משחק כסאות: מחליפים כסאות בלשכת סגן ראש העיריום חג לעמרם בן דוד סגן ראש העיר הנכנס ועוד יום שמח במיוחד לאברהם בן דוד מנכ"ל העירייה שהתקשו

יום חג לעמרם בן דוד סגן ראש העיר הנכנס ועוד יום שמח במיוחד לאברהם בן דוד מנכ"ל העירייה שהתקשו להסתיר את הסלידה ההדדית בין השניים. 

המינוי היום סוגר באופן סופי את ההערכות שנשמעו עד מלפני כחודש ששבתאי צור יו"ר האופוזיציה שהובטח לו התפקיד במהלך מערכת הבחירות  יתמנה לתפקיד הנחשק של סגן ראש העיר ולמעשה המינוי היום מוריד את הסיכוי של הצטרפותו של שבתאי צור שיכול לעזור מאוד בקרב משרדי הממשלה בגלל קרבתו למוסדות השלטון לקרוב לאפס.

כזכור עמרם בן דוד מטעם סיעת המפד"ל ושמעון כהן מטעם סיעת ש"ס התאחדו לסיעה אחת שרצה לבחירות ותמורת תמיכתם ברה"ע הנוכחי בני וקנין זכו בתפקיד הנכסף של סגן ראש העיר האחראי על ההנדסה שהתקבל ברוטציה בין השניים.

שמעון כהן נחשב כסגן ראש עיר שקט יחסית שהשתדל להביע את הביקורת הרבה שהייתה לוו בין כותלי הקומה הרביעית והיה נאמן קואליציונית לראש העיר.

עמרם בן דוד הסגן הנכנס נחשב כחבר מקורב לראש העיר בני וקנין לא אמור לעשות יותר מידי בעיות ורעש.

 במהלך הטקס 

ראש העיר בני וקנין איחל לכהן הצלחה לכהן ולבן דוד  ואמר כי "שמעון לא עוזב אותנו. הוא נשאר חבר מועצה וממונה על התיקים שהיה ממונה בן דוד. הוא  איש ציבור מעולה  ואני רוצה להודות לו על התרומה ושימשיך לתרום.  אני רואה בו חבר טוב לויאלי. שמעון עשה עבודה נהדרת בתפקידו. כסגן רה"ע עשה עבודה טובה והוא בעל יושרה אישית גדולה ואני מקווה שהרבה אנשי ציבור יהיו כמוהו . כהן פעל  גם בתחומים  אחרים מלבד ההנדסה . בוועדות השונות  היה פעיל ענייני עם רגישות ציבורית גבוהה. גם בחינוך וגם ברווחה  והוא תרם רבות למערכות החינוך"

סגנית ראש העיר סופיה ביילין אחת שבדרך כלל לא מדברת  כלל אמרה אמר כי  "שמעון כהן הוא מודל לאיש ציבור מוצלח אני מאחלת לו הצלחה ולעמרם בן דוד הצלחה".

עמרם בן דוד הסגן שנכנס לתפקידו  אמר כי " ביני לבין כהן יש  שותפות מעולה וחברות טובה ונמשיך לעבוד ביחד ולקדם דברים".

שמעון כהן  הודה לכל עובדי ההנדסה שבאו להיפרד ממנו מהתפקיד ואמר כי הם עובדים שמובילים דברים והוא נהנה לעבוד איתם. "אני מודה לחבריי במועצה לראש העיר ולסגנים  ומאחל הצלחה לחברי בן דוד בתפקיד"

[caption id="attachment_10625" align="aligncenter" width="448" caption="שמעון כהן ועמרם בן דוד - צילום יוסי את עוזי"][/caption]

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה