"דלתות מסתובבות" עם צופית גרנט באשקלוןהשחקנית והיוצרת, אשת הטלויזיה והתיאטרון, אשת משפחה, נשיאת "אנוש". אשה בעלת כובעים רבים, שכל אחד מהם הינו מופע יצירתי ומרענן של המוטו שמלווה את חייה: לחיות בחמלה ואהבת הזולת ולא לוותר על הגשמת חלומות. 14/05 היא במלון לאונרדו באשקלון

צופית גרנט, נאלצה מגיל צעיר לבחור את דרך ההישרדות שלה. היא בחרה להיצמד לאנשים הטובים שפגשה ולראות את דרכה באור שהם הציפוגילתה את כוחה של הקהילה ובעשייה למען האחר היא צומחת בכל יום מחדשבהופעותיה מאפשרת לאנשים להישיר מבט אל חייהכספר פתוח וללא מורא.

שש שנים צופית רצה עם ההופעה שלה, "דלתות מסתובבות".שש שנים, והקהל רץ, ובולע כל מלה. יש לה את זה, לצוּפית, שהיא גורמת לך להאמין לכל מלה שלה. ואולי כי כל מלה אמת. זה לא מקרי שהיא כזה סיפור הצלחה. היא נוברת בתוך הנשמה שלה, שמה את הקרביים על הבמה, מדברת. לא מקריינת, לא מספרת אגדה. מתארת את הסיפור שלה. בשלושה חלקים. החלק הראשון עצוב. מאוד. אנשים בוכים. באמת. החלק השני מצחיק. והשלישי כבר קורע מצחוק.

 'תגידי, מאיפה הסבלנות לענות לכולם ולחייך ולהצטלם, ושוב לחייך. אחרי שעתיים על הבמה?'.

"אני מתה עליהם". היא עונה. והם מתים עליה.

כמו חיית במה שנכנסת לכל דמות בטוטאליות - גם ב"דלתות מסתובבות" היא עורכת לקהל היכרות עם כל המסלולים והדרכים - הטובים והרעים של חייה. כשכל זה מסתיים - אנשים בדרכם למכונית עם מחשבות ותובנות על כל כך הרבה דברים. 

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה