברכה ובכבוד רב, חברי סיעת ש"ס, הרב יעקב אביטן הרב יורם מכלוף הרב שמעון לוגאסי. העתקים: חברי המועצה. מנכ"ל עיריית אשקלון טוען בתגובה "נסיונות שלכם לצייר תמונה של התנהלות לקויה"😂😂 חיים, חיים מה נסגר איתך ידידי? עמוד 20 טור דעה של עו"ד תמר קידר שנפרדת משמעוני .... " אנו קובעים את עתידנו. אנו מחליטים מי אנחנו רוצים שינהיג אותנו. אנו קובעים לעצמנו את החזון שלנו ומי אנו רוצים שיגשים לנו אותו.

חלום זה אינו תלוי בזהות ראש העער אלה בנו בלבד" שאפו!!!! עמוד 23 מכרז לחשב/ת עבור החברה הכלכלית... מעניין מאוד!!!! עמוד 24 כתבה מעולה על סוחרי השוק העירוני... בשל מחסור במאבטחים חלק משערי השוק סגורים בהוראת המשטרה !!! הסוחרים טוענים :" פשוט פוגעים לנו בפרנסה. כואב הלב להגיע לכאן ולראות שאין לקוחות"😦😦😦!!!! עמוד 30 טוא לכבוד יום האשה 2017 של חברת מועצת העיר אשקלון הדוקטור ריקי שי.... ריקי מעבירה מסר ברור לנשים ואומרת :" בואו והצטרפו לפוליטיקה בעזרתנו הנשים נעשה אותה יפה יותר, מועילה יותר והרבה יותר נקייה, הכוח הנשי יעשה את המהפכה"👍👍👍 הדוקטור שי נחשבת לברת מועצה דעתנית וחכמה מאוד וראויה לשבח והלל... יקירת העיר אשקלון !!! עמודים 36 עד 38 בעקבות תחקיר "סטאר" דרום - דו"ח חמור של רשם העמותות קובע כי הפועל אשקלון פעלה בניגוד לכללי מינהל תקין "ונראה כי עליה להגיש בקשה לפירוק מרצון" .... עצוב מאוד!!! הוחלט לא להעניק לעמותה אישור ניהול תקין לשנת 2017!!! עיתון מעולה עם מגמה יציבה וציון מעולה.

5. 'סקופ' ..... עמודים 12 ו 13 כתבה רדודה על ישיבת המועצה כולל טעות של טירונים....תמונה של חבר המועצה שלמה כהן עם מלל של חיים סופר.... ותמונה של מנכ"ל העירייה חיים סופר עם מלל של שלמה כהן.... הכתבת? נכון "הכתבת"!!! "כתבת" חלשה "מייקל ג'קסון" איננו! הסיפור נגמר!! נא ללמוד מחדש את פרק האתיקה העיתונאים לחשב מסלול מחדש ולכתוב בהתאם!!! עמוד 16 כתבה מעולה כל מחדל דוחות החניה במתחם הרכבת... תושבים טוענים שבעירייה מבטלים דוחות בצורה אקראית... עשרות מתושבי העיר שקיבלו דוח חניה במתחם הרכבת החליטו להתאגד ולשלוח יחד מכתבי ערעור לעירייה... המקום בו החנו את רכבם היה ללא סימון ברור על המדרכה ובנוסף תמרור המזהיר כי אסור לחנות נמצא במרחק רב מהמקום בו חנו..... בעירייה שלא ידעו על ההתאגדות פעלו באופן מוזר והחליטו לבטל רק לחלק מהפונים את הדוח... הנפגעים טוענים "יש פה התנהלות רשלנית של העירייה" עמוד 18 החל מיום שלישי השבוע שמעוני אינו ראש העיר בפועל וישמש כחבר מועצה מהשורה אך עם מגבלות רבות😂😂 משרד הפנים טרם החליט על מועד ישיבת המועצה המיוחדת שבה צפוי להתמנות מחליף לשמעוני שאמר השבוע " הכל יהיה בסדר בעזרת ה' אני שואף אויר טהור שאני נתקל בחום אמיתי מהתושבים בכל מקום"😂😂 עם 9 מיכלי הגז שאתה מקים בקצא"א אני לא מבין על מה אתה מדבר!!!! חידוד קטן... משרד הפנים הדיח אותך בבושת פנים מאחר והוגש נגדך כתב אישום חמור ביותר!!!! הסעיפים: 1. שוחד. 2. הפרת אמונים. 3. הלבנת הון. 4. הפרת אמונים. עמוד 26 תלמידי תיכון אמי"ת טכנולוגי שיפצו מצבות בבית העלמין... כל הכבוד תלמידים יקרים תבורכו מפי עליון אמן. מקומון עם מגמה משתנה ציון עובר בקושי.

6. 'קול העיר אשקלון' ... עמודים 12 ו 13 טור דעה סביר של יצחק קאפח... עמוד 22 קומוניקט... בית המתנדב והשיטור העירוני בחלוקת משלוחי מנות לקשישים וניצולי שואה... כל הכבוד!!! עמוד 24 קומוניקט.... ילדי גן 'אודם' עברו למשכנם החדש ... כל הכבוד עיריית אשקלון... שמעוני אמר " חנכנו בשלוש השנים האחרונות למעלה מ 100 גני ילדים חדשים...." נראה לי שיש טעות בספירה!!! בתמונה רק חברת מועצה אחת נמצאת ליד שמעוני😂😂 שרה זכריה.... וכמובן חיים סופר, אפי מור ושמעוני שלושת "הקברניטים" שריסקו את העיר אשקלון!!! דרך אגב היום שמעוני ואפי מור הסתובבו בין גני ילדים כאשר הם מחופשים😂😂 אפי, אני מזמן לא מצפה ממך לכלום אבל כן הייתי מצפה שתחבר 4 משפטים ותסביר לו שהוא כבר לא ראש העיר!! נ.ב גם אתה אפי לא תהיה!!!! שאר המקומון קומוניקטים... מגמה לא יציבה עם ציון עובר בקושי.

7. 'אובייקטיבי'... השער דך פרסום... עמודים 12 ו 13 באווירת פורים טור מעולה של דוקטור שלמה סוויסה... שלומי מדביק לכל חבר מועצה או סיעה תחפושת כולל מלל אני בחרתי את קפטן אמריקה שלמה כהן " גיבור העל של סיפורנו שלמה כהן הנו האופוזיציה היחידה לג'וקר ( שמעוני )... עסוק בכל מאודו ובאמונה שלמה שלנחם ברעים שמבקשים את רעתנו בעיר. קפטן אמריקה נלחם מתחושת הצדק בעוולות השלטון. מלחמתו העיקשה הצילה את העיר מאובדן נכסים וכבודת כיום כאשר כולם רבים על הכסא, כדאי שנוקיר תודה ונלמד זכות על מי שנלחם וצלח בהצלת העיר, בכדי שימשיך להנהיג את העיר בעת המשבר!! ולא נחליף ג'וקר בליצן חצר"!!! עמודים 14 עד 23 קומוניקטים מעיריית אשקלון...עמוד 24 ראיון עם אייל חסאן מועמד אמ"י ליו"ר סניף אשקלון ... אייל הוא יו"ר מנהלי אשקלון, מנהל בית הספר בית יחזקאל מזה 18 שנים וידוע בתור הדמות הסמכותית והמקצועית ביותר בנושא 'אופק חדש' .... בהצלחה... עמודים 26 עד 28 קומוניקטים של עיריית שדרות... עמוד 68 מתכון של בקלוואה... מקומון מגמתי מאוד ציון עובר בקושי. תושבי העיר אשקלון היקרים... שמעוני הודח השבוע באופן סופי ורשמי.... מנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר עושה מאמצים עליונים כדי לשכנע חברי מועצה לתמוך באפי מור! הסיבה? אפי מור הסיכוי האחרון של סופר להשאר בעיריית אשקלון... העדרותם של 17 חברי מועצה מהישיבה ביום ב' האחרון הכניסה לסחרור את המערכת הפוליטית מאחר והעדרותם מהווה כרטיס אדום לשילוש הקדוש שהשחית והרס עיר שלמה!!! פעילות הפוליטית האסורה של מנכ"ל העירייה גרמה לכך שמנכ״ל העירייה תחת חקירה! בעקבות מספר תלונות כנגד מנכ״ל עירית אשקלון שהוגשו למשרד הפנים הממונה על הרשויות המקומיות, נפתחה חקירה בנוגע להתערבותו בפוליטיקה וזאת בניגוד לנהלים והוראות החוק. בימים הקרובים יוגשו ממצאי החקירה ליועמ״ש משרד הפנים לבחינת החומרים וקבלת החלטות בעינין. בחודש האחרון הוגשו מספר תלונות כנגד מנכ״ל עירית אשקלון וזאת בגין מעורבותו העמוקה של סופר בפוליטיקה המקומית. הוראות החוק והנחיות משרד הפנים קובעות מעל לכל ספק סביר כי מנכ״ל עיריה הוא פקיד ובשל כך הוא מנוע לחלוטין מהתערבות בנושאים פוליטיים. למשרד הפנים הגיעו תלונות המפרטות את התנהלותו של סופר בביצה הפוליטית וכן תלונות על כך שאינו עושה עבודתו כמנכ״ל העיריה וכחובתו. משרד הפנים פתח לפני כשבועיים בחקירה נרחבת בעינין ואף פנה למספר גורמים בעיר לצורך איסוף ראיות. בימים אלו מושלמת החקירה וממצאיה יועברו ליועץ המשפטי במשרד הפנים להמשך טיפול. הנסיון של קברניטי הטיטאניק לצבוע בשחור כל מי שהעז לצאת נגדם אפילו בהבעת דעה גרם לתוצאת נגד שהם בעצמם נצבעו בשחור כהה והפכו להיסטוריה!!! ההסכמה בין רוב גדול מאוד של חברי המועצה היא שהשלטון הנוכחי חייב להעלם סופית!!! קריאה מהנה ושבת שלום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה