"הבוגדים" זה לא רק שמעוני וסופרבחירתו של תומר גלאם, כממלא מקום ראש העיר, מה שאומר שהוא ראש העיר בפועל, באה אליו בעזרתם של חברי מועצת עיר ובראשם הראש המושעה, איתמר שמעוני' שהותיר את אפי מור מאחור

 אתמול פירסמו אלה ששכבו על הגדר בשביל, איתמר שמעוני פוסט ותקפו אותו בחריפות, עד שזה נשמע לא אמיתי, אולם אז היה זרם של תגובות אחרי הפוסט שהעלה, אפי גניש, שלא פעם התעמת גם איתי כאשר חשב שאני מרכז את עיקר הכתבה בראש העיר המושעה, במקום בעניין עצמו. אתמול הבנתי שאנשים פשוט היו עיוורים ללא הגיון וכל מה שהוביל אותם היו אמוציות. מה אומר אפי גניש, על איתמר שמעוני " אני, אפי גניש, אשר במשך יותר משנה שכב על הגדר בשביל איתמר שמעוני, נלחם בכל מי שמעז לגנותו, מעלה פוסטים אשר מראים עד כמה הוא ראש עיר נהדר. אני לא יכול להמשיך לתמוך באיתמר שמעוני כאשר הוא מבצע מהלך פוליטי מסריח כזה (העברת התמיכה מאפי מור לתומר גלאם)".

התגובות לפוסט מסבירות בצורה הטובה ביותר איך שמעוני בגד באנשים שהלכו איתו, כדי להנציח את שלטונו, אבל זה לא יקרה ותיכף תבינו למה הכוונה.

כותבת שירן מנור, "פעם אמר לי מישהו, שירן, נאמנות עולה ביוקר ואכן זה עלה לי. מי חשב שאיתמר יבגוד באפי (מור), אבל כן, היום אני חותמת על אותם אנשים שאמרו לי, את עוד תראי. בקרוב אעלה הודעות כיצד איתמר בגד באפי. בכל פעם שאפי מור השיג את הרוב (של חברי המועצה) בכוחות עצמו, איתמר טירפד לו את זה. על בגידה לא סולחים".

אסף זיו, עוד אחד מתומכיו של שמעוני "בכל תחום  יש תחליף".

ריקי בלזר "איתמר שמעוני, איכזבת אותי מאוד מאוד. אתן את תמיכתי ותמיכת בני משחתי לאפי מור".

מרטין אביסרור "כנראה שהפוליטיקה באמת מסריחה".

רינת ביטון "איתמר שמעוני במהלך המלוכלך והנבזי  הזה, איבד הרבה מאוד  קולות ואמונה. איתמר שמעוני, מתחיל להתגלות בפרצופו האמיתי".

ריימונד עזרא אזולאי "חבל איתמר, איבדת את אמון הבוחרים ויותר מזה בגדת בגדול בבוחרים שלך".

עכשיו ליורם שפר, חבר המועצה המזגזג שעדיין לא החליט מה הוא רוצה לעשות כשיהיה גדול. כן, קיבלת תפקיד של סגן ראש העיר, בגלל איתמר שמעוני, ממש מקסים. איפה עוד לא היית? לקחת את המנדט שהוא כולו של הרב יצחק ברדא, לעצמך ועשית בו שימוש מגעיל כדי לקבל את התפקיד. מקווה שבמבחן משרד הפנים זה לא יעבור, לא התפקיד ולא השכר. אתה ראוי להיות מחוץ לפוליטיקה, כי אי אפשר לעבור ממקום למקום בגלל אינטרס אישי ואל תספר לאף אחד שאתה משרת את הציבור, אתה משרת רק את עצמך ותרגיש את זה בבחירות הבאות. המשחק שלך מסתיים באוקטובר 2018. עלי.

אז שמעוני רצה להנציח את שלטונו וכולם מקווים שתומר גלאם יעשה מה שטוב לתושבי העיר ולא מה האינטרסים של שמעוני וחיים סופר, עליהם אמר בעדותו ביחדת להב 433 הכל וזה לא נגמר, כי הקטעים הנבחרים עדיין לא פורסמו "באשקלונט". עליו  (חיים סופר) אמר גלאם "יהיה חודש ואחליף אותו". הספירה החלה.

כתבה נפרדת תעלה במהלך היום על הבחירות שנערכו אתמול ובהם נבחר, תומר גלאם, כממלא מקום ראש העיר ותגובות חברי המועצה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה