האחראי הראשי לביזיון, ראש עיריית אשקלון המושעה איתמר שמעוניהטור של עמיר פלג, היום בידיעות אחרונות וויינט, מצביע את מה שכולם ידעו אבל שתקו, כולל מלחכי פינכה, כמו אפי גניש ושירן מנור, שמנסים להצדיק את מעשיו. יאללה הביתה תם עידן שמעוני באשקלון

עיכוב שכרם של השחקנים חשף את פרצופו האמיתי של המאמן, יובל נעים, שבאשקלון סופרים את הרגעים האחרונים שלו כאן. לניצחון הענק אמש הוא בכלל לא שותף, שהרי הוא נחשב בהשקפת עולמו כבונקריסט ולא יכול להיות ששינה גישה ואולי פתאום הבין שיש לו שחקנים התקפיים, אבל מאוחר מידי, כי כל משחק שעבר כמעט גרם להתקפי לב בקרב האוהדים ובסיומם ספג נעים קללות שרק אדם עם עור של פיל וחסר רגשות, יכול להשאר כאן, כן, נכון יש הרבה כסף בעניין והוא לא יוותר וגם כשההנהלה הבינה שיכול להיות שגורלה נגזר לרדת לליגה הלאומית, הנושא הכספי עמד לנגד עניה. כ - מיליון שקלים ברוטו מרויח כאן נעים, יצר כפיו של ראש העיר המושעה, איתמר שמעוני שהפך להיות האב הרוחני לנעים. הוא עשה ככל העולה על רוחו בקבוצה והיתה הרגשה שהוא מנהל את הקבוצה והשאר אומנם עם תואר וכסף ביד, אבל בפועל הוא היה היושב ראש, המנכ"ל, המנהל וכל הפונקציות הקיימות במערכת.

ראש העיר לשעבר, איתמר שמעוני, הוא האשם העיקרי במצבה של הקבוצה ולא חשבו כרגע אם היא תשאר או תרד ליגה ולא חשוב עם מלחכי פינכתו, כמו, שירן מנור ואפי גניש, ימשיכו להביע את דעתם עליו ועל הצדיק הגדול מסדום. תקראו שוב את כתב האישום.

הוא הלעיט את נעים, בכמויות של כסף ולדעתי אפילו חבר הנהלה אחד לא יודע כמה כסף הוא מקבל באמת, או שהם מנסים להתעלם "מהחבילות" שהוא לוקח כאן. כספי ציבור אף פעם לא היו בראש מעייניו של ראש העיר המושעה ורצונו להשאיר את חותמו בעיר גם כשימונה מחליפו בעוד כשבוע, לא עושים עליו רושם. (כתבה נפרדת על ההתחברות והדרישות שלו כדי שיתמוך בתומר גלאם, כראש עיר בכתבה נפרדת שתעלה מאוחר יותר).

השמחה בסיום המשחק של שחקני אשקלון והנהלתה הייתה מוגזמת כאילו נשארו בליגה (הלוואי שכן ובלי נעים). לאשקלון נותרו עוד ארבעה משחקים וכולם מלחמת עולם. בסוף השבוע תגיע בני יהודה שעדיין לא יצאה לחופשת קיץ ולו רק בגלל העובדה, שהם מעדיפים שהפועל תל אביב תשאר בליגה ולא אשקלון.

לאחר מכן אשקלון יוצאת לשני משחקי חוץ קשים ביותר, הפועל כפר סבא והפועל תל אביב. הסיום יהיה באשקלון מול קריית שמונה. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה