״אפי מור התעורר מהתרדמת״סקירת המקומונים תעניין אתכם בגלל העניין שהפוליטיקה מכניסה לחייכם. אין ראש עיר חדש והכל נראה כתוהו ובוהו

 סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלון. עורך דין ממולח נסע לו ברכב היוקרה שלו וחלף על פני תמרור עצור מבלי לציית לו. למזלו הרע, שוטר שחיכה בהמשך הכביש הבחין בכך ומיד סימן לו לעצור בצד.

העורך דין חשב שהוא חכם יותר מהשוטר ומכיר את החוק טוב יותר ממנו, ולכן הוא ניסה להוכיח את יכולותיו בזמן שהוא משתעשע על חשבונו של השוטר. השוטר: "תראה לי רישיונות בבקשה." עורך הדין: "אפשר לדעת למה?" השוטר: "לא הגעת לעצירה מלאה לפני תמרור עצור." עורך הדין: "האטתי, ראיתי שאף אחד לא מגיע ולכן המשכתי לנסוע." השוטר: "אז אתה מודה שלא הגעת לעצירה מלאה.

תביא לי רישיונות בבקשה." עורך הדין: "מה ההבדל בין האטה לעצירה?" השוטר: "ההבדל הוא שעליך להגיע לעצירה מלאה על פי החוק. תביא לי רישיונות בבקשה!" עורך הדין: "אם תוכל להראות לי חוק שמראה את ההבדל שבין האטה לעצירה, אני אתן לך את הרישיונות שלי ואקבל את הדו"ח בלי בעיה, אבל אם לא תוכל אבקש ממך לשחרר אותי בחזרה לדרכי." השוטר חשב על דברי עורך הדין למשך כמה רגעים ולפתע שלף את הנשק שלו והחל לנפץ את פנסי הרכב החלונות של המכונית.

עורך הדין מיד התחיל לצעוק: "אתה נורמאלי? מה אתה עושה? תפסיק להרוס לי את האוטו!" השוטר: "עכשיו תגיד לי, אתה רוצה שאני אאט או שאעצור?" הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. "נס רפואי".... לאחר שלוש וחצי שנים של "תרדמת עמוקה" אפי מור ממלא מקומו של שמעוני המודח מוציא כרטיס אדום ומתנתק ניתוק מוחלט מציר הרשע!!!

2. דמגוגיה בגרוש מהרמה הנמוכה ביותר על ידי שמעוני המודח מקבלת במה ממקומון זניח וזאת ע"י קבלנית הביצוע "הכתבת"!! הסיבה? אף עיתון רציני לא יכולל לתת במה לנרקסיסט ומגלומן!! מוזר ש "הכתבת" לא משלימה עם העובדה שמייקל ג'קסון כבר לא איתנו!!!!

3. נסיון נואש של אחד הגושים לזכות בתמיכתו של שמעוני המודח נוחל כשלון חרוץ!!! הכוונה לזכות בתמיכתו של המודח בתנאי להמשך העסקתו של הכשלון הקולוסאלי חיים סופר הוא פשע כנגד הצדק,המוסר עובדי עיריית אשקלון ותושבי העיר !!!!

4. בדיקה שביצעה החכ"ל של אשקלון גילתה כי סולר בשווי של עשרות אלפי שקלים נגנב בחשאי..... עובדים בחברה נשלחו לבדיקת פוליגרף ובעקבותיה הוגשה תלונה במשטרה.

5. כרגיל שמעוני המאיים הסדרתי מתגלה כקשקשן בזנב... איומי הסרק שלו להתפטר באם אפי מור לא יבחר מתבררים כקשקוש וכדי לצאת מהתסבוכת הוא מעדיף לבגוד במור!!!!

6. המודח טוען שמנכ"ל העירייה חיים סופר עושה עבודה מצויינת ומוסיף שהוא מאוד סומך עליו... בשיחת טלפון אשר יורטה ע"י חוקרי לה"ב 433 נשמע שמעוני אומר את הדברים הבאים על מנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר :" אני עצבני על השמן הזה... אני הולך לפטר אותו... הוא לא מתפקד... אני הולך להעיף אותו, ירדתי על אמ אמא שלו עכשיו" המודח שקרן או שקרן? 😂😂!!

7. המודח קורא לקבוצה של בני וקנין & שלמה כהן קבוצת החושך!! שלמה כהן לא נשאר חייב ואומר שבמקום שמעוני הוא היה מנמיך פרופיל עד לגובה הרצפה!!!😂😂 מה שנכון נכון!!! מצא עם מי להתעסק הנרקסיסט!!! 😂😂.

8. ב "ראיון" של המודח במקומון הזניח הוא נשאל מה יהיה תפקידו במועצה לאחר הבחירות (הפנימיות)? הוא אומר "תפקידי בפרק זמן הקצר הזה שנותר עד הבחירות יהיה לראות שלא יורדים מתחת לקו האדום שהצבתי" 😂😂 אני טוען שמהבושה הוא לא יגיע אפילו לישיבות המועצה!!!!!

9. המודח "הגאון" שבוגד באפי מור טוען "לפעמים צריך לקבל החלטות קרות מבלי שהרגש יפגע בהגיון"... ואני שואל אותו האם לקחת שוחד בשם הרגש כנגד ההגיון לחטוף כתב אישום וכפועל יוצא להיות מודח זה הגיוני?

1. 'כאן דרום' ....סולר בעשרות אלפי שקלים נגנב מהחברה הכלכלית של אשקלון!!! פרשה חמורה מאוד נחשפת למרות שבדיקות הפוליגרף נערכו כבר לפני שלושה חודשים!!!! ההערכות מדברות על מעילה בהיקף של מאות אלפים אולם כרגע "מדברים" על 20 אלף ₪!!!! בדיקה שביצעה החכ״ל בתחנת הדלק של המרינה גילתה כי ישנם חוסרים בתקבולי הסולר בגובה של כ-20 אלף שקלים ועובדים נשלחו לבדיקת פוליגרף ״הפקנו לקחים״, נמסר מהחכ״ל בחברה הכלכלית המפעילה את הסדנה באשקלון, נעשות בקרות שוטפות מדי שבועות ספורים על מנת לבדוק הכנסות והוצאות בתחנת הדלק של המתחם. בבקרה האחרונה שנעשתה התברר כי יש חוסר בסולר בשווי 20 אלף שקלים. ״עשינו בקרה שוטפת כמו שאנחנו עושים תמיד וגילינו שיש חוסר של סולר של בערר 20 אלף שקלים״, מספר מנכ״ל החברה, גלעד אורן, ומוסיף כי בעקבות כך נשלחו חלק מעובד•

החברה לבדיקה במכון פוליגרף. ״שלחנו את כל האנשים שמתעסקים בדלק לבדיקת פוליגרף, בעקבות התוצאות הלכנו והגשנו תלונה במשטרה״. עובדי חכ״ל נחקרו במשטרה? ״אנחנו הגשנו את התלונה במשטרה, משם אני לא יודע את מי המשטרה חקרה״. מדובר בתחנת תדלוק קטנה הממוקמת בקצה הרציף, בסמוך למסעדת ׳בראסרי׳. המכל של התחנה מכיל בערך 3,000 ליטרים בשוד של כ-50,000 ש״ח. תחנת הדלק הזו נוערה לתדלוק של הסירות החונות במרינה. ניתן לתדלק בה במזומן או באשראי, ״יכול להיות שמישהו תדלק במזומן ומישהו לקח את המזומן או שמישהו תדלק ולא גבה תשלום אז לכן כל חודש חודשיים אנחנו עושים בדיקה של הדלקים, מה המצב שלהם ביחס למכירות ולקניות שלנו וככה עלינו על זה״, מסביר אורן. בנוסף לבקרה הזו, ישנה בקרה שוטפת באמצעות המחשב של תחנת התדלוק. המחשב היה אמור להתריע בזמן אמת על אי תשלום, כאשר המשאבה עצמה לא נפתחת לתדלוק אם לא מחן לה תשלום וכדומה אבל לדברי אורן, המחשב הזה התקלקל ולכן בחברה מעריכים כי הדבר קרה בחודש חודשיים האחרונים. מהחברה הכלכלית נמסר כי ״במסגרת ביקורות שוטפות שמבוצעות בחברה, נתגלה חוסר של דלק בהיקף של כ-20 אלף שקלים.

כל העובדים, שהינם בעלי ממשק לתחנות דלק נשלחו לבדיקת פוליגרף. הופקו לקחים ורועננו נהלים, וכן הוגשה תלונה למשטרה בנושא״....כאשר כנגד ראש עיר מוגש כתב אישום חמור הכולל סעיפים של שוחד, הלבנת הון והפרת אמונים זו התוצאה העגומה!!! עמוד 44 שמעוני בוגד באפי מור ותוקע לו סכין בגב!!!

שמעוני משלים עם המצב: "אם לא יהיה רוב לאפי אז צריך לקבל החלטות אחראיות" בשיחה עם "כאן דרום" מזהיר ראש העירייה המושעה, איתמר שמעוני, מחזרתם של בני וקנין ושלמה כהן להנהלת העירייה.

"אנחנו נחזור ונשפיע בגדול", מסר שלמה כהן בתגובה!!! בימים האחרונים החל שמעוני להפנים כי לא ניתן לאחד רוב בין חברי המועצה לממלא מקומו אפי מור. בעקבות כך הועלו מספר הצעות כי מור יכהן כסגן תחת ראש עירייה אחר שיקבל את תמיכתו, אך מור מסרב לכך. הדבר בא לידי ביטוי גם בקרב אנשיו של אפי מור שהביעו זעם על הכוונה למנות את מור לסגן תחת ראש עירייה אחר. שמעוני אומר כי יחסיו עם מור הם טובים, "אם אנשים של אפי מדברים נגדי, תגיד להם שאני מברך אותם', אומר שמעוני בשיחה עם ׳כאן דרום׳. "היחסים שלי מצוינים עם אפי מור, הכל בסדר גמור. אם האנשים של אפי מדברים דברים קשים עליי תמסור להם שאני אוהב אותם׳׳. זה לא נשמע כך בחוץ. "מבחינתי הכל בסדר גמור.

יש לי מטרה שבני ושלמה לא יחזרו זהו. חוץ מזה, הכל בסדר ואם האנשים של אפי אומרים לך דברים, אז צר לי. אני מאוד אוהב אותו ואת האנשים שלו שמבחינתי הם גם האנשים שלי״.... על זה נאמר שקרן נשאר שקרן!!!! תוקע לאפי מור סכין בגב .... בוגד בו.... משקר שטען שאם אפי מור לא יבחר הוא מתפטר ועוד טוען שיחסיו עם מור הם טובים😂😂 אחדד הנקודה קוראים יקרים.. שקרן נשאר שקרן!!!!!! אתה אומר את זה בגלל ההתחזקות שלך? "מבחינתי, הכל פתוח, רק לא בני ושלמה, עדיפות ראשונה ועליונה זה אפי, השאר אלוהים גדול, אנחנו אנשים ריאליים, באמצע הדרך בודקים עניינים ומקבלים החלטות. אבל ממני מילה רעה על אפי או על האנשים שסובבים אותו לא תשמע ממני". שמעוני מכחיש גם כי ניסה להציע למור תפקיד של סגן תחת ראש עירייה אחר, "אני ריאלי, רק לא בני ושלמה כי זה יחזיר את העיר אחורה והעיר קיבלה כיוון אחר ואני לא מתכוון שזה ייהרס. הדבר הכי טוב שאני חושב שיכול להוביל את המדיניות שלי זאת ההנהלה הקיימת. אבל אם זה לא קורה ולא ניתן לגייס רוב, אנחנו אנשים אחראיים, יש פה עיר של 150 אלף תושבים וצריך לקבל החלטות אחראיות ולבחון את הדברים וכשיגיע הזמן שצריך לקבל החלטות ואם נגיע למצב שאין רוב לאפי אז זה משהו אחר", אומר שמעוני. אתה פחות נחרץ, הכרזת בעבר שאם לא יהיה רוב תתפטר.

"אני אומר שוב, רק לא בני ולא שלמה ואני מאמין שכל חברי המועצה האחרים צריכם לנהוג באחריות. זו תקופת מעבר ובעוד 6-7 חודשים אנחנו שוב בתקופת בחירות. נכנסים לישורת של שמונה חודשים של בחירות. צריך פה תקופת מעבר. יש את מנכ"׳ל העירייה שעושה עבודה מצוינת שזה חיים. אחר כך אפי שזה ממשיך דרך, אבל אם לא משיג רוב, אז צריך לקבל החלטות". קוראים יקרים... שמעוני המודח טוען שמנכ"ל העירייה חיים סופר עושה עבודה מצויינת.... 😂😂 בשיחת טלפון אשר יורטה ע"י חוקרי לה"ב 433 נשמע שמעוני אומר את הדברים הבאים על מנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר :" אני עצבני על השמן הזה... אני הולך לפטר אותו... הוא לא מתפקד... אני הולך להעיף אותו, ירדתי על אמ אמא שלו עכשיו" 😂😂😂 אני חוזר ואומר... שקרן נשאר שקרן!!!!! כאשר המודח טוען :" אני אומר שוב, רק לא בני ולא שלמה ואני מאמין שכל חברי המועצה האחרים צרכים לנהוג באחריות..."

1. לשמחתי רוב חברי המועצה כבר לא סופרים את המודח ואפילו לא עונים לו לטלפון!!!

2. הסיבה שרק לא בני ושלמה היא שמעשי שחיתות חמורים ביותר עומדים להחשף!!!

3. האחריות של חברי המועצה זה לשלוח רחוק מאוד את מנכ"ל העירייה חיים סופר ומייד!!!

4. האחריות של חברי המועצה זה לא להקים קואליציה עם המודח&סופר מאחר וזו תהיה גועליציה אמיתית!!!! חבר האופוזיציה שלמה כהן חושף השחיתות והמושחתים מדביק את הנרקסיסט לרצפה ואומר בתגובה : "זאת חוצפה שאדם שדרדר את העיר תוך שנה וחצי ואחד כך תקע אותה עוד שנה וחצי, אדם שהגיע לידי כתב אישום ושבגללו תדמית העיר הידרדרה למצב של בושה לעיר, בושה שאדם כזה מעז להתבטא בצורה כזו. במקומו הייתי מנמיך פרופיל עד לגובה הרצפה ולא לנסות להשוות את התקופה שלו לתקופות שהעיר פרחה. היה צריך לעבוד קשה כדי לדרדר אותה למצב הנוכחי. אנחנו נחזור ונשפיע על העיר בגדול ומי כמונו ידע לתקן את הקלקולים שלו. החשש האמיתי שלו הוא שנבוא ונחשוף את מעלליו בתקופה הזו וזה הפחד שלו".

עמוד 54 איבדנו את התשוקה... רועי צאיג בעל משרד יחסי הציבור המעולה "צאיג תקשורת" ושדק הספורט של רדיו דרום נפרד ממאיר איינשטיין ז"ל.... טור חובה שמרגש עד דמעות.... עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית בהחלט וציון מעולה.

2. 'ידיעות אשקלון' .... עמוד 38 שמעוני ומור כבר לא!!! הדרמה השבועית: קרע בין שמעוני לממלא מקומו אפי מור על רקע החלטתו לתמוך במועמדות של סגנו תומר גלאם!!! שמעוני המודח מתקשה לשחרר וממשיך לנסות להשפיע על הנעשה במועצת העיר גם במחיר של פגיעה בציבור!!! זוכרים את הסלוגן התושב במרכז? יפה! זה היה רק סלוגן חלול וריק מתוכן!!! במשך שבועות נאבק שמעוני כדי שממלא מקומו אפי מור ייבחר לתפקיד ראש העירייה בפועל. שמעוני אף הצהיר כי יתפטר ויביא לעריכת בחירות חדשות אם מור לא יחליף אותו. לאחרונה לאחר שהבין שחברי המועצה לא מתכוונים לסור למרותו החליט שמעוני לתמוך בסגנו תומר גלאם( אחדות בתכלית) לתפקיד ממלא מקומו.... הדבר גרם לקרע עמוק ואמיתי בין מור לשמעוני אשר גרם למור לפרוש מהסיעה ולהכריז על עצמו כסיעת יחיד ולהתמודד לבדו בתוך המועצה... מקורביו של גלאם "טוענים" :"אנחנו ממשיכים במאמצים להרכיב קואליציה בראשותו. יש שיחות עם גורמים רבים, ואין לנו ספק שבבוא השעה נהווה את ההפתעה הגדולה".

1. הבגידה של שמעוני באפי מור לא מפתיע בכלל שהרי שמעוני בגד בתושבים ורימה אותם לאורך כל הדרך הכושלת שלו!!

2. שקרן נשאר שקרן.... שמעוני איים להתפטר באם מור לא יחליף אותו!!!

3. אני אישית מאחל לגלאם בהצלחה אבל בטח לא עם שמעוני!!! התנאי של שמעוני זה להשאיר את מנכ"ל העירייה חיים סופר בתפקיד!! חד משמעית לא ולא!!!!

4. אני אומר חד משמעית שחיים סופר לא נשאר בעיריית אשקלון!!!

5. לנסות להקים קואליציה שנשענת על גורם שמחולל שחיתות זה חמור מאוד ולא יחזיק מעמד אפילו רגע אחד!!עצם המחשבה זה פשע כנגד עובדי העירייה והתושבים ובטח כנגד המוסר והצדק!!!

6. חברות זו נאמנות!!! נאמנות והמודח בטח לא הולכים יחד!! תקיעת הסכין בגב למור מוכיחה מעל לכל ספק שלא מדובר בחברות אלה בניצול אמיתי!!! עמוד 42 עובדים בחכ"ל נבדקו במכונת אמת... בדוחות החכ"ל התגלה מחסור של כספים, ככל הנראה בעקבות גניבת דלק מתוך מתחם המרינה... העובדים שנחקרו ועברו בדיקת פוליגרף הכחישו קשר לפרשה... במהלך הבדיקה הודו חלקם בקבלת תשורות כמו אלכוהול מבעלי יאכטות....

עמוד 66 בישיבה התיכונית צביה כבר רגילים: תלמידי חטיבת הביניים קטפו את המקום הראשון בתחרות הסייבר הארצית זו השנה השלישית ברציפות... גאווה!! עמוד 141 זוכרים את המכרז הפומבי 06/2017 למתן שרותי ייעוץ אסטרטגי תקשורתי לעיריית אשקלון? אז ככל הנראה שבעיריית אשקלון קוראים פוסטים וסקירות עיתונים ומקומונים ... המכרז מופיע בעיתון ולא רק במקומון... והתאריך האחרון להגשת הצעות הוארך עד לתאריך 17/05/2017!!!! עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית לחלוטין וציון מעולה.

3. 'סקופ'... עמודים 14 עד 16 "כתבה" וגם סוג של "ראיון" עם שמעוני המודח עקב כתב אישום חמור שהוגש נגדו.... הכתבת? תשובה נכונה. "הכתבת"!! בתחילת "הכתבה" מיידעים אותנו ששמעוני מכין את הקרקע להסרת התמיכה באפי מורדרך אגב "הכתבה" בתיזמון מוזר שהרי הבגידה ותקיעת הסכין בגב של שמעוני במור כבר בוצעה!!! המודח "הגאון הראשון לטבעון" אומר :" לפעמים צריך לחשוב מהראש, לא מהבטן" ...

אם היה מתכוון למה שהוא אומר הוא היה מבין שאם הבטן אומרת לקחת שוחד והראש לא אז חייב להקשיב לראש!!!! תחילת "הכתבה" סקירת יחסי הכוחות הפוליטיים במגרש כולל אמירה של המודח " צריכים לחשוב מהראש ולא מהבטן, זה תפקידו של מנהיג" 😂😂😂 נגד מנהיגים אמיתיים לא מוגש כתב אישום חמור מאוד!!! בראיון שנראה כמו "ראיון" מוזמן ומתוזמן שלדעתי המודח גם שאל וענה לעצמו "נשאלת שאלה" .. אז איתמר, מי יהיה ראש העיר הבא? העיר נמצאת בתקופת מעבר עד 2018 אנחנו אוטוטו נכנסים לשנת בחירות, אני חושב שאסור לגרום לעיר לחזור אחורה. אסור לפגוע בכל מה שהשגנו בשלוש השנים האחרונות, וכל תושב בעיר יודע לומר זאת, לכן מה שאני הצבתי לעצמי, רק לא בני ושלמה. אני לא רוצה להחזיר את העיר לתקופת החושך....."

1. נכון שאנחנו נכנסים לשנת בחירות ויש כאלה שנכנסים לבית הסוהר!!!

2. העיר בראשות המודח חזרה כ 20 שנה אחורה!!

3. בור תקציבי עצום של כ 300 מיליון ₪ קיים!!

4. בשלוש השנים האחרונות לא הושג כלום והבטחות של 10000 מקומות עבודה נשארו "הבטחות"!!!

5. תקופת החושך היא התקופה של שלטון המודח שבה נרשמו שיאים של רוע, אכזריות, זלזול, גאווה ומה לא והכל בשם "חופש" הנרקסיזם והמגלומניה!!!

6. רק לא בני ושלמה מעידה על פחדן ואדם קטן!! סך הכל שלמה כהן חשף את שמעוני המושחת במערומיו וגאל את עובדי העירייה והתושבים ממושחת אמיתי!!! "שאלה" נוספת : במי תתמוך לראשות? " העדיפות הראשונה אפי.לצערי עד עכשיו יש קשיים לכן העדיפות השניה היא כל חבר מועצה שידע לעבוד עם הנהלת העירייה ועם מנכ"ל העירייה חיים סופר שאני מאוד סומך עליו...."😂😂😂

1. מנכ"ל העירייה חיים סופר לא נשאר נקודה!!!

2. כל מי שינסה להרכיב קואליציה עם שמעוני המושחת ועם חיים סופר הכשלון זו תהיה טעות חייו!!! "הכתבת שואלת" : מה דעתך על החלטתו של הרב אביטן להתמודד בכל הכוח ולנגוס לך בקולות בטוחים שהיו לאפי? "הגאון" עונה : אני מאחל לו בהצלחה, אין לי דבר רע נגדו, אני חושב שבתור רב הוא עושה עבודה מצויינת בעיר.... אם הוא בכל זאת רוצה להתמודד לראשות העיר אני אישית לא ממליץ לו, אבל אם זה רצונו אני מאחל לו בהצלחה.

אבל אם הוא חובר לקבוצת החושך של בני ושלמה מבחינתי החבירה הזו יחד איתם עלולה להחזיר את העיר אחורה לתקופה שחילצנו אותה ממנה. אני לא הייתי רוצה שהוא ייבחר כי זה בדיוק בני ושלמה בחליפה ועטיפה של הרב אביטן" 😂😂😂😂 רק תסבירו לי בבקשה איך מאחלים לאדם בהצלחה ובאותה נשימה מאחלים לו להכשל? 😂😂😂 כאן אני חייב אבל חייב לצטט את הפרופסור אלברט איינשטיין "יש רק שני דברים אינסופיים היקום והטיפשות האנושית. לגבי הראשון אני מסופק." !!! "שאלה" אחרונה שאני מתייחס... מה יהיה תפקידך במועצה לאחר הבחירות? " תפקידי בפרק זמן הקצר הזה שנותר עד הבחירות יהיה לראות שלא יורדים מתחת לקו האדום שהצבתי, שהעיר לא חוזרת אחורה לתקופת שלטונם שך בני ושלמה ונעצרת...."😂😂😂 אני טוען שהוא בכלל לא יגיע לישיבות המועצה!! הסיבה? הבושה תנצח!!!! עמודים 36 עד 38 יפה טבג'ה נבחרה לראשות אגודת הסטודנטים במכללה באשקלון... כל הכבוד ובהצלחה.... מקומון עם מגמה לא יציבה ... השופר האחרון של המודח שיחד עם "הכתבת" מעוותים דעת קהל!!! ציון אפס.

4. 'סטאר'... עמוד 20 " אם לא יטפלו בי כמו שצריך אני מביא גלון דלק ושורף את העובדת הסוציאלית כמו שעשו לאחות" תושב אשקלון בן 71 נעצר ביום שני השבוע והעובר לחקירה בחשד כי איים לפגוע בעובדת סוציאלית מאגף הרווחה בעיריית אשקלון. בסיום חקירתו נכלא וביום המחרת הוגש נגדו כתב אישום על ידי חטיבת התביעות בגין איומים... עצוב מאוד שתושבים הזקוקים לשרותי רווחה מגיעים למצבים כאלה ובטח עצוב מאוד שעובדות סוציאליות חשופות לאיומים בסגנון הזה.... עמוד 26 קומוניקט על צעירה כבת 20 שהלכה השבוע לשפוך אשפה ונפלה לתוך המוטמן... ילדונת זהירות☺ עמוד 29 כ 300 ק"ג בשר הושמדו על ידי השירות הווטרינרי... שאפו... עמוד 32 כתבה/קןמוניקט על יום המעשים הטובים... כל הכבוד לכולם... עיתון מעולה שהשבוע משום מה פספס את סיקור המצב הפוליטי בעיר... ציון טוב.

5. 'קול העיר אשקלון' עמודים 14 ו 15 הטור השבועי של יצחק קאפח.. אפשר לקרוא... עמוד 16 תלמידי בית ספר מקיף עירוני א' באשקלון לא שוברים מסורת. השבוע קיימו הפנינג קיימות... שאפו....עמודים 22 ו 23 סיקור של המפה הפוליטית בעיר... אפי מור מתמודד ללא תמיכתו של שמעוני שבגד בו... המועמד המוביל לנצחון הוא הרב אביטן!!! לאב אביטן אין מחלוקת עם אף חבר מועצה הוא אמון על כולם והוא היחידי גם שיכול לגשר וליצור את החיבור בין כולם ולכן הוא זה שיהיה ראש העיר!! עמוד 26 קומוניקט על 300 ק"ג בשר שאינו ראוי למאכל שהושמד על ידי השירות הווטרינרי העירוני... מקומון לייט עם מגמה משתנה וציון עובר.

6. 'אובייקטיבי'... עמוד השער דף פרסום כולל מחירים😂😂 מה קרה בן חיים? לחץ בקווים או לחץ למזומנים? עמוד 14 טור אישי מעולה של חברת האופוזיציה הדוקטור ריקי שי.....דוקטור שי מזכירה מה הם תפקידי חבר המועצה ועל הדרך מספרת איך עברה מהקואליצה לאופוזיציה .... טור חובה!!!! זה המקום לציין שמדובר באשה מדהימה, דעתנית, ערכית ומוסרית!!!! עמודים 18 עד 24 קומומיקטים שנפרסו לכתבות....עמוד 26 יום המעשים הטובים... עמודים 28 עד 30 קומוניקטים של עיריית שדרות...עמוד 66 מתכון של "חליק" חרוסת עיראקית... החומרים: 1. רבע קילו תמרים מעוכים ללא חרצנים.

2. אגוזים ושקדים מעורבים 50 גרם. 3. קורט קינמון. 5. אחד ורבע כוס מים. לחרוסת מוכנה וטעימה יש לגשת לחנות הפיצוחים של שמעון בן חיים בכיכר גולומב... ממליץ בחום. מקומון מגמתי שמקבל ציון עובר אך ורק בגלל הטור המעולה של הדוקטור ריקי שי. קוראים יקרים... הרכבת הקואליציה לקראת סיום... השבוע נפלה פצצה פוליטית כבדת משקל כאשר שמעוני המודח בגד בממלא מקומו אפי מור והעביר תמיכתו לסגנו תומר גלאם!! התנאי שהציב שמעוני זה המשך העסקתו של מנכ"ל העירייה הכושל חיים סופר!!! הווה אומר שמה שהיה זה מה שיהיה!! על פניו גלאם מוכן לתמיכה ולתנאים דבר אשר הופך את המרוץ לתפקיד ראש הראשות ללא מוסרי!!! המשך העסקתו של המנכ"ל הכושל בתולדות העיר אשקלון כולל שותפות עם ראש עיר מודח שמתמודד עם כתב אישום חמור מאוד שהוגש נגדו הכולל סעיפים של שוחד, מרמה, הפרת אמונים והלבנת הון זו בגידה בתושבי העיר אשקלון... בעובדי העירייה... בחברי המועצה ובערכים שרובנו גדלנו עליהם...יושר, צדק, מוסר, נאמנות ועוד.... זה המקום לפנות למודח,לחבר מרעיו ולאלה שחושבים להתעסק ולשתף איתם פעולה ולשאול אותם האם הם רוצים להאאיט או לעצור? המקומון 'סקופ' בעזרת "הכתבת" המהוללת נותנים במה לנרקסיזם זול ולדמגוגיה ברמת אפס!!! את תגובתו של חבר האופוזיציה שלמה כהן לדברי ההבל והשקרים של המודח אני חייב להציג לכם שוב פעם.... "זאת חוצפה שאדם שדרדר את העיר תוך שנה וחצי ואחד כך תקע אותה עוד שנה וחצי, אדם שהגיע לידי כתב אישום ושבגללו תדמית העיד הידרדרה למצב של בושה לעיר, בושה שאדם כזה מעז להתבטא בצורה כזו.

במקומו הייתי מנמיך פרופיל עד לגובה הרצפה ולא לנסות להשוות את התקופה שלו לתקופות שהעיר פרחה. היה צריך לעבוד קשה כדי לדרדר אותה למצב הנוכחי. אנחנו נחזור ונשפיע על העיר בגדול ומי כמונו ידע לתקן את הקלקולים שלו. החשש האמיתי שלו הוא שנבוא ונחשוף את מעלליו בתקופה הזו וזה הפחד שלו". קריאה מהנה ושבת שלום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה