בדקה ה90 הקרקס הגיע לאשקלוןסופר מזמן ישיבת מועצה ומור מבטל. ככה זה שהכסא רועד ושמעוני כבר פאסה

 סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלון. זוג מבוגרים בני 80 הרגישו שהמוח מתחיל לבגוד בהם וקבעו תור אצל הרופא. הרופא בודק אותם ואומר להם שמבחינה פיזית הכול בסדר, אבל אם הם מרגישים שהזיכרון הולך ואובד, אולי כדאי שיתחילו לרשום לעצמם את הדברים שהם צריכים לעשות כדי שלא ישכחו. הזוג מודה לרופא וחוזר הביתה. בערב, בזמן שהם צופים בטלוויזיה, הבעל קם מכסאו. "לאן אתה הולך?"

שואלת האישה. "למטבח" הוא עונה לה. "תוכל להביא לי בבקשה צלוחית גלידה כשתחזור?" "בשמחה!" "אתה לא חושב שכדאי שתרשום את זה כדי שלא תשכח?" "לא, זה בסדר" עונה הבעל "אני אזכור" "אבל אני רוצה גם תותים מעל" הוסיפה האישה "עכשיו באמת כדאי שתרשום לעצמך כדי שלא תשכח" "אני לא אשכח" עונה הבעל "צלוחית גלידה עם תותים מעל, אין בעיה" "אתה יכול גם להוסיף לי סירופ שוקולד?" היא שואלת בחביבות. "אין בעיה" הוא עונה. "אתה בטוח שאתה לא רוצה לרשום את זה?" "אני לא צריך לרשום!" הבעל מאבד סבלנות "את רוצה צלוחית גלידה עם תותים מעל וסירופ שוקולד!" הבעל הולך למטבח ואחרי 20 דקות חוזר ומגיש לאשתו חביתה בפיתה. "אתה רואה?" האישה מתפרצת בזעם "אמרתי לך לרשום! שכחת לשים לי בצל!" הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. סופו של עידן... הממשלה החליטה להפוך את קצא"א לחברה פרטית בבעלות ממשלתית!! המשמעות? הממונה על איכות הסביבה יורם שפר עובר לשליטה מלאה על המצב!!!

2. קרקס אשקלונה☺ מנכ"ל עיריית אשקלון לשעבר חיים סופר מזמן ישיבת מועצה... אפי מור, ממלא מקומו של המודח מבטל אותה בדקה ה 90... קרקס כבר אמרתי?

3. החברה העירונית לתרבות נוער וספורט מתמוטטת.... כ 300 עובדי החברה טרם קיבלו את ההפרשות לקרנות הפנסיה!!! תגובת מנכ"ל עיריית אשקלון לשעבר חיים סופר " עזבו אותי אין לי ראש לכלום.... אני אורז את החפצים שלי" ☺!!!!

4. טור דעה מעולה של ד"ר שלומי סוויסה עו"ד ... ניתוח מבריק של המצב בעיר אשקלון!! הכותרת "איתמר הגואל" עולה על כל דמיון!!

5. המרוץ לתפקיד ראש העיר אשקלון לקראת סיום.... מסתמן ראש עיריית אשקלון יעקב אביטן.... אפי מור? לא יכול לסיים המרוץ בשל מחסור בחמצן!!!

6. תופעת נרקסיזם חמורה הגובלת בחשיבה של צעד אחורה גורמת למודח וליד ימינו אפי מור להפוך לבדיחת הבדיחות!!!

7. מכרז פומבי 06/2017 למתן שירותי ייעוץ אסטרטגי תקשורתי לעיריית אשקלון נסגר בתאריך 29/03/2017 בשעה 12:00 !! "המכרז" מופיע רק במקומון "אובייקטיבי" ובמידה ולא לכולם יש עותק מהמקומון רציתי להמליץ לבחור מוכשר בשם שרון עטיה לא לפספס!!!

8. המודח שוב פעם "מאיים" להתפטר😂 בקשה קטנה למודח... תן לנו את הזכות לברך "ברוך שפטרני מעונשו של זה" !!!! סיבת "האיומים"? עלה התאנה התייבש לחלוטין!!!

9. סגן ראש השב"כ שלמה כהן הסיר את מועמדותו ותומך ברב יעקב אביטן לראשות העיר !!! הגוש של הרב אביטן מתנהל בהמון כבוד והערכה אחד לשני!!! שאפו.

10. מלאכת הרכבת הקואליציה שנתקלה בקשיים בתחילה חוזרת למסלול שפוי.... הגוש של הרב אביטן שנמצא לפני ההרכבה מציג מתמתיקה פשוטה... 1+1=2!!! בטח לא שלוש או ארבע ולפעמים גם חמש ושש😂😂!!! דרך אגב השבוע תוגש בקשה לכינוס הישיבה.

11. פעילות קומה 4 במצב אפס!!!! הדבר גורם לקומוניקטים של "התוכי המדבר" להתעוות לדוגמא "אשקלון תשתתף ביריד התיירות הבינלאומי בברלין" ! בפועל הנוסעים כבר שם😂😂!!!

1. "אובייקטיבי".... עמוד 6 טור דעה חכם במיוחד של ד"ר שלומי סוויסה עו"ד ... הכותרת ?"איתמר הגואל"!! כן, צפרדע גדולה הייתי צריך לבלוע בכתיבת הכותרת, ולא, אני לא אחרי ניתוח האונה השמאלית במוחי המצומצם ממילא. אבל בפעם הראשונה אני מאמין או מקווה להאמין לאיתמר, שהוא זה שיוציא את העיר מהפלונטר התפקודי וממשחקי הכבוד של המועמדים, אשר מתנהלים ממשחקי כבוד ואינטרסים ולא ממשקל האחריות העירונית. מקווה אני כרבים אחרים בעיר כי שמעוני בסוף שלטונו ישאיר אותנו עם מעט כבוד אליו ואת העיר עם מעט הנכסים שעוד נותרו לה בטרם יתפוגגו בחוסר אחריות.

מעניין אם בערוב יומו השלטוני, יעמוד איתמר בהבטחה ללכת לבחירות, בניגוד לרבים אחרים, אני מאמין לו..... זה הפתיח!! ההמשך? טור חובה לכולם!!! בחרתי לצטט קטע חשוב מאוד מהטור : "איתמר שמעוני, כמי שכתב את כל מה שחשב על שלטונך, מעניין אם תעמוד בהבטחה שלך המתוקשרת "רק אפי", האם גם הפעם יוצאו ההקלטות מהארכיון לאחר שאפי פרש? איתמר, אתה מודע לרחשי הציבור, אלא שלו עסוקים בפוליטיקה ועדיין רואים בך ובמורשת שלך כעשייה ברוכה, לפחות לאלה בסוף הדרך תשאיר דעה חיובית שתוכל לנצל בבחירות הבאות שלך. הדרך היחידה כיום שאפי ייבחר הנה רק באם ייצא זה לבחירות כלליות. בכל דרך אחרת, המועמד שיהיה ושאליו תחבור, ינסה להשיב לך כגמולך ביחס ומידור כפי שחווה זאת תחתך. לא אתה ולא העיר זקוקים לכך. אשר על כן, תותיר כמעה כבוד לך ולעיר, לאחר שאפי לא יכול להמשיך את דרכך, הנח את מפתחות העיר ותן לנו התושבים לבחור מחליף לשנה וחצי הקרובות.

מועמדים יקרים " תפקיד המנהיגות היא לייצר מנהיגים נוספים ולא מונהגים נוספים". לכן מי שרואה עצמו מנהיג שלא יבחר להות מונהג בפועל"!!! עמוד 8 מכרז פומבי 06/2017 למתן שירותי ייעוץ אסטרטגי תקשורתי לעיריית אשקלון.... "המכרז" מפורסם רקס במקומון "האובייקטיבי" הזה!!! ומתוך דאגה שלא לכולם יש עותק אבקש להעביר לבחור מוכשר בשם שרון עטיה את המכרז ... תודה!!! על החתום אפי מור מ"מ ראש העיר.... רק בשבוע שעבר הוא היה ראש העיר בפועל😂😂 מה תוך שבוע ירד בדרגה?😂😂 עמוד 10 שלושה חברי מועצה יוצאים לדרך... שלושה מועמדים נותרו בהתמודדות ... הרב אביטן... מור וגלאם... בסיום "הכתבה" שאין בה שם של כתב אבל לצורך העניין זה בעל המקומון שמעון בן חיים "הגוזל" של מנכ"ל עיריית אשקלון לשעבר חיים סופר כתוב "גורמים שונים בעירייה מעריכים כי אם אפי מור לא יצליח להשיג את הרוב הדרוש לשמש בתפקיד יודיע איתמר שמעוני על התפטרותו והעיר תלך לבחירות תוך 60 יום" 😂😂 שמעוני, יש לי בקשה קטנה... תן לנו את הזכות לברך "ברוך שפטרני מעונשו של זה" !!!! אתה יכול לאיים על 'רגע ודודלי' לא על 150,000 תושבים המוחזקים כבני ערובה בשם הנרקסיזם והמגלומניה!!!!! פתאום זה נהיה 'גורמים שונים בעירייה'?? פחדן נשאר פחדן!!! עמוד 12 קומוניקט שהסתבך 😂😂 "אשקלון תשתתף ביריד התיירות הבינלאומי בברלין" ... בתמונה מנכ"ל החכ"ל גלעד אורן מצולם בתערוכה... שמעון בן חיים בעל מקומון יקר... תתקן להשתתפה!!!! אתה לא "תוכי מדקלם" נכון? עמוד 14 קומוניקט מהחלל "שודרגה מערכת ה GIS העירונית לצפייה מיטבית ומרחבית במפת העיר... בתמונה אפי מור מציג את ההצגה... אופס סליחה את המצגת😂😂 ציטוט "מהכתבה" ... " השבוע הוצגה בפני ראש העיר בפועל אפי מור.."

בעמוד 8 הוא ממלא מקום... בעמוד 14 הוא ראש העיר בפועל.... בעמוד 23 שוב פעם ממלא מקום.. "תוכי מדבר" דיי שיגעתם אותו!!! תכתבו עלה תאנה זה מוסכם על כולם😂😂!!!! מגמה "אובייקטיבית" למהדרין עם ציון נכשל.

2. 'סטאר' עמוד 16 כתבה על מלאכת הרכבת הקואליציה.... ביום רביעי השבוע הייתה אמורה להתקיים ישיבת המועצה הגורלית בה יוכרע מי ינהיג את העיר בשנה הקרובה, אולם מספר שעות לפני קיומה הכניס המועמד החזק והאיכותי מאוד הרב אביטן את המערכת הפוליטית לסחרור כאשר הצהיר כי הוא מתמודד על ראשות העירה בסיוע ותמיכה מלאה של חבר האופוזיציה חושף השחיתות שלמה כהן... זמן קצר לאחר ההודעה ששימחה רבים החליט אפי מור לדחות את הישיבה שהוא ביקש לכנס😂😂 הרב אביטן בצעד החלטי מתכוון לדרוש את כינוס הישיבה בשבוע הבא לאחר שכבר השיג מעל שמונה חתימות של חברי מועצה כדרוש בחוק!!! אצל הרב אביטן חוק זה חוק בשונה מהתנהלות קברניטי העיר שלא פעם מצפצפים על החוק !!!! בסביבתו של הרב אביטן אמרו השבוע " הוא לא רצה להיות ראש העיר אבל בימים האחרונים ובפרט ב 24 שעות האחרונות לפני הישיבה הופעל עליו לחץ אדיר.

אפילו שלמה כהן שכולם אמרו שיהיה ראש העיר הודיע שהוא תומך ברב לראשות העיר. יש מאחורי הרב גל תמיכה אדער. אף אחד לא ציפה לזה ואפילו אפי מור ושמעוני לא לקחו את המועמדות שלו ברצינות. זה שהישיבה בוטלה בסופו של דבר אומר הכל"... קוראים יקרים.. אני חייב לשתף אתכם בנקודה מאוד חשובה... הגוש שמוביל הרב אביטן הוא גדול ואיכותי מאוד... המטרה העליונה היא החלפת השלטון הגרוע בתולדות העיר ... שלמה כהן סגן ראש השב"כ בעברו מציג אחריות ערכית ומוסרית מדהימה לטובת העיר בתמיכתו המלאה והבלתי מתפשרת ברב אביטן!!!!! עכשיו קוראים יקרים תקראו את התגובה של אפי מור לסיבת ביטול הישיבה.....!!!!! מ"מ ראש העיר, אפי מור, בתגובה: "מתוך אחריות ציבורית ורצון לשמור על שלמות הקואליציה, נעשים גם ברגעים אלו ניסיונות להגיע להסכמה רחבה ככל האפשר בין חברי מועצת העיר. מאחר ואני מעריך כי המהלכים הללו לא צפויים להבשיל בשעות הקרובות, ביקשתי לדחות את ישיבת המועצה שתוכננה הערב למועד מאוחר יותר. ישנם חברים חשובים ויקרים בקואליציה, שהלכו איתנו כברת דרך ארוכה, ואני רואה לנכון לפעול לצירופם למהלך המשמעותי הזה" שאלות וקביעת עובדות לאפי מור !!!!!!

1. אחריות ציבורת זה להעיד עיר קדימה ולא אחורה!!

2. אחריות ציבורית זה לבלום את המודח ממעשי שחיתות...שוחד... מרמה והפרת אמונים!!!

3. אחריות ציבורית זה לא לקחת הלוואות ב 300 מילון ₪ ולשעבד ל 15 שנה את התושבים!!

4. אחריות ציבורית זה לא להשאיר אפילו דקה נוספת מנכ"ל עירייה שהחביא 200,000 ₪ בקופסאת נעליים מעל הארון!!!

5. אחריות ציבורית זה לא להיות יד ימין של ראש עיר בישראל שהוגש נגדו כתב אישום חמור ביותר!!!

6. אחריות ציבורית זה לקום ולהתפטר ולומר באומץ טעינו בגדול!!!

7. מי הם אותם חברי קואליציה שהלכו איתכם כברת דרך ארוכה? הדרך? מזימות, שקרים, מינויים פוליטיםם, האדרה עצמית, זלזול, רשעות, העלבה, הכפשה ועוד ועוד ועוד!!! סך הכל מדובר בתגובה פחדנית של 'עכברים מורעלים' שהסיוט הגדול שלהם הגיע לקיצו!!!!! קוראים יקרים בבקשה תגובה איכותית בנדון!!!

להלן תגובת סיעת אשקלון בתנופה לדחיית ישיבת המועצה: הדחייה של ישיבת מועצה שזומנה על ידי הנהלת העירייה הקיימת היא ביטוי מובהק להתנהלות קלוקלת ולזלזול בזמנם היקר של חברי המועצה. השיטות והתרגילים האנטי דמוקרטיים האלה לא יועילו.

התוצאה תישאר אותה תוצאה. אנו נדרוש את כינוס המועצה שהחלטתה תביא סוף סוף להחלפת השלטון הקיים בשלטון שיבטיח ניהול תקין ואחראי ושקיפות מלאה ועל פי חוק. עמוד 22 דקירה בגב ... תושב אשקלון בשנות הארבעים לחייו נדקר בגבו ביום רביעי ברחוב השומר הצעיר בעיר.... הפצוע שהובהל לבית החולים במצב קשה נדקר על רקע פלילי... הפשיעה החמורה בעיר אשקלון עולה ועולה.... הסיבה? אפי מור הממומה על הבטחון בעיר עסוק בלהיות "מריונטה ועלה תאנה" !!!! עמוד 27 המשך הפשיעה החמורה בעיר... כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב אשקלון שבחצר ביתו התגלה סם מסוכן מסוג הרואין במשקל של 77 גרם!!! עמוד 28 כתבה טובה על שיאני השכר בעיריית אשקלון ובחברה העירונית... :

1. מנכ"ל עיריית אשקלון לשעבר חיים סופר 44,000 ₪!!!! מדובר בכשלון עצום!!!

2. מנכ"לית החברה העירונית המרוסקת חיה טופז 31,000 ₪ !!!! חברה בהתמוטטות!!!

3. היועצת המשפטית של עיריית אשקלון עו"ד הילה רווח 37,000 ₪!!!! תשלומים של מאות אלפים לעורכי דין חיצוניים כולל תשלומים אסטרונומיים לחוות דעת משפטיות!!! עיתון מעולה עם ציון מעולה.

3. 'סקופ' בשער מירי פרי המקסימה התחתנה עם בחיר ליבה יוסי יוחננוף ... מזל טוב מזל טוב מזל טוב.... עמודים 14 ו 15 כתבה כרגיל מעוות בסיקור המצב הפוליטי בעיר .... את התגובות של האופוזיציה של מור העלתי בסקירה של העיתון 'סטאר' וכאן יש גם תגובה של 'אחדות בתכלית' :" הדחייה של ישיבת המועצה שזומנה על ידי הנהלת העירייה הקיימת היא ביטוי מובהק להתנהלות קלוקלת ולזלזול בזמנם היקר של חברי המועצה. השיטות והתרגילים האנטי דמוקרטיים האלה לא יועילו, התוצאה תישאר אותה תוצאה. אנו נדרוש את כינוס המועצה שהחלטתה תביא סוף סוף להחלפת השלטון הקיים בשלטון שיבטיח ניהול תקין ואחראי ושקיפות מלאה ועל פי חוק".... מהתגובה ניתן להבין ולהסיק שהשלטון התנהל בצורה בלתי חוקית!!!! ניתן גם להבין שההתנהלות הייתה קלוקלת!!! ונשאלת השאלה כיצד היה ניתן להיות שותפים של שלטון כזה? הייתי ממליץ להשקיע חשיבה לפני כתיבת תגובות כאלה... בכל אופן בהצלחה. עמוד 24 דעה אישית של "הכתבת הגאונה" ו "המשובחת" ... הכותרת ? 'זמן להתעורר' ...

" כולם עסוקים במשחקי כוח והמפסידים האמיתיים הם תושבי העיר, משום שכל הבטחה או תפקיד יצא בסופו של דבר על חשבון הציבור....." אצטט חלק מאוד קטן "מהכתבה הגאונית" זוכת פרס שלום ולא להתראות " בינתיים צצים להם מועמדי עבר שנכשלו, כאלה שבקושי הביאו קולות בקדנציות הקודמות, ומציגים עצמם כאילו באו להציל את העיר ממצוקה בה היא נמצאת. מה השתנה פתאום? איפה הייתם כשהספינה עגנה בחוף מבטחים ......" תגידו לי קוראים יקרים... "הכתבת" עולה חדשה או שהיא הייתה כאן תמיד? מתי בדיוק הספינה עגנה בחוף מבטחים? זמני יקר ולכן לא אתייחס לטור של המודח !!!! שאר המקומון קומוניקטים.... מקומון עם מגמה מסוכנת וציון נכשל.

4. 'קול העיר אשקלון'... עד עמוד 24 קומוניקטים.... עמודים 24 ו 25 ניתוח מעניין מאוד של המצב הפוליטי בעיר אשקלון.... עמוד 50 מתכון של עוגת קוקוס שוקולד.... השבת המקומון לייט בשל פעילות אפסית של עיריית אשקלון... אין ציון.

5. 'ידיעות אשקלון'... עמודים 30 ו 32... סופו של עידן.... הממשלה החליטה להפוך את קצא"א שנהנתה עד כה ממעמד מיוחד לחברה פרטית בבעלות ממשלתית... המשמעות? החברה תהיה כפופה לוועדות התכנון השונות ... תשלם ארנונה לעיריית אשקלון וככל הנראה תצטרך להחזיר לציבור חלקים מחוף הים... החברה החדשה שתוקם בעלות של 100 מיליון ₪ תקלוט את העובדים הוותיקים ותפצה אותם על המעבר.... אין ספק שמדובר ביום חג לממונה על איכות הסביבה בעיר אשקלון חבר המועצה יורם שפר שמרגע זה יעקוב מקרוב אחר התנהלות החברה... י

ורם שפר אומר "אנחנו נתחיל לפקח עליה כמו על כל חברה אחרת באזור שלנו"!! עמוד 32 סיקור טוב של המצב הפוליטי בעיר... הכותרת 'קרקס אשקלונה' בשל ביטול המועצה על ידי אפי מור אומר המועמד החזק הרב אביטן "נכנס את המועצה על פי דרישתנו ועל פי החוק בימים הקרובים"!!! עמוד 34 החברה העירונית בראשות המנכ"לית הכושלת חיה טופז לקראת התמוטטות!!! כ 300 עובדי החברה העירונית לתרבות נוער וספורט באשקלון טרם קיבלו את ההפרשות לקרנות הפנסיה...

ההסתדרות מאיימת להשבית את הקייטנות בחופשת הפסח במחאה על הסחבת ובעתיד גם את עבודת העירייה!!! עיתון מעולה עם ציון מעולה

. 6. 'כאן דרום'... עמוד 24 סיקור של המצב הפוליטי באשקלון... ביטול ישיבת המועצה מספק לסגן ראש השב"כ חושף השחיתות שלמה כהן פלטפורמה להבעת תמיכה מלאה כולל סיוע מקצועי לרב אביטן... הרב אביטן מפיג את כל החששות בעניין התחרדות וכו' ואומר :" אנחנו לא באים לעשות פה מהפכות.... אנחנו יודעים היכן אנחנו חיים ולא באים לעשות דברים שיקלקלו את היחסים בין התושבים ורק נשמור על המרקם היפה הזה. כל הסיפורים ש'יבוא רב ' זה הבל ורעות רוח מי שמכיר אותי יודע איך אני אוהב את הציבור כולו" דברים חכמים של אדם שאהוב ואהוד על כל האוכלוסיה ... אני אישית שמעתי אין ספור תושבים מכל העדות והמגזרים אומרים " איזה חמוד הרב הזה עם המשקפיים... הוא חיתן את הבת שלי... הוא חיתן את הבן שלי... הוא היה בזבד הבת שלי ....

קראנו לו והוא בא להספיד... הוא ליווה אותנו בעניין ההוא... ועוד ועוד ועוד" מדובר ברב צעיר שנחשב למקרב הלבבות הגדול ביותר... נאחל לו הצלחה בהנהגת העיר אשקלון... עמוד 26 "לא נתמוך בראש עיר שישאיר את הבריכה סגורה בשבת" חבר המועצה יורי ברנט נדהם לגלות כי למרות ההבטחות של הנהלת העירייה הבריכה העירונית תישאר סגורה בשבת גם בעונת הרחצה הבאה... אצטט את יורי ברנט " אני מאמין שהשלטון שייבחר לא ימצא אותנו בקואליציה אם לא יפתח את הבריכה בשבת. זה קו אדום בשבילי. אף אחד לא צריך להפריע לאחר, מי שרוצה שישחה ומי שלא רוצה שלא יבוא" .... בתור חובש כיפה אני אומר צודק בהחלט!!!! גם האיצטדיון העירני פתוח בשבת ומתקיימת בו פעילות... הסטטוס קוו באשקלון חייב להישמר!!!! הסקירה מוקדשת כולה לחברי מועצת העיר אשקלון...

הסקירה החלה בבדיחה נחמדה על בעיות זכרון.... ובטח שלא התכוונתי לבעיות הזכרון החמורות של המודח... אפי מור וחיים סופר!!! סך הכל אני מבקש לרענן לכם את הזכרון בהבטחות שהופרו... יחס משפיל ומזלזל.... להזכיר לכם שהוליכו אתכם שולל ובטח ציבור שלם.... להזכיר לכם שאתם נבחרי ציבור ראויים ומשובחים.... להזכיר לכם שטובת העיר אשקלון נמצאת במקום הראשון.... להזכיר לכם שיש לכם אחריות אישית ומוסרית למי שהאמין ומאמין בכם.... להזכיר לכם שהעיר אשקלון נמצאת במצב גרעוני חמור ביותר על סף חדלות פרעון!!! להזכיר לכם שעיני 150,000 תושבים נשואות אליכם בציפייה לבחירה הטובה ביותר במנהיג אמיתי אשר יחזיר את העיר למסלול של שפיות ... יקרב ללבות... יאחה שסעים שנוצרו בסיעות... יקרב לבבות... ויחזיר את שמחת החיים לתושבים ולעובדי העירייה.... אמן. קריאה מהנה בהצלחה ושבת שלום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה