זה נראה לכאורה כמו שוחד בחירותכולם יצאו נגד המהלך המסריח שעשה גלאם לקסנטיני, הכל בגלל הבטחות פוליטיות. ככה לא בונים מסגרות פוליטיות, ככה מאבדים אותם והם כמובן, בחסות הרב ברדא גם אם הוא לא ידע. אלה נציגך כבוד הרב. העמותה יכולה להפיל את המהלך וכך היא צריכה לעשות. גם האוהדים יצאו נגד

 אתמול זימן תומר גלאם המשמש באופן זמני בלבד, כראש עיר במקום ראש העיר המושעה, איתמר שמעוני, את חבר מועצת העיר לשעבר, איתן קסנטיני, ואמר לו שהוא הבטיח בהסכם הקואליציוני לחבר המועצה, יוסי כהן, להכניס איש שלו במקומו כיושב ראש קבוצת הפועל אשקלון. על פניו כנראה תומר גלאם, לא עשה שיעורי בית ולא הבין וכנראה עדיין לא קיבל את הבום הגדול מהמהלך המטופש שעשה ואני לא חשוד כאוהד ההנהלה הנוכחית ואמרתי את דעתי עליהם לא פעם, אבל הביקורת שלי עליהם היא מנקודת מבטי כעיתונאי במשך 35 שנים. גועל נפש בחסות ובכסות של קואליציה שהפכה להיות גועליציה, הכל כדי  לרצות חבר המועצה, יוסי כהן,  שזו הקדנציה האחרונה שלו ואי אפשר לשכוח את פרוק הסיעה בה היה עם, משה אטיאס. 

לתת לאדם לא מוכר את תפקיד יושב ראש הקבוצה, בגלל הסכם קואליציוני, זה ביזוי האינטיליגנציה. אמר על יוסי כהן איתן קסנטיני "בכל דבר שנגע הוא נכשל" והוא לא רחוק מהמציאות. חבר המועצה כהן, הוא נבחר ציבור שבא לשרת את כלל הציבור ולא את הקרובים אליו. אם קסנטיני היה נכשל יש מקום להחליפו, אבל הבן אדם שנמצא בהתנדבות במערכת ועומד בראשה, הצליח בגדול. כהן לעומתו, לא היה מופיע לישיבות וגם אצבעות יד אחת לא יצליח להביא לכך שאכן הוא הגיע לישיבות הועדות בעירייה. נראה שהוא משתעשע כאשר נותרה כשנה וחצי לבחירות, נצטרך לסבול את הגחמות שלו ושל תומר גלאם, שהולך להרגיש שיש לו גם מתנגדים והם לא מעטים.

קסנטיני אולי מחייך היום ונשמע רגוע, אבל הוא מחכה לכולם בפינה וזה כולל את תומר גלאם. לחם ושעשועים זה לא הדבר הכי חשוב אצל התושבים וגם אם יגיעו 2000 איש למדרחוב כל שבוע, עדיין לא יזכרו את גלאם בדברים האלה אלא את, משה אטיאס, גלאם הוא נלווה בתוקף תפקידו ולא יותר מכך. להמשיך ולעשות טעויות גם אם הטייטל הוא "ראש העיר בפועל", זה אומר שגם אם הרב ברדא יכתת רגליו מבוקר עד ערב, השם שיעמוד בראש המערכת הוא "גלאם" ואותו עלולים לזכור במובן השלילי. 

גם אוהדי הפועל אשקלון וגם עמותת הקבוצה, יכולים לטרפד את המהלך וכך הם צריכים לעשות ולו רק בגלל הדרך שבה זה נעשה. העמותה כבר מזמן לא מצדדת באיתמר שמעוני, למרות שהוא התקשר לקסנטיני ואמר שהמהלך שגוי מיסודו, אני מאמין ששמעוני ידע על המהלך ואל תספרו לי דברים אחרים, היא תטרפד את המהלך ולו רק בגלל אי אהבתם את שמעוני על התרגיל המסריח שעשה לאפי מור. העירייה לא תעביר כסף? אל תחשבו על זה אפילו כי היא תעביר. בשנת בחירות עושים דברים שגובלים כמעט בפלילים, כדי לרצות את התושבים.

האוהדים כבר העלו פוסט המתנגד למהלך וגלאם מתחיל להרגיש שהאופוריה הסתיימה. גם הנאיביות צריכה להסתיים. ככה לא בונים אמון עם הציבור, ככה משרישים שחיתויות בגלל הסכמים פוליטיים. מיוסי כהן לא תקבל אפילו קול אחד, גם לא את שלו, אבל תפסיד אלפי קולות. באחריות.

להנהלת הקבוצה אני חייב להגיד: תתפטרו כולכם, רק כך יבינו שאי אפשר להחליף את כל ההנהלה ולשמור על לויאליות זה גם במחיר שהקבוצה תשאר בלי הנהלה ושיביאו את כל חבריו של יוסי כהן להפיל את הקבוצה. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה