סופר ושמעוני נגד אפי מורדרמה ליילית הסתיימה הבוקר, ככל הנראה, בריצה עצמאית של אפי מור לראשות העיר. לטענתו כולם איתו

 אתמול בלילה התרחשה דרמה גדולה בעולם הפוליטי של מועצת העיר.

איתמר שמעוני, שהחליט לתת את ראשו של אפי מור, לטובת מועמד אחר שירוץ לראשות העיר. מור, קיבל רמזים עבים מידי ששמעוני, מחפש מישהו אחר שירוץ לראשות ואותו הוא מייעד כממלא מקום.

אתמול כאשר שמעוני נפגש עם גלאם, ואמר לו שהוא יעמוד בראש רשימה משותפת שלו ושל גלאם.

גלאם הסכים ומור פסל את זה על הסף ״אני רץ לראשות העיר״ הודיע מור. ההתפתחות הזו מעמידה בסימן שאלה איך יצביעו אלה שהיו עם מור ואם ימשיכו איתו או יצביעו כמו שרוצה שמעוני.

כל המהומה הזו והרב יעקב אביטן, מכין עצמו להגשת חתימות לכינוס מועצת העיר, לבחירת ראש עיר חדש. לא מן הנמנע שגם מור ירוץ ללא תמיכת שמעוני, מאחר והוא טוען שכל מי שהיה אצלו בחודש האחרון יצביע לו בגללו ולא בגלל שמעוני.

מור טוען שגם מנכ״ל העירייה, חיים סופר, הולך נגדו בזה שהוא משתף פעולה עם שמעוני במטרה לדאוג רק לעצמו שישאר כמנכ"ל העירייה, מה שלא מפתיע רבים המעורבים במערכת היחסים בקומה הרביעית. בפגישה אצל הרב יציחק ברדא לפני כשבועיים, אמר הרב לשמעוני שרק תומר גלאם יהיה ראש העיר, שמעוני, לא פסל הליכה משותפת עם גלאם ואפי מור, יהיה ממלא מקומו. 

המצב יכול להיות מעניין ביום ההצבעה, מור, לדברי מקורביו, אמר שאם לא ינצח במועצה יעביר את תמיכתו לרב, יעקב אביטן. ימים חמים מאוד שבויים עכשיו בנושא הפוליטי מקומי של העיר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה