"זה שוקולית"כך ציין להגנתו תושב אשקלון, 52, בפני בלשי המשטרה לאחר שבחיפוש לפני כשבוע בסיוע כלב משטרתי אותרו בחצר ביתו עשרות גרמים של סם מסוג הרואין. החשוד נעצר לחקירה ומעצרו הוארך. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום על ידי הפרקליטות

 חיפוש אותו ערכו בלשי היחיד המרכזית במשטרה בביתו של תושב אשקלון לא הביא לאיתור ראיות פליליות, סמים. בלשי המשטרה לא אמרו נואש ובסיוע כלב מיחידת בעלי החיים של המחוז הדרומי אותרו עשרות גרמים של סם מסוכן מסוג הרואין מוסתרים בין השיחים. בתחילה, להגנתו טען החשוד בפני הבלשים כי מדובר  בכלל ב"שוקולית", אך לאחר מכן הכחיש כי הסמים שנתפסו שלו וטען כי חפר בסמוך למקום בו נמצאו הסמים רק בכדי לאתר תולעים לאוגר ולתוכי של נכדו. עוד הוסיף לספר בחקירתו כי יתכן והתכופף במקום על מנת להרים את המוצץ של נכדו, אך בדיקת חוקרי התשאול העלתה כי נכדו זה בן 8 שנים וכבר מזה 6 שנים אינו משתמש במוצץ.

בדיקת מעבדת הסמים במשטרת ישראל העלתה כי אין מדובר כלל באבקת "שוקולית" כפי שטען החשוד, אלא בסם מסוג הרואין במשקל כולל של כ- 77 גרמים. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת במהלך השבוע החולף וכעת בתום גיבוש תיק החקירה, תוך איסוף עדויות ובדיקת מעבדת המשטרה, בימים הקרובים יוגש נגד החשוד כתב אישום באמצעות פרקליטות דרום בבית המשפט.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה