"תהיה גבר תוריד את המדים ובוא לפרדס"כך איים אדם על חוקר משטרתי, לאחר שלא אהב את העובדה שאשתו נחקרה במשטרה. החשוד נעצר לאחר שפרסם איומים חמורים ברשת החברתית

"תהיה גבר תוריד תמדים ובוא לפרדס" כך איים תושב אשקלון, 29, שלא אהב את העובדה כי אשתו, 26, נחקרה במשטרה, כבר באותו הערב פרסם ברשת החברתית איומים חמורים כנגד חוקר המשטרה ורעייתו. החשוד נעצר למחרת ומעצרו הוארך תוך שנערכו פעולות חקירה רבות. במהלך החקירה עלה כי אשתו של החשוד מחקה את ההודעות ממכשיר הפלאפון על מנת לשבש את הליכי החקירה. היום הוגש נגדם באמצעות חטיבת התביעות המשטרתית כתב אישום בגין איומים, שיבוש מהלכי משפט והטרדה.

התושב  נעצר לפני כשבוע וחצי על ידי משטרת ישראל, בעקבות אירוע איומים חמורים והטרדה באמצעות הרשת החברתית, "פייסבוק", נגד חוקר משטרה, בה אף כתב החשוד האשמות שווא כנגד החוקר. מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט מעת לעת תוך שבוצעו פעולות חקירה רבות הכוללות בדיקות טכנולוגיות. במהלך ימי החקירה בחר החשוד להכחיש את המיוחס לו, אך אתמול במהלך חקירה נוספת שנערכה לו שינה החשוד גרסתו ובחר להודות בחשדות המיוחסים לו. יחד עמו, נחקרה אף אשתו של החשוד מאחר ועל פי החשד זאת מחקה את ההתכתבויות ממכשיר הפלאפון במטרה להכשיל הליך חקירתי. לאחר גיבוש ממצאי תיק החקירה הוגש היום על ידי חטיבת התביעות המשטרתית כתב אישום כנגד החשוד ואשתו בבית משפט השלום באשדוד. בתאריך 19.3.17 נחקרה אשת החשוד בתחנת המשטרה בקריית גת. כבר בהמשך היום פרסם החשוד ברשת החברתית פוסט ובו איומים קשים, קללות, גידופים והאשמות שווא בדף הפייסבוק של החוקר ושל רעייתו. בין היתר כתב החשוד *"אני מקווה שידרסו אותך לפני שאני אמצא אותך"* ועוד כתב בפוסט כי *"אני אתן לך להסתכל כל בוקר מתחת לרכב שלא תמצא משהו בטעות ..."*. בעקבות כך נפתחה חקירה במשטרה שנוהלה בתחנת אשקלון והחשוד נעצר ביום למחרת. בחקירתו בחר החשוד להכחיש את המיוחס לו ומעצרו הוארך בבית המשפט. במהלך ימי החקירה, שהוארכו כאמור מספר פעמים בבית המשפט, בוצע חיפוש בביתו של החשוד ומספר פעולות חקירתיות טכנולוגיות על ידי יחידות מיוחדות במשטרה המתמחות בכך. עוד עלה בחקירה כי גם אשתו של החשוד "ידה בדבר" וכי זאת מחקה את ההודעות ממכשיר הפלאפון וזאת במטרה להכשיל הליך משפטי ולשבש ראיות. אתמול, במהלך חקירה נוספת שנערכה לחשוד, בחר זה להודות בחשדות המיוחסים לו ובמקרה נוסף של איומים כנגד בעלת סופרמרקט בעיר אשקלון לאחר שבסמוך אליו נגנב רכבה של אשת החשוד לאחר שזה הושאר מונע לבדו.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה